Biocom

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. december 7.

Kategória:   Egyéb

Tejsavót, C-vitamint és grapefruitmag-kivonatot tartalmazó étrend-kiegészítő oldat.

Alaya

2019. október 21.

Lehet velem a gond, de én nem tudtam elfogyasztani. Rettenetesen rosszul voltam tőle, az íze szerintem szörnyű, így fél üveg elhasználása után inkább nem erőltettem a dolgot, olyan hasfájásom volt tőle...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

katalinmester13

2019. október 21.

Két üveggel fogyasztottam el. Kellemesen savanykás ízű. Úgy gondolom, hogy a hozzá javasolt diéta rejti magában a "csodát". Egy húst zsírral pirítóssal, zöldséggel, semmi cukor, semmi gyümölcs, semmi tejtermék diétáról van szó. Nagyvonalakban. Mivel én nem fogyasztok húst, így egy kissé nehéz lett volna betartanom az előírásokat. A vegetáriánus diétáját nem tudtam tartani. 😶 Az én hibám, tudom. A diétát szigorúan betartó barátnőm nagyon sokat fogyott. Én, aki csak ezt iszogattam semmit sem. Bizonyára jó volt a kis + C-vitamin és a tejsavó, de csak az ruházzon be rá, aki a diétát is tudja tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 21.

Betti21

2019. április 3.

(A terméket olcsóbban is meg lehet kapni.) 3 hónapja használom fogytam is, de ami a legjobb, hogy a narancsbőröm látványosan tünedezik el. Oda kell figyelni, az étrendet én szigorúan betartom, de nem okoz nehézséget átállni. Az eredmény mindent megér!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.