Bioderma

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Doz02, Módosítva: 2020. február 25.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Megújult változat

Tápláló krém a száraz, kirepedezett kezek és körmök mindennapi ápolására. Hosszantartóan hidratálja a bőrt, nem hagy zsíros réteget a kézfelületen. Parabénmentes, hipoallergén, kellemes illatú.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

csillu

2021. október 15.

Az egyik valaha volt legjobb kézkrémem. A pikkelyesre, véresre száradt kezemet csak ezzel tudom rendbe hozni. Szépen beszívódik, nincs utána ragacsos érzet, viszont ennek ellenére táplál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 15.

idonthaveaname

2021. május 7.

Az egyik legjobb kézkrém, amit valaha használtam! Bizonyos száraz részeket mostanában egy krém sem tudott kezelni, ő igen, ráadásul két használat után. Ahhoz képest, milyen jól hidratál, meglepően könnyű a textúrája, majdnem hígnak mondanám, de kis mennyiség is elég belőle, hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, és használ. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

zsebicat

2021. május 5.

Az itt olvasott vélemények hatására vettem meg, az én kezem eléggé hajlamos kiszáradni, és ez csak rosszabb volt neki. Lehet, hogy allergiás voltam valamelyik anyagra, de olyan viszketést okozott, hogy hú. Eléggé szomorú voltam, mert ez a pici tubus is elég drága. Mixa Cicára cseréltem le, feleannyiba kerül, és nekem az sokkal jobban bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 5.

Timicat

2021. április 11.

A vérző, kirepedt száraz kezemet pikk pakk helyre rakta. El sem hittem, már annyi mindent próbáltam és semmi. Nem zsíros és könnyen felszívódik így munka közbe is tudtam használni. Nagyon jó illata van, nem tolakodó. Biztos nem fogok többet mást venni csak ezt mert az ára sem vészes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

timzs

2021. április 10.

Az egy dolog, hogy olyan az illata, mint valami gumikesztyűnek, de a száraz kezeimet sikerült mégszárazabbá tennie, inkább rontott mint segített a helyzeten. Sose tapasztaltam még ilyesmit, érdekes élmény volt mondjuk úgy..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

Torinka

2021. április 9.

A többi Atoderm termék kapcsán kialakult pozitív tapasztalat miatt választottam ezt a kézkrémet. Szuper könnyű, gyorsan felszívódó, enyhe, nem zavaró illattal. Az én nagyon száraz bőrömre télen viszont jobban ápolja az Atoderm Intensive Balsam. Ettől függetlenül az év nagy részében ezt használom és teljesen elégedett vagyok vele. Az érzékeny, ekcémás bőrömet sem irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 9.

angipasztor

2021. március 24.

Egész évben nagyon száraz a bőröm és ez nagyon bevált a kezemre. Az illata is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 24.

evi907

2021. március 16.

Télen borzasztóan kiszárad és kirepedezik a kezem, ezért vásároltam meg a terméket. Nagyon nagy reményekkel kezdtem el használni, de sajnos nekem nem sokat ért. Ár-érték arányban nem a legjobb vásárlásom volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

Zita317

2021. március 14.

Itteni javaslatok alapján vásároltam meg, télen a hideg időben hamar kiszárad a kézfejem, kireped és vérzik. Egy ekcéma folt is megjelent az alkaromon nem rég. Nem túlzok, 2 használat után csodákat művelt a bőrömmel. Egy a kár csak, hogy nincs nagyobb kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

viktoriass

2021. március 9.

A hideg idő hatására szép kis ekcéma lett a kézfejemen, gyakran szétreped, és vérzik. Legutóbb ezt a terméket használtam és sokat javított a helyzeten. Vizesebb állagú, ebből adódóan könnyen beszívódik és naponta többször is be tudom vele kenni a kezem, anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna maga után.
Biztosan újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

Biztosan újra fogom vásárolni!

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.