Biobaza

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Pingvin patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BiobazaOfficial, Módosítva: 2017. április 11.

Lelőhely:   Pingvin patikák, online
Kategória:   Testápolók

A tíz természetes, magas minőségű, tápláló olaj A- és E-vitaminnal gazdagítva különleges testápolást nyújt a terhesség időszaka alatt. Míg az olíva-, mandula-, avokádó- és ricinusolaj táplálja a bőrt, a sárgabarack-, argán-, jojoba-, makadámdió- és búzacsíraolaj hozzájárul annak rugalmasságához és gátolja a terhességi csíkok kialakulását. Ez a szuperolaj kellemes és finom aromájával kiváló a bőrnek, továbbá ideális masszázshoz is.

Természetes vanília illatot tartalmaz. Parabéneket, hozzáadott színezéket és mesterséges illatanyagokat nem tartalmaz.

Új Biobaza Szupertápláló Száraz Olaj
Ár: 1200.- , Eladó: Iszike
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/személyesen

bobekecske

2019. február 12.

Előljáróban tartozom egy vallomással, próbálni nem próbáltam a terméket. Retinol tartalmú kozmetikumok után kutakodva bukkantam rá, és a neve miatt egyből kíváncsi lettem, valóban A-vitamin tartalmú, kismamáknak szánt termékről van-e szó.
Az A-vitamint, retinolszármazékolat kimondottan javallott kerülni a terhesség alatt. Habár bőrön keresztül szívódik fel, és a retinyl palmitate viszonylag az összetevőlista végén kullog, nem is értem, miért kerül egy kimondottan kismamáknak célzott termékbe. Egy figyelmeztetést megér...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

hessviky666

2018. augusztus 9.

Nagyon kellemes, lágy illatú olaj. Picit rövidebb idő alatt szívódik be, mint a nem száraz olajok, de én csak esti használatra ajánlanám. Szépen hidratálja és puhítja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.