Bioderma

Ár:   3400 Ft és 6000 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   200 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: olcsoboardshort, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. augusztus 14.

Ár:   3400 Ft és 6000 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 1000 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fürdőtermékek

Tisztító habzó gél babák, kisgyermekek részére, arcra, testre és hajra egyaránt.

Az ABCDerm bőrgyógyászati ​​biztonsági elkötelezettségének megfelelően kialakított speciális formula, az ABCDerm fürdető gél gyengéden tisztítja a csecsemők és a gyermekek érzékeny bőrét és fejbőrét. Samponként is használható.
Az enyhe, nem dörzsölő tisztító gél nem bontja meg a bőr és a haj egyensúlyát, így minden, még a legérzékenyebb bőrtípusra is alkalmazható.
Az ABCDerm fürdető gél tökéletes bőr- és szemtoleranciát garantál, nem csípi a szemet, hiszen könnymentes.
A bőrt és a hajat is puhává varázsolja.

Adryanne83

2019. november 18.

Kisbabám fürdetésére használjuk. Maximálisan elégedett vagyok, gyönyörű puha bőre van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

Oila

2019. augusztus 6.

Nemcsak a három gyermekem bőrére és hajára, hanem egy ideje én is ezt használom mndenre: hajra, arcra, testre. Arcra azért szeretem, mert anélkül, hogy szárítana, a fényvédőt és porpúdert gyönyörűen leviszi egy lépésben, így az újszülöttem mellett minimálisra csökkent a fürdőben töltött idő, miközben a bőröm és hajam ugyanolyan ápolt, mint azelőtt. Még jobb lenne illatmentesen, de ha már illatos, ez nagyon kellemes és nem irrtál egyikünket sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

ALettah

2019. június 23.

Ez az egyetlen termék, amit a kislányom bababőréhez használok jelenleg, popsimosástól hajmosásig mindenre jó. Neki szerencsére remek bőre van, ezen kívül nincs is szükség másra.
A hatalmas csomagolás sokáig elég, szóval szerintem az ár-érték aránya is teljesen jó. Szeretjük.
Valószínűleg újraveszem, már ha elfogy valaha :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

Valószínűleg újraveszem, már ha elfogy valaha :))

SimonB

2019. május 30.

10 hónapja használjuk a kisfiam születésétől kezdve és nagyon meg vagyunk vele elégedve. Hajmosásra is szuper, a koszmó elleni készítménnyel kombinálva pár használat után 100%osan megszüntette a koszmót és azóta nem is tért vissza. Csak ajánlani tudom, nem szárit, kellemesen habzik. A férjem borotválkozásra is használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

Bettiikeee

2019. május 28.

Kisfiam ezzel furdik szuletese ota, ekcemas erzekeny bore van, ez nem szaritja es finom az illata is

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

mandika

2019. május 24.

Gyerekek baba korukban ezzel fürödtek, abszolút bevált. Plusz pont, hogy nem kell külön samponnal bíbelődni. Nem kellett mellé testápolót vagy olajat használnunk, elegendő ápolás volt a bőrüknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

nagynori

2018. január 26.

Kisbabámat ezzel fürdetjük. Nagyon szereti ő is és én is. Nem szárítja a bőrét, jól tisztít, habosodik, illata nincs, ez is nagyon tetszik. Akcióban veszem mindig, valahol mindig talalok jó áron, az 1 literes flakon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

zsufri

2016. október 17.

Nem csíp, nem szárít, könnyű használni és nem szükséges belőle sok egy fürdéshez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

kneva

2016. szeptember 20.

Szerintem ez egy szuper termék, a kisebbik lányomat ezzel fürdetem pár hónapos kora óta, a nagyobb testvérére is használom és volt már többször is, hogy én is ezzel tusoltam. Kevés mennyiség is jól felhabzik, szépen tisztít, nem szárít, nem csíp, nem irritál, arcra, testre, hajra is használható. Mondjuk az én hajamra azért több kellett belőle mint mondjuk a hajsamponokból általában, de a gyermekek haján hamar és könnyen felhabzik. A hab állaga kellemes és pont jó. Az ára még akciósan is nagyon drága, ezért főként a gyerkőcök érzékeny bőrére használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.