Bioderma

Ár:   3400 Ft és 6000 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   200 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: olcsoboardshort, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. augusztus 14.

Ár:   3400 Ft és 6000 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 1000 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fürdőtermékek

Tisztító habzó gél babák, kisgyermekek részére, arcra, testre és hajra egyaránt.

Az ABCDerm bőrgyógyászati ​​biztonsági elkötelezettségének megfelelően kialakított speciális formula, az ABCDerm fürdető gél gyengéden tisztítja a csecsemők és a gyermekek érzékeny bőrét és fejbőrét. Samponként is használható.
Az enyhe, nem dörzsölő tisztító gél nem bontja meg a bőr és a haj egyensúlyát, így minden, még a legérzékenyebb bőrtípusra is alkalmazható.
Az ABCDerm fürdető gél tökéletes bőr- és szemtoleranciát garantál, nem csípi a szemet, hiszen könnymentes.
A bőrt és a hajat is puhává varázsolja.

SweetLikeMee

Korcsoport: < 18
2021. február 7.

Még nyáron használtam…
Nem túlságosan habzó lemosó eredetileg babáknak, bár én már nem vagyok baba, de használtam. :D
Van egy enyhe illata, ami egy elég kellemes, frissítő illat, engem nem irritált. A testemen nem túl érzékeny a bőröm, így nem viszketett utána. Nem hagyott húzódó érzetet maga után, bár nekem alapból is picit olajosabb bőröm van. A legtöbb tusfürdőhöz képest, ez kíméletesen tisztít.
Nyaralás alkalmával volt, hogy ezzel mostam hajat és arcot is. Hajra teljesen jó volt, arca viszont nem a legjobb szerintem. Arcra szeretek szebb incis termékeket használni. 😊
Saját babám bőrére biztos nem ezt használnám, viszont a nem érzékeny bőrű gyerekeknek, felnőtteknek jó lehet.
Én a nagy kiszerelésben vettem (1L), a pumpája is jó minőségű volt. Alkalmanként csak 1-2 pumát használtam belőle, így fél évre volt elegendő ez a mennyiség, és főként egyedül használtam.
Egyébként, amikor már a végét járta, próbáltam lecsavarni a pupmáját, hogy a maradékot az aljáról, fel tudjam vizezni és elhasználni, de sajnos nem lehet lecsavarni a pumpát. Így hát marad egy kis adag a tubus alján, ami kárba veszett. ☹
Összességében nem volt rossz, de nem fogom újra venni, mert szerintem túlárazott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. február 7.

Még nyáron használtam…

Nonoka009

2021. február 5.

Jó kis babafürdető, a kislányom arcát és haját is ezzel mossuk, kellemes az illata. Újra fogjuk venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

SATIN

2021. január 18.

Kellemes és visszafogott illata van, bár babáknak javasolt, a sminket is szépen leszedi (nem teljesen). Kevésbé szárít, mint más tusfürdő. Ár-érték arányban megfelelő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 18.

Purrfect

2020. április 10.

Az illata nem tetszik..de ez még nem is olyan nagy baj, de valamiért viszketek tőle. Testápolóval elmúlik, de azt hittem ettől nem fogok. Maradok a Gabi baba tusiknál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 10.

Adryanne83

2019. november 18.

Kisbabám fürdetésére használjuk. Maximálisan elégedett vagyok, gyönyörű puha bőre van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

Oila

2019. augusztus 6.

Nemcsak a három gyermekem bőrére és hajára, hanem egy ideje én is ezt használom mndenre: hajra, arcra, testre. Arcra azért szeretem, mert anélkül, hogy szárítana, a fényvédőt és porpúdert gyönyörűen leviszi egy lépésben, így az újszülöttem mellett minimálisra csökkent a fürdőben töltött idő, miközben a bőröm és hajam ugyanolyan ápolt, mint azelőtt. Még jobb lenne illatmentesen, de ha már illatos, ez nagyon kellemes és nem irrtál egyikünket sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

ALettah

2019. június 23.

Ez az egyetlen termék, amit a kislányom bababőréhez használok jelenleg, popsimosástól hajmosásig mindenre jó. Neki szerencsére remek bőre van, ezen kívül nincs is szükség másra.
A hatalmas csomagolás sokáig elég, szóval szerintem az ár-érték aránya is teljesen jó. Szeretjük.
Valószínűleg újraveszem, már ha elfogy valaha :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

Valószínűleg újraveszem, már ha elfogy valaha :))

SimonB

2019. május 30.

10 hónapja használjuk a kisfiam születésétől kezdve és nagyon meg vagyunk vele elégedve. Hajmosásra is szuper, a koszmó elleni készítménnyel kombinálva pár használat után 100%osan megszüntette a koszmót és azóta nem is tért vissza. Csak ajánlani tudom, nem szárit, kellemesen habzik. A férjem borotválkozásra is használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

Bettiikeee

2019. május 28.

Kisfiam ezzel furdik szuletese ota, ekcemas erzekeny bore van, ez nem szaritja es finom az illata is

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

mandika

2019. május 24.

Gyerekek baba korukban ezzel fürödtek, abszolút bevált. Plusz pont, hogy nem kell külön samponnal bíbelődni. Nem kellett mellé testápolót vagy olajat használnunk, elegendő ápolás volt a bőrüknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.