Bioderma

Ár:   5960 Ft és 7090 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilko95, Módosítva: 2020. július 27.

Ár:   5960 Ft és 7090 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kimagaslóan nyugtató, hűsítő ápolás a nagyon száraz, irritált, atópiás bőr számára, innovatív textúrával. Tápláló és viszketéscsillapító bőrápoló termék, amely könnyed és friss, innovatív textúrájának köszönhetően lehetővé teszi az egyszerű felvételt és gyors beszívódást, különösen a meleg hőmérséklet (pl. nyáron) és/vagy magas páratartalom esetén (amikor egy gazdagabb állagú krém felvitele kevésbé kényelmes a nagyon száraz, atópiás bőr számára). A szabadalmaztatott Skin Barrier Therapy komplex segít megakadályozni a Staphylococcus aureus nevű baktérium megtelepedését és az allergének behatolását, amelyek jelentős mértékben felelősek a bőrirritációért és a szárazság súlyosbodásáért. Enoxolon összetevője a viszketest kiváltó tényezőket célozza meg, ezáltal megnyugtatva a bőrt. PP vitamin tartalma erősíti és helyreállítja a bőrfelszínt. Azonnal beszívódik, melynek köszönhetően a test ápoló használatát követően gyorsan fel tud öltözni.

laanna

2020. szeptember 18.

Tesztelésre kaptam és nagyon örültem neki, mivel szeretném az illatanyagokat kiiktatni az arcápolási rutinomból. Ez a krém tökéletesen megfelel minden elvárásomnak. Az arcomra használom, opálos színű, géles állagú kellemes krém, smink alá is jól működik primerként. Nem fényesedik át túl hamar a bőröm és megfelelőn hidratál is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Monica87

2020. szeptember 17.

Tesztelésre kaptam a terméket, a legjobbkor volt hozzá szerencsém, mivel kiütéses lettem egy dezodortól, és ezzel kezdtem el kezelni. Miután félreraktam a deót és ezzel kentem, pár nap alatt teljesen elmúlt a pirosság és a viszketés, és nem is tért vissza. Tényleg hatásos, örülök, hogy kipróbálhattam. Köszönöm Krémmánia és Bioderma! ❤

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

bigdaybeauty

2020. augusztus 31.

Nagyon örültem, hogy tesztelhettem a terméket, mert már egy ideje rájöttem, hogy sajnos a gyógyszertári krémeken kívül mással nem szabad próbálkoznom, ezért hasonló gyógyszertári testápolókat és tusfürdőket használtam amúgyis. Bár viszket a bőröm, kenegetni kevéssé szeretem hagyományos testápolókkal, mert zavar a zsíros krém hatás.
Na ennél a terméknél erről szó sincs! Zselés, nem teljesen átlátszó állagú krém, ami nagyon kellemes érzetet hagy, és a test könnyen beszívja, matt marad utána a bőrfelület. Arcon is próbáltam, T-vonalon sokkal visszafogottabb volt a zsírosodás, mint krém nélkül. Igaz, kezet kell mosni használat után, de testre kenve egyáltalán nem ragacsos és TELJESEN szagtalan, ami nálam nagy plusz. Azonnal enyhítette a viszkető érzést, és a hatása hosszútávú volt. A bőröm szívta magába nagyon, sokat kellett használnom, viszont nem kellett mindennap kennem, 4-5 nap múlva kentem be újra, és még akkor sem viszketett, úgyhogy szerintem hozza amit igér.
Egy apróságot emelnék ki: szerintem télire lehet "kevés" az állaga miatt, erről még nem tudok nyilatkozni, de sűrűbb állagú krémből van bőven a piacon, nyárra tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

NyBetti

2020. augusztus 22.

Up.
1 hete használom, és egyre jobban tetszik. Gyantázás után is remekül működik, enyhíti az irritációt, és lehúzza a vörös foltokat.
Szépen megszüntette a minimális hámlást a térdemen és a könyökömön. Nem tudok rá negatívumot mondani, teljesen elégedett vagyok vele, meg fogom venni nagy méretben.

Tesztelésre kaptam, ma érkezett meg.
Elsőre azt mondom, hogy az ég küldte, mert iszonyúan ki van száradva a karom és a kézfejem, baromira viszket is. Bekentem, és pár percen belül jelentősen csökkent a viszketés. Hamar beszívódott, ami nagy előny, mert nem szeretem krémes kézzel összetaperolni a billentyűzetet :)
Tényleg gél szerű állaga van, opálos-áttetszű, nem túl sűrű, könnyű elkenni.
Első benyomásként ennyi, jövök még frissíteni kicsit hosszabb használat után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

Up.

Tesztelésre kaptam, ma érkezett meg.
Tényleg gél szerű állaga van, opálos-áttetszű, nem túl sűrű, könnyű elkenni.
Első benyomásként ennyi, jövök még frissíteni kicsit hosszabb használat után.

Misa

2020. augusztus 20.

Tesztelésre kaptam a terméket, ezúton is köszönöm!
Azt kell mondjam, az eddigi legjobb testápoló, amit használtam, veri az LRP érzékeny és száraz bőrre való testápolóját is. Le a kalappal.
Nem atópiás a bőröm, viszont még nyáron is nagyon száraz tud lenni, és érzékeny is (lábszár, felkar, dekoltázs, stb.). Úgyhogy nem tudok arról nyilatkozni, hogy ekcéma és egyéb bőrproblémák esetében hogyan teljesít a testápoló.
Ami tetszett: teljesen illatmentes. Semmilyen illata nincs, hiába szagolgattam, még az a minimális patikai krém illat sincs! Nagyon kellemes érzés a bőrön, nem csíp, nem irritál, hanem tényleg nyugtat. A karomra gyantázás után kentem, és egy órán belül eltűnt a pirosság teljesen. Tartósan hidratál, a lábszáram másnap sem volt még száraz.
Ami nem teljesen igaz: nem szívódik be azonnal. Nem lehet utána rögtön felöltözni, vagyis lehet, csak nem érdemes. Szerintem elég lassan szívódik be, de egy ilyen nehéz, alapvetően zsíros állagú krémnél ez őszintén szólva nem lepett meg. Aki arra számít, hogy bedörzsölöd és go, az csalódni fog. Egy óra azért kell neki szerintem.
Nagy lelkesedésemben felkentem az arcomra is 2-3 éjszakára. Nagyon szerette a bőröm, de most már biztos, hogy az én arcbőröm érzékeny a niacinamidra, mert két akkora ragyát növesztettem, mint még soha. De ha nem lennék niacinamid-érzékeny, tuti, hogy használnám arcra is, mert egyébként nagyon jól hidratált ez a krém.

Szívből ajánlom minden száraz bőrű sorstársamnak. Nagyon, nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Tesztelésre kaptam a terméket, ezúton is köszönöm!

Szívből ajánlom minden száraz bőrű sorstársamnak. Nagyon, nagyon jó!

Babooca

2020. augusztus 14.

Végre egy olyan gélkrém, ami nem ragad, nincs furcsa avas szaga másnap, (mint, ahogy nagyon sok más illatmentes testápolónál tapasztaltam) kellemes állaga van, nincs furcsa szilikonos érzet felkenéskor. A magas Niacinamid tartalma miatt választottam egyébként, remélve, hogy a nyugtató hatása valóban érvényesülni fog. Eddig egyszer próbáltam ki, de nem volt vele gond, éjjel és másnap a rekkenő hőségben sem éreztem fullasztónak. Remélem a flakon végéig ugyanezen véleményem leszek, mert jelenleg ez a krém a nyári favorit testápolóm. Később update.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

i.napcsi

2020. augusztus 14.

szerintem szuper és egyáltalán nem ragad. ez egy nagyon kellemes gél, melegben meg zsírfóbiásoknak is szuper arcra és testre is!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Vicki13

2020. augusztus 13.

Szörnyű! Nyári testápolónak vettem, hogy majd milyen jó lesz a melegben a hűsítő hatása! Ami egyébként meg is van, csak hát ragad, de nem is akárhogy. Nagyon száraz bőröm van, de nem szívódik be, amit az is jól mutat, hogy utána kezet is kell mosnom, annyira ragacsos. Szerintem senki ne dobja ki rá a pénzt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Futureline

2020. július 7.

Surubb gelkrem. 1 perc alatt eltunik a borrol. Total matt bort hagy maga utan. Gyengeden hidratal es valoban husit (legalabbis arcon en ott is kiprobaltam). Nyari kezkremnek is tokeletes nem hagy reteget hatra. Van a Vichynek egy MINÉRAL 89 BOOSTERE na a vegeredmeny ugyanolyan csak ez jobban hidratal es meg a hatoanyag is tobb benne. A test barmely reszere ajanlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Lilko95

2020. július 3.

Ekcémás kezemre vettem. Fellángolás után a száraz kérges bőrt szépen rendbehozta. Remelem hosszútávon is beválik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Caprylyl Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Vitaminok: Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.