Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erdmagic, Módosítva: 2018. február 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Olajokban gazdag, bőrtápláló, bőrlágyító összetétele megelőzi a bőr kiszáradását, segít helyreállítani a bőr természetes hidrolipid rétegét és erősíti a bőr védőfunkcióját. A gyengéd, szappanmentes tisztító bázis, valamint a hipoallergén, tartósítószer, szín és illatanyag mentes összetétel segít fenntartani a bőr fiziológiai egyensúlyát, óvja a bőr szerkezetét, kiváló tolerálhatóságot biztosít, és nem irritálja a bőrt. Aktív tisztító összetevői védik a bőrt az irritációt okozó káros mikroorganizmusok túlszaporodásától.

mvikii1995

2016. december 8.

Arclemosóként használom az ekcémás, extrém száraz bőrömre. A pumpás kiszerelés nagyon jó ötlet, minden sminket szépen levisz. Azonban nem értem, miért de a használata után eléggé húzódik a bőr, mindenképp hidratálni kell.

UPDATE:
CSODASZER!!! Talán egy hete használom, nem vettem észre semmi olyat amit ne ígérne. DE ma - rossz szokásomhoz híven - nekiálltam nyomkodni az orromon lévő kis fekete rondaságokat, és még azt is sikerült könnyen, csúnya folt hagyása nélkül is kiszednem, amit évek óta nem sikerült sem nekem sem a kozmetikusnak kinyomnia rendesen.... IMÁDOM!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 8.

UPDATE:

norci

2016. április 17.

Arclemosasra es tusolasra is kivalo. Utobbinal erzem, hogy szepen leoldja az izzadasgatlo nyomat, arcnal meg minden sminket szepen lehoz. Hasznalat utan azert huzodik a borom, de ez lehet a viztol is, meg hat ugyis kremezek utana. A pumpas kiszereles telitalalat itt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Audrey80

2015. július 21.

Kis 15 ml-es ajándék mintám van. Látom, nincs benne parfüm, mégis érzek valami illatot. A színe kék, folyós, jól habzik, de kell utána a micellás áttörlés, nekem nem viszi le a púdert. Mivel amúgy is micellás vizezek és szerintem van benne némi gyulladáscsökkentő hatás is, de legalább nem árt, ezért legyen öt csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 21.

nikol1118

2015. február 10.

Nekem nem habzik, és ettől kicsit szárazabb a bőröm mint az átlátszó dobozú tesójától.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

huncutka

2013. október 11.

én is arclemosónak használom, cimke szerint is arcra teste egyaránt jó.
száraz nagyon száraz bőre való és igen tényleg jó, az ilyen nagyon habos arctisztítók után nagyon húzódik a böröm, de ennél nem és tényleg teljes tisztaság érzet volt utána, örülök h megvettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 11.

én is arclemosónak használom, cimke szerint is arcra teste egyaránt jó.

ramnaat

2013. június 16.

Elég régen van itthon egy ilyen (ajándék volt), amit sosem mertem használni, de most gondoltam egy merészet és kibontottam, kipróbáltam - arclemosóként.
Nagyon híg és kék, de tényleg egészen jól habzik. Az arcom nekem is puha és tiszta érzetű lett tőle, a sminkmaradványokat is lepucolta. Kíváncsi vagyok, hosszú távon milyen lesz. Hatalmas adag, lesz alkalmam tesztelni... Egyelőre nincs okom nem ötöst adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

lenarta23

2012. november 3.

Régebben arclemosó helyett használtam. Jó volt, puha lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 3.

Régebben arclemosó helyett használtam. Jó volt, puha lett tőle a bőröm.

Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.