Biobaza

Ár:   800 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Izabel, Módosítva: 2017. március 15.

Kategória:   Szappanok

Olívaolajjal és levendulával gazdagított aktív összetevők elegye, intenzív ápolást nyújt és hidratál mindenpos használat közben. Őrzi a bőr természetes hidratáltságát, kellemesen illatossá, frissé, puhává és ápolttá teszi. Az arc és test száraz és érzékeny bőrének mindenapos tisztán tartására alkalmas. Könnyű, gyengéd habot ad, amely nem szárítja ki a bőrt és nem hagyja maga után a bőrfeszesség kellemtlen érzését.

Tavasz tündér

2018. október 24.

Kézmosásra használtam el, de fürdéni is kellemes vele. Valóban hidratál. Én gyakran mosok kezet és nem szárított. Viszont akárhogy ügyeltem rá hogy ne ázzon el, elég hamar kezdett szétfolyni. Egy hétig félretettem száradni, hogy ne kelljen kidobni, de hiába. Tele van olajjal. Így hamar elkopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 24.

candus

2018. augusztus 23.

Konyhában használjuk kézmosó szappanként, az egész család nagyon szereti :) Nálunk nem ázik szét, csöpögtetős szappantartót használunk...

UP: a Baba szappan miatt tragikus állapotba került bőrömet o hozza rendbe szépen-lassan. Mondjuk már 2 kézmosás után is eg és föld a különbség; ilyenkor mindig rájövök, mennyire szeretem ezt a szappant.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Essie

2018. február 3.

Sajnos nekem is rossz véleményem van róla, számomra egyszerűen használhatatlan (mondom ezt úgy, hogy sokféle szappant használtam már). Szétfolyt (pedig alul lyukacsos a szappantartó, tehát le tud folyni róla a felesleges víz), nyálkás, és mintha hiába húznám át rajta a kezem, semmi nem marad rajta. Nagy csalódás, kuka lesz ennek a vége... Maradok a Yamuna vagy Zelka szappanjainál, azoknál nem tapasztaltam soha ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 3.

kissenikor

2018. január 14.

Szetazott, nyalkas semmi lett 2 nap utan, igy a ferjem kidobta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

Szetazott, nyalkas semmi lett 2 nap utan, igy a ferjem kidobta...

juditprehalek

2017. október 2.

Néhány éve Horvátországebn vettem először,nekem nagyon bevált,azóta rendszeresen használom.
Rendkívül gazdaságos és nagyon jó bőrápoló hatású.
Több fajtát is kipróbáltam már, mindegyik nagyon tetszett.
A Biobaza cég egész szellemisége nagyon tetszik,több terméküket rendszeresen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 2.

Rendkívül gazdaságos és nagyon jó bőrápoló hatású.
Több fajtát is kipróbáltam már, mindegyik nagyon tetszett.

lil96

2017. június 18.

Arcomra használtam felváltva egy másik szappannal , néha fürdésre is. Jól tisztít és nem szárít , arcomat azért mindig hidratáltam utána a húzódó érzés elkerülése végett. Szappantartóban tároltam , ha kicsit fel is ázott másnapra ugyanolyan volt mint előtte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

Reni07

2017. január 11.

2 használat után kikukáztam. Nyálkás vacak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

2 használat után kikukáztam. Nyálkás vacak

kata93

2016. október 4.

Én nagyon szeretem. Olcsóbb mint a manna, viszont annál egy picivel jobban szárít. Nagyon jól tisztít és az illata is kellemes. 4 pontot megérdemel! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

rammy717

2016. szeptember 21.

Szerintem 5*. Nagyon száraz volt a bőröm, már egyik tusfürdő sem volt jó, így erre kerestem szappant. Hidratál, kellemes illatú. Nem értem, az embereknek miért esik nehezére nem eláztatni egy szappant. Növényi eredetű, elázik, ha nem figyelünk rá, de cserébe sokkal többet ad, mint társaik. Mannát is használtam, arról is ugyanez mondható el, és szerintem ez semmivel sem rosszabb. Akinek ezzel akadt problémája, vannak ilyen lecsöpögtetős szappantartók, olyat ajánlok ezekhez, hogy ne álljon a vízben, és persze fürdés közben se kapja folyamatosan a vizet. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Cicus01

2016. augusztus 22.

Nagyon kevés termék tud így kihozni a sodromból, mint ez. Azért választottam, mert a natúrszappanok körében is az egyik legbőrbarátabb összetevőjű termék (ez becsületére váljék), viszont ez semmit sem ér, ha nem lehet normálisan használni. Nyaralásra vittem magammal, ahol a szappantartóban 2(!) használat után úgy összeázott, hogy viasz szerű állaga lett, amit csak nagyobb, nyúlós csomókban lehetett felvinni a bőrre, majd hosszas dörzsölgetéssel lemosni. Hatalmas csalódás volt, pedig nagy örömmel vettem!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.