Biobaza

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Pingvin patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BiobazaOfficial, Módosítva: 2017. április 12.

Lelőhely:   Pingvin patikák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Mindennapos használatra az intim területeken. Ez a gyengéd gél zsályával, orbáncfűvel és olívaolajjal valamint tejsavval (pH 4.0) gazdagítva hozzájárul a nyálkahártya természetes egyensúlyának fenntartásához, védi annak természetes mikrobiológiai flóráját. A gél a női és férfi intim területek mindennapos ápolására ajánlott, segíti a bőr irritácómentes borotválását.

Nem tartalmaz parabéneket, tartósítószereket, mesterséges színezéket és illatanyagokat.

Jamya

2020. március 14.

Nagyon megörültem, amikor végre a neten ráakadtam erre a természetes összetételű intim krémre, amelyet állatokon nem tesztelnek, ráadásul kedvező áron. Ezen kívül más hasonló terméket alig találtam, azokat is elég húzós áron. Sajnos azonban hatalmas csalódás ért, ilyen bőrirritációt még soha egy krém sem okozott. Elviselhetetlen égő, viszketést éreztem amint kipróbáltam. Gyorsan le is mostam, de pár perc múlva újra égett, viszketett, újra letusoltam. Ez tegnap este volt, és még mindig érzem, hogy valami nincs ott rendben, pedig ma is kétszer fürödtem... nem tudom, hogy ez normális-e, hogy ilyen allergiás reakciót váltson ki egy krém, ami elvileg nem tartalmaz mesterséges anyagokat...Még szerencse, hogy legalább nem sokat költöttem rá hiába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 14.

juditprehalek

2017. október 2.

Pár évvel ezelőtt Horvátországban vettem,óriási kedvencem lett.Azóta minden évben vezsek amikor kint nyaralok.
Az összetevői csodásak,hihetetlenül gazdaságos és gyengéd a bőrhöz.
Az itthon agyonreklámozott intim ápolóknál nagyságrendekkel jobb minőségű és szebb összetevőjű,gazdaságosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 2.

Az összetevői csodásak,hihetetlenül gazdaságos és gyengéd a bőrhöz.

Hidratálók: Lactic Acid, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.