KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   3400 Ft és 6000 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   200 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: olcsoboardshort, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. augusztus 14.

Ár:   3400 Ft és 6000 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 1000 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fürdőtermékek

Tisztító habzó gél babák, kisgyermekek részére, arcra, testre és hajra egyaránt.

Az ABCDerm bőrgyógyászati ​​biztonsági elkötelezettségének megfelelően kialakított speciális formula, az ABCDerm fürdető gél gyengéden tisztítja a csecsemők és a gyermekek érzékeny bőrét és fejbőrét. Samponként is használható.
Az enyhe, nem dörzsölő tisztító gél nem bontja meg a bőr és a haj egyensúlyát, így minden, még a legérzékenyebb bőrtípusra is alkalmazható.
Az ABCDerm fürdető gél tökéletes bőr- és szemtoleranciát garantál, nem csípi a szemet, hiszen könnymentes.
A bőrt és a hajat is puhává varázsolja.

nagynori

2018. január 26.

Kisbabámat ezzel fürdetjük. Nagyon szereti ő is és én is. Nem szárítja a bőrét, jól tisztít, habosodik, illata nincs, ez is nagyon tetszik. Akcióban veszem mindig, valahol mindig talalok jó áron, az 1 literes flakon sokáig elég.

nagynori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

zsufri

2016. október 17.

Nem csíp, nem szárít, könnyű használni és nem szükséges belőle sok egy fürdéshez.

zsufri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

kneva

2016. szeptember 20.

Szerintem ez egy szuper termék, a kisebbik lányomat ezzel fürdetem pár hónapos kora óta, a nagyobb testvérére is használom és volt már többször is, hogy én is ezzel tusoltam. Kevés mennyiség is jól felhabzik, szépen tisztít, nem szárít, nem csíp, nem irritál, arcra, testre, hajra is használható. Mondjuk az én hajamra azért több kellett belőle mint mondjuk a hajsamponokból általában, de a gyermekek haján hamar és könnyen felhabzik. A hab állaga kellemes és pont jó. Az ára még akciósan is nagyon drága, ezért főként a gyerkőcök érzékeny bőrére használjuk.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.