Bioderma

Ár:   5960 Ft és 7090 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilko95, Módosítva: 2020. július 27.

Ár:   5960 Ft és 7090 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kimagaslóan nyugtató, hűsítő ápolás a nagyon száraz, irritált, atópiás bőr számára, innovatív textúrával. Tápláló és viszketéscsillapító bőrápoló termék, amely könnyed és friss, innovatív textúrájának köszönhetően lehetővé teszi az egyszerű felvételt és gyors beszívódást, különösen a meleg hőmérséklet (pl. nyáron) és/vagy magas páratartalom esetén (amikor egy gazdagabb állagú krém felvitele kevésbé kényelmes a nagyon száraz, atópiás bőr számára). A szabadalmaztatott Skin Barrier Therapy komplex segít megakadályozni a Staphylococcus aureus nevű baktérium megtelepedését és az allergének behatolását, amelyek jelentős mértékben felelősek a bőrirritációért és a szárazság súlyosbodásáért. Enoxolon összetevője a viszketest kiváltó tényezőket célozza meg, ezáltal megnyugtatva a bőrt. PP vitamin tartalma erősíti és helyreállítja a bőrfelszínt. Azonnal beszívódik, melynek köszönhetően a test ápoló használatát követően gyorsan fel tud öltözni.

MINTÁT KERESEK! Bioderma Atoderm Intensive Gél-Krém
Ár: megbeszélés szerint , Eladó: Verona5
Állapot: -, Helyszín: -, fizetés: -

Futureline

2021. november 11.

Jezus ez soha sem fogy el pedig mar mindenhova kentem, de mostanaban ritkan nyulok erte. Olyan semmilyen a hatasa. Kidobni nem akarom, ha egyszer elfogy orulni fogok neki es soha tobbe ilyet sem veszek.

Surubb gelkrem. 1 perc alatt eltunik a borrol. Total matt bort hagy maga utan. Gyengeden hidratal es valoban husit (legalabbis arcon en ott is kiprobaltam). Nyari kezkremnek is tokeletes nem hagy reteget hatra. Van a Vichynek egy MINÉRAL 89 BOOSTERE na a vegeredmeny ugyanolyan csak ez jobban hidratal es meg a hatoanyag is tobb benne. A test barmely reszere ajanlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 11.

cickibty

2021. július 7.

Extrém száraz, kirepedezett bőrre vettük. Nem hagy zsíros érzetet, azonnal beszívódik. Pumpás, illatmentes, minden szempontból jól működik. Babára is kenem, testápolónak különösen nyáron nagyon bejövős. Mivel tényleg azonnal beszívódik, napközben kézkrémnek is használjuk és nem ragacsozza össze a billentyűzetet. Az 500ml-es kiszerelés árban is nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 7.

Saci22

2021. június 3.

Nagyon szeretem nappal arcra és eddig akárkinek ajánlottam, nagyon elégedett volt vele. Csillagos ötös :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 3.

Bubu2019

2021. május 18.

Melegebb időben tökéletes ez a hidratáló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

Melegebb időben tökéletes ez a hidratáló!

Torinka

2021. április 9.

Születésemtől kezdődő ekcémás bőröm ápolására ajánlotta a bőrgyógyászom, hogy a melegebb időszakban nagyon jól helyettesíti az Intensive Balsam-ot. Az állaga valóban sokkal könnyedebb, nagyon hamar beszívódik, illatmentes. Tökéletes választás a melegebb évszakokra, mert izzadáskor sem hagy ragacsos érzést a bőrön. Kézkrémnek is használható, mivel gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 9.

vega713

2021. március 15.

Nagyon sok krémet kipróbáltam már az extrém száraz bőrömre, beleértve ennek a krémnek a nem gél állagú verzióját, de azt hiszem ez viszi a topot - legalábbis ennél jobban egyelőre nem találtam. Pillanatok alatt beszívódik, de nem csak az én szomjas bőrőm, hanem a férjem átlagos bőre is, közben viszont fantasztikusan hidratál és a már fehéresen hámlóra száradt lábamat is egyből megnyugtatja. A második üvegnél tartok, és biztosan újraveszem, ha elfogy! Télen-nyáron szuper, ráadásul (gondolom ennek hála) nem is kell minden zuhanyzás után használnom. Megérdemli az öt csillagot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Halcyon

2021. március 13.

Jó az állaga, finom az illata, kiválóan kenhető és valóban gyorsan beszívódik, már ami beszívódik. A maradék elkezd megkukacosodni rajtad...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 13.

Regi84

2021. március 9.

Szerintem nyárra nagyon szuper, akár atópiásoknak is, de télre igazán száraz bőrüeknek kevés. Kicsit hűsít, viszonylag könnyen beszívódik, nem ragad. Nyári estéken strandolás után tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

katan

2021. február 18.

Könnyű állagú gél krém, puha selymes bőrt varázsol. Egyedül az nem tetszik benne, hogy utána nagyon ragad a kezem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

nekoSX

2021. január 29.

Én is kiváncsiságból vettem meg, hogy mit is tud ez a géles állag, meg az most egyébként is annyira trendi, de nekem sem lett az igazi. A megszokott Bioderma krémeim sokkal jobbak, azok jobban és tartósabban hidratálnak. Nappali kézkrémnek szántam, annak is használom, de most már cseppentek bele vmilyen olajat, ami éppen van itthon és azzal dúsítom, mert magában a száraz kezeimnek nagyon kevés. Kitapasztaltam mennyi az a mennyiség, amitől már nem marad ragacsos (elég kicsi borsónyi) és annyi jó tulajdonsága azért van, hogy a hozzáadott olaj is pikk-pakk felszívódik vele. Nyáron néha használtam testápolónak, ha nem volt kéznél más, de annyira nem győzött meg úgy sem. Sajnos amikor vettem csak 500ml-ben volt még, ami akkora mennyiség , h szerintem 1évig is ki fog tartani, főleg, h nem igazán győzött meg. Kár pedig annyira jók az összetevői és a koncepció is szuper lenne a light-os állaggal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 29.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Caprylyl Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Vitaminok: Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.