Biobaza

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Pingvin patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BiobazaOfficial, Módosítva: 2017. április 18.

Lelőhely:   Pingvin patikák, online
Kategória:   Szappanok

Puhító formula. Hidratálja, revitalizálja és puhítja az érzékeny kézbőrt. Ideális ápolást nyújt, gyakori kézmosáshoz javasolt.

Természetes illatanyagot tartalmaz. Parabéneket, tartósítószert, hozzáadott mesterséges színezéket és illatanyagokat nem tartalmaz.

nekoSX

2019. március 25.

Igen! Ennek a kézmosónak erjedt/erjedésben lévő bor szaga van, huu első kézmosásnál nagy volt a hökkenés, mivel itt nem néztem utána, csak kellett vmilyen kézmosó és ennek egész jók az összetevői. De nem bántam meg a vételt, szerintem nem büdös, csak fura a szaga és hamar elillan, megszokható. Az ára viszonylag húzós a többi folyékony szappanhoz képest, ezért nem biztos, hogy újraveszem.
Azt felejtettem csak leírni, hogy nem irritál, gyakori kézmosásra is teljesen jó, csak szerintem kicsit folyósabb az állaga, mint az átlag folyékony szappanoknak, ezért elég gyorsan fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 25.

albertinablogg

2018. május 25.

Hát ez valami ritka sz*r. Akciósan vettem meg, mert olcsóbb, volt mint a többi. Az az illat, akarom mondani szag. Mintha valami borszagú cuccal mosnék kezet. Atyavilág ez de rossz! Soha nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

narancsdzsem

2018. február 24.

Valami szörnyű büdös virágillattal rendelkezik.... nem jó egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.

Valami szörnyű büdös virágillattal rendelkezik.... nem jó egyáltalán.

themrsnero

2017. június 22.

Sokáig kerestem a jó illatot ami néha megcsapta az orrom, mire rájöttem hogy az új folyékony kézmosó illatát érzem amit vásároltam. Hiába szagoltam meg, a kezemen utána teljesen más illata lett. Egy hibája van, hogy szárit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.