Bioderma

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Doz02, Módosítva: 2019. február 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Megújult változat

Tápláló krém a száraz, kirepedezett kezek és körmök mindennapi ápolására. Hosszantartóan hidratálja a bőrt, nem hagy zsíros réteget a kézfelületen. Parabénmentes, hipoallergén, kellemes illatú.

Ár: 1500 , Eladó: Agneskj
Állapot: Új, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel vagy posta
Ár: 1.500.- , Eladó: fagas
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Bp-en a Duna Plaza-nál, vagy előreutalás után ajánlott postával + p.költséggel küldöm
kisritus

2020. január 6.

Télen általában elég száraz a kezem, de idén már halványan hámlás is jelentkezett, szóval kipróbáltam ezt a kézkrémet. 3 hete vettem, december közepén, és nem használom rendszeresen, akkor használtam párszor, mert kíváncsi voltam, hogyan hat erre az extra száraz kézre.
Szépen pár nap alatt javult a helyzet, hogy utána nem is éreztem szükségét a rendszeres használatnak.
Az ára szerintem egyáltalán nem vészes, tekintve hogy a drogériákban is vannak 1000 forint körül közép-ár-kategóriás kézkrémek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 6.

hennniii

2019. december 16.

Kellemes, könnyed állagú, nagyon szeretem! Hamar beszívódik, ára is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

Kellemes, könnyed állagú, nagyon szeretem! Hamar beszívódik, ára is szuper!

Anditita

2019. december 5.

Imádom! Télen pillanatok alatt annyira ki tud száradni a kezem, hogy elkezd repedezni, kisebesedni, ekkor már gyakorlatilag minden irritálni tudja, amit rákenek. 2 éve télen csúcsosodott ki ez nagyon, amikor már ekcémás foltok is megjelentek a kezemen, viszketett, nagyon száraz és sebes volt, én csak "rinocérosz bőrnek" hívtam, mert kicsit emiatt meg is vastagodott. Elkezdtem hagyományos kézkrémekkel kenegetni, amire még jobban irritált lett, fájdalmasan égett amíg egy adott krém be nem szívodott, fújogatnom kellett, hogy kibírjam. Ezután úgy gondoltam, hogy a gyógyszertári illatmentes, kikeverős, tégelyes krém lesz jó, mert minden "drogériás", drága krémtől ez volt. Hát a gyógyszertári is ugyanígy csípett, égetett, kipirosodott tőle a kézfejem. Nagyon kétségbe voltam esve, nem mertem semmit rá kenni, közben tovább száradt. Aztán nem is emlékszem pontosan, vagy valaki ajánlotta, vagy a neten láttam ezt a krémet, gyorsan rendeltem is belőle. Amikor először kentem fel a kezemre, majdnem sírva fakadtam :D Baromi gyorsan beszívodott, konkrétan szomjazott rá a bőröm, így az első alkalommal kb 3x kentem be a kezem, olyan gyorsan beszívta. Utána minden reggel és este kentem, majd a téli időszakban beállt napi egy kenegetésre, és szinte azonnal 1-2 nap alatt rendbejött a kezem! Hihetetlen! Megnyugtatta a bőröm, puha lett, hidratált, ekcémának és sebes/száraz foltoknak nyoma sincs, nem hagy zsíros utóérzetet, jól beszívódik és az illata is nagyon kellemes! :) Azóta csak ezt vagyok hajlandó használni, sose fogok váltani! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

JaneEyre

2019. július 3.

Az egyetlen kézkrém ami az extra százaz kezemet képes hidratálni. Ha naponta használom nyoma sincs száradásnak.
Nyáron elegendő heti 1 alkalom is. Meglehetősen drága, de számomra nélkülözhetetlen! 😀

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 3.

Terkabarka

2019. június 4.

Első próbára csalódás volt, mert ez illatosított, én meg arra számítottam, hogy ugyanúgy illatanyag mentes, mint a testápoló. Félre is raktam jó időre.
Aztán miután a kislányom mosónősre száradó kezén semmi sem segített hosszútávon (az atoderm testápló sem), mondom teszek vele egy próbát. Érdemes volt, amit eddig semmilyen krém nem tudott megoldani, ez megoldotta. Telente biztosan alapdarab lesz, nagyon jó és hatásos termék. Az illatával még mindig nem tudok kibékülni, de valamit valamiért, ennyi belefér ebbe a csodakrémbe

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 4.

mandika

2019. május 25.

Télen-nyáron ki van száradva a kezem, ez az első krém, ami rendbe tudja tenni. Kellemes illata van, gyorsan beszívódik, este bekenem és másnap egész nap kitart a hatása. Az ára abszolút nem vészes, gyakran kapni akciós kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

fagas

2019. május 14.

Gyermekem ekcémára hajlamos kézbőrére igazi áldás ez a krém, leginkább télen használja, amikor a hidegben jobban kiszárad a praclija. Gyorsan felszívódik, nem zsírosít, kellemes illatú, színezőanyag nincs benne, allergiát nem okoz. Klassz!:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 14.

mrsnora

2019. április 29.

Nagyon jó krém. Télen teljesen szétszáradt a bőr a kézfejemen, mindenféle kencékkel kenegettem, de nem igazán akart javulni a helyzet. Majd kipróbáltam ezt, és láss csodát ezzel már másnap reggel puha kezekkel ébredtem. Újravevős mindenképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

szanii

2019. április 5.

Nagyon szeretem, a sok szappantól és kézfertőtlenítőtől ill. a téli hidegtől kiszáradt kezeimet szépen rendbetette, már újra is vettem. Az ára nagyon baráti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

angelcare

2019. március 9.

Nekem teljesen bevált pedig a munkam miatt erős igénybevételnek van kitéve a kezem.Gyorsan beszívódik,helyrehozza a kiszáradt kezemet az illata is tetszik.Akcióban még az ára sem vészes.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose
Vitaminok: Niacinamide

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.