Best of Beauty 2019

Biobaza

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Pingvin patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bellz95, az összetevőket feltöltötte: BiobazaOfficial, Módosítva: 2018. június 22.

Lelőhely:   Pingvin patikák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

"Le fogja nyűgözni a lilarépa-kivonatból, tápláló olajakból, kakaóvajból és E-vitaminból készült lotion, amely lehetővé teszi, hogy napsugárzás nélkül is barnulhasson. A krém kellemes egzotikus illattal veszi körül, és gyorsan felszívódik, anélkül, hogy zsíros nyomot hagyna a bőrön. A gyorsan látható eredmény: a csodás bronzbarna bőr, mintha a kedvenc strandján napozott volna!"

A termék nem tartalmaz fényvédő összetevőt (SPF)! Parabéneket, hozzáadott mesterséges színezéket és illatanyagokat sem tartalmaz. Természetes kakaó aromát tartalmaz.

Zituss

2018. november 1.

Én messze az egyik legjobbnak ítéltem meg a terméket. Bőrtípusomat illetően nem tartozom a csokibarnák táborába (sajnos) :D Alapvetően ha vigyázok magamra, illetve a bőrömre, akkor inkább barnulok, mintsem égek, de nyilván nem tölthetem minden szabadidőmet a napon hogy legyen valami színem, éppen ezért előszeretettel kísérletezgetek a barnítókkal. A Biobaza termékcsalád már korábban is bizonyított számomra, így egy vásárlás alkalmával akciósan sikerült beszereznem ezt az önbarnító sprayt. Mindenféle elővélemény nélkül úgy éreztem, hogy ezt ki kell próbálnom, és jól is gondoltam, hiszen nagyon megszerettem. Amit írnak róla, az tökéletesen igaz (legalábbis az én esetemben teljesen bevált). Este lefekvés előtt a legjobb ha valaki befújja vele magát, de igazából a gyors felszívódása miatt akármikor lehet alkalmazni. A kiszerelése is plusz pontos, hiszen nem kell azon aggódni, hogy milyen mértékben és hogyan oszlassam el, mint mondjuk egy tipikus önbarnító testápoló esetében. Nagyon szép egyenletesen felszívódik, gyakorlatilag nem is érzem, hogy befújtam/bekentem vele magam. Való igaz, hogy nyáron, ha már egy picit megfogta az ember bőrét a nap, úgy még extrább a hatása, de én például még van, hogy inkább most is ezt veszem elő és nem megyek a szoláriumba,mert az még mindig károsabb, mint ez a készítmény. Nem mondom, hogy ténylegesen bronzbarnára varázsolja a bőröm, de én nagyon örülök neki, hogy rátaláltam, mert akinek gyorsan visszafehéredik a bőre a téli hónapokban, az pontosan tudja, mit jelent az, ha van egy kis egészségesen barna színe, még ha az ennek az önbarnítónak is köszönhető, bár valamilyen szinten még ápoló jellege is van a dolognak, hiszen E vitamint is tartalmaz, ami a bőr rugalmasságához is hozzájárul.
Az illatáról, még csak annyit mondanék, hogy ebben is megvan az a tipikus barnító illat, de nem annyira tolakodóan, mint a többi társánál, illetve pár perc alatt el is illan.
Abszolút jár az 5 csillag! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Abszolút jár az 5 csillag! :-)

clairenoctuelle

2018. július 17.

Életemben először használtam önbarnítót, mivel meguntam, hogy a lábszáram egyszerűen képtelen lebarnulni. Eddig ódzkodtam a hasonló kozmetikumoktól, mivel attól tartottam, hogy a végeredmény nem lesz természetes. Nem szerettem volna úgy kinézni, mint Ross a Jóbarátok egyik epizódjában :D A márka többi terméke eddig meggyőzött (dezodor, ajakápoló, naptej), ezért úgy gondoltam, ez is megér egy próbát. Testradírozás és alapos hidratálás után nagyon vékonyan oszlattam el. Kelllemes illatú, színtelen folyadék - először nem is nagyon lehetett észrevenni a színkülönbséget, de idővel "bebarnult" tőle a bőröm. A végeredmény nekem nagyon természetes lett, de hozzátenném, hogy alapjáraton sárgás tónusúan barnul a bőröm (2-es fototípusba tartozom). A kopással sem volt gondom. Nagyon elégedett vagyok a termékkel! Szerintem a legszebb hatást már kissé lebarnult bőrön lehet vele elérni, illetve tökéletesen megfelel "színkiegyenlítésre", viszont extra fehér bőrüeknek valamint télen nem biztos, hogy ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

mikkamakka75

2018. július 13.

Ezt a lötyit önsàrgítònak is hívhatnànk önbarnítò helyett 😀 mert 3 nap/3 hasznàlat utàn most inkàbb sàrgàs-barnàs a bőröm, mint bronzos. Mondjuk alapjàraton is így barnulok, ùgyhogy ez nekem inkàbb pozitív, mint negatív.. A jobban lebarnult rèszeken nem sötètített, de ami eddig fehérebb volt rajtam (belső kar, nyak, làbszàram), azt szèpen egysègesen napcsòkolta színné vàltoztatta. Könnyű a felvitele, nem csíkoz, nem lettem foltos könyök-térd-boka környèkèn (egyszer radíroztam hasznàlat előtt, kètszer nem) ès undi önbarnítò szaga sincs. Hamar beszívòdik, nekem nem fogta meg az àgyneműt sem. Annak ajànlanàm, aki csak enyhe színt szeretne, viszont azt is narancsos àrnyalatok, hiènafoltok ès 2 napig tartò büdössèg nèlkül.
Volt màr jobb önbarnítòm, de az utòbb leírtak és az egyszerű beszerezhetősèg (R... drogeriàban kaphatò) miatt egyelőre maradok ennèl..

Upd. Vèkony bőrön, hajlatokban rondàn kopik, ebben a vonatkozàsban a Dove jobban bejön, ezèrt -1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak