Bioderma

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Doz02, Módosítva: 2020. február 25.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Megújult változat

Tápláló krém a száraz, kirepedezett kezek és körmök mindennapi ápolására. Hosszantartóan hidratálja a bőrt, nem hagy zsíros réteget a kézfelületen. Parabénmentes, hipoallergén, kellemes illatú.

silence

2022. október 22.

A La Roche Posay Cicaplast Mains mellett ez a második kedvenc kézkrémem!
Tizenéves korom óta ekcémás kézbőrrel küzdök, elég egy illatanyag, sűrűbb kézmosás, vagy hogy kicsit megfújja a hideg szél, és máris csont szárazra szárad, sokszor véresre repedezik, ami gyulladt, fájó, sajgó, lüktető érzéssel jár.
Erre az alapra csak rásegít az utóbbi évek állandó kézfertőtlenítőzése........ ez a kézkrém viszont szuper egészségesen tartja a kis kacsóimat!
Sűrűbb állagú, mégis jól szétoszlatható krém, villámgyorsan beszívódik, nem hagy zsíros, kellemetlen érzést maga után, érezhető védőréteget képez a bőrön, így nem kell attól tartani, hogy a soron következő kézmosás máris megszünteti a hatását...
A gyulladás miatti lüktető, fájó érzést azonnal megszünteti, a kirepedt bőrt pár nap alatt teljesen rendbe hozza és puha, hidratált bőrt eredményez.
Nyáron csak éjszakára használom, fenntartó kezelésként, téli, hideg időben viszont éjjel - nappal (akár naponta többször is) alkalmazom.
Többször újravásároltam már (és még fogom is), és bátran merem ajánlani mindenkinek, aki hasonló problémákkal küzd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 22.

A La Roche Posay Cicaplast Mains mellett ez a második kedvenc kézkrémem!

Mreka98

2022. június 18.

Ez az egyik kedvenc kézkrémem. Bár nincsenek általában nagyon durva száraz részek a kezemen, bevált. Szeretem az állagát, ahogyan beszívódik, az illatát és amilyen érzetet hagy a kezemen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 18.

jampiangel

2022. április 17.

Tök véletlen dobtam be egy online rendelés során próbaképpen, és milyen jól tettem! Nagyon gyorsan beszívódik úgyhogy számítógép és papírmunka-barát, kompakt, jó csomagolású kivitelben. Tényleg nagyon jó kis kézkrém. Egyedül az illatával nem tudok megbarátkozni, mintha nekem férfias lenne, vagy nem is tudom kifejezni, de kellemesnek semmiképpen sem mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 17.

Kacorka24

2022. április 15.

Szuper kézkrém, gyakorlatilag egész évben jól tolerálható, mert gyorsan beszívódik a száraz bőrbe, és nem hagy ragacsos érzetet maga után. Mindenféle szárazsággal jól boldogul (hideg szél, ekcémás folt, kisebb karcolás, berepedés). Az illata kellemes. Mindig újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 15.

alizee

2021. december 21.

kedvenc kézkrémem ősszel/télen. nekem is nagyon száraz a kezem ahogy bejön a hideg szeles idő, szinte repedezik ha nem kenem naponta többször. ezt csak reggel és este használom, de nagyon szépen hidratál, pillanatok alatt beszívódik és egyből érezni a hatását. minimális kis borsó mennyiségű is elég és nem azt érzi az ember, hogy nonstop kenni kell valamivel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 21.

Macska27

2021. november 12.

Gyorsan be szívódik és nem hagy ragacsos réteget. Az illata tényleg kellemes.
Táplálja az extra száraz bőrömet és amióta használom, nincs kirepedezés, vérzés és végre nem csupa seb a kezem.
A gyulladt, piros részeken is segített.
Rengeteget javított az ekcémás bőröm állapotán.
5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 12.

Gyorsan be szívódik és nem hagy ragacsos réteget. Az illata tényleg kellemes.
A gyulladt, piros részeken is segített.
Rengeteget javított az ekcémás bőröm állapotán.
5*.

Futureline

2021. november 11.

Nagy Bioderma rajongokent azt gondoltam hu de szuper, azota rajottem vannak sokkal jobb kezkremek. Jelenleg a maradek soha el nem fogyni akaro Bioderma termekeket irtom ki az eletembol.

Szuper nappali kezkrem! Sok Patikai kezkremmel probalkoztam mar de ez szivodik be a leghamarabb zsiros maradekok nelkul. Estere az Atoderm intensive balzsamot hasznalom mert ez keves lenne. Szeretem az illatat, 5 perc utan teljesen matt lesz a kezem zsiros erzes nelkul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 11.

csillu

2021. október 15.

Az egyik valaha volt legjobb kézkrémem. A pikkelyesre, véresre száradt kezemet csak ezzel tudom rendbe hozni. Szépen beszívódik, nincs utána ragacsos érzet, viszont ennek ellenére táplál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 15.

idonthaveaname

2021. május 7.

Az egyik legjobb kézkrém, amit valaha használtam! Bizonyos száraz részeket mostanában egy krém sem tudott kezelni, ő igen, ráadásul két használat után. Ahhoz képest, milyen jól hidratál, meglepően könnyű a textúrája, majdnem hígnak mondanám, de kis mennyiség is elég belőle, hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, és használ. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

Timicat

2021. április 11.

A vérző, kirepedt száraz kezemet pikk pakk helyre rakta. El sem hittem, már annyi mindent próbáltam és semmi. Nem zsíros és könnyen felszívódik így munka közbe is tudtam használni. Nagyon jó illata van, nem tolakodó. Biztos nem fogok többet mást venni csak ezt mert az ára sem vészes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.