Best of Beauty 2019

Biobaza

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Pingvin patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rtteszvesz, Módosítva: 2018. július 13.

Lelőhely:   Pingvin patikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az egyedi formula ápoló olajokkal és hatékony micellákkal forradalmi megoldást nyújt a vízálló smink és egyéb szennyeződések eltávolítására. A mimózakivonattal gazdagított olaj azonnali hidratálást, bársonyos simaságot és ellenállhatatlan tisztaságot kölcsönöz a bőrnek. Kellemesen könnyed textúrájának köszönhetően egyszerűen felvihető a bőrre és gyorsan távolítja el a szennyeződéseket. Vízzel érintkezve vékony filmréteget képez, amelyet könnyedén le lehet öblíteni és nem hagy zsíros foltot a bőrön. Ajánlott minden bőrtípusra, különösen a száraz és érzékeny bőr ápolására.

lzsoficim

2019. április 18.

Én nagyon szeretem. Kb mindentől eltömődnek a pórusaim, irritálja valamilyen összetevő a bőröm, de ennél semmi ilyet nem tapasztaltam, pedig első ránézésre az összetevő lista alapján nem sok bizalmat lehetne neki szavazni.
Nedves arcbőrre viszem fel, pár csepp és cseppentek mellé kis vizet is és akkor rögtön krémes állaga lesz,amit nagyon könnyű leöblíteni.
Remekül lehozza az arcbőrről a sminket, nyilván szembe ne kerüljön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Remekül lehozza az arcbőrről a sminket, nyilván szembe ne kerüljön.

rtteszvesz

2018. november 20.

MIntában volt meg nekem. MIcellás olaj, nagyon olajos, szemsmink eltávolításra használtam. Nem csípte a szemem. Utána mindenképp kell egy géles lemosó. Leszedte a sminkem, de nem fogott meg igazán, kicsit nehéznek éreztem. Nincs szükségem nagy kiszerelésre belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!