Bioderma

Ár:   990 Ft, 2725 Ft és 5490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 ml, 200 ml és 1l   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2016. február 5.

Ár:   990 Ft, 2725 Ft és 5490 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 200 ml és 1l
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Az egész család részére, már újszülött kortól is
  • Arcra és testre egyaránt használható
  • Száraz, nagyon száraz, atópiás bőrre
  • Textúrája lágy, nem zsíros, nem ragad, könnyen leöblíthető
  • 26 potenciális allergéntől mentes gyümölcs- és virágillat, az erdő esszenciájával
  • Biológiailag biztonságos összetétel
  • Hipoallergén
  • Parabénmentes
  • Szappanmentes
  • Tartósítószermentes
  • Nem tartalmaz mesterséges színező anyagokat

Egyedülálló összetételének köszönhetően nyugtatja és védi a bőrt a külső környezeti ártalmakkal szemben:

• Növényi biolipidek (kókusz- és napraforgóolaj-észterek): a megfelelő lipidréteg újjáépítése révén erősítik a bőrt, enyhítik a bőrfeszülést és csökkentik a bőrirritációt.
  • Skin Barrier Therapy ®: biológiailag aktív hatóanyagai révén meggátolja a Staphylococcus aures baktériumok adhézióját, amely a bőrszárazság és bőrirritáció súlyosbodásáért felelős.
  • PP vitamin: stimulálja a lipidszintézist a bőrben, ezáltal segít újjáépíteni a bőr természetes védelmi rendszerét. A bőr újra simává és rugalmassá válik, visszanyeri és hosszú távon megtartja kényelmes komfortérzetét.

Ár: kimérve: 200ml 1700Ft, 500ml 3500Ft , Eladó: davincsike
Állapot: új, Helyszín: Budapest, Kecskemét, fizetés: személyesen bárhol
Ár: 4500 , Eladó: vamgirl19
Állapot: 1 L-es, 2x próbált, tele van, Helyszín: Győr, fizetés: fizetés banki utalással vagy személyesen

palacka11

2020. október 26.

Kismamaként használom, bőrgyógyász javaslatára száraz bőrre. Nekem tetszik fogom még venni nyilván mert jó és mindenmentes, persze drága, de na valamit valamiért :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Radam

2020. október 23.

Nagyon-nagyon szerettem. Nagy 1 literes kiszerelést vettem meg és imádtam. Nagyon finom illata van és szuperül hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 23.

Ajtai Dóra

2020. október 13.

Egy konkurens cég olajos tusfürdője sokkal jobban tetszett, nem volt ez sem rossz, de többet vártam, mint hidratáló hatásban , mint pedig illatban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Birkin22

2020. október 10.

Nagyon érzékeny a bőröm és végső megoldásként vettem. Abszolút bevált, megszűnt a zuhanyzás utáni pirosság a bőrömön, jól hidratál kellemes. Az 1literes kiszerelés jópár hónapra elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

Dudoka77

2020. október 4.

Elégedett vagyok a termékkel, gyakorlatilag a teljes tisztálkodás megoldható vele az arclemosástól az intim mosakodásig. Rendkívül kímélő, az arcbőrömet sem szárítja csikorgósra, noha a legerősebb sminkkel is elbánik. Tusolásnál kicsit hiányolom a krémes, dús habzást, amit egyéb tusfürdők produkálnak, viszont a habzásnál sokkal lényegesebb szempont, különösen a hűvösebb idő beálltával, hogy ne szárítson, és ez a tusfürdő tényleg azon kevesek közé tartozik, melyek után nem igényli a bőröm az azonnali visszazsírozást. Az illat számomra nem bír akkora jelentőséggel, mint az összetevők, így kibékültem azzal a tulajdonságával, hogy valóban nem rendelkezik egy kiemelkedően egzotikus illattal, viszont nem is kellemetlen. Talán azzal tudnának még javítani rajta, ha teljesen illatmentes lenne. Ettől függetlenül minőségi termék, amit nem csak patikai mivolta sugall, de a bőröm is visszaigazol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 4.

Liliq

2020. szeptember 26.

Őszintén nem értem miért van benne illatanyag, minden más tökéletes. Akinek ekcémára hajlamos bőre van, tényleg mindent megtesz annak érdekében, hogy javuljon a helyzet és ez a termék tökéletesen kordában is tartja. Elég drága, de kit érdekel amikor az ember egész életében szenved. Amint hűvösebb van muszáj hozzá a testápolója, de addig semmi probléma ha néha-néha elfelejtünk nyáron még pluszban hidratálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Regi88

2020. szeptember 18.

Gondolkodtam azért rajta, hogy igazából hány pontot is érdemelne...
Szárítani valóban nem szárít, viszont egyáltalán nem habzik, így nem lehet eloszlatni pár pumpálást a testen, annál jóval több kell belőle!
Visszafogott illata van, ez pozitív azért nálam, mert ekcémával nem könnyű olyan tusit találni aminek bármilyen kis illata van ...
Ár-érték arányban azonban katasztrófa, nálam kb. 2-2,5 hét alatt elfogy ebből egy 200 ml s, ami kb. 3000- 3500 Ft!
Szóval, még mindíg keresem az " igazit"🕵️‍♀️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Gondolkodtam azért rajta, hogy igazából hány pontot is érdemelne...
Szóval, még mindíg keresem az " igazit"🕵️‍♀️

Gina77

2020. szeptember 5.

Más mint a többi olajos tusfürdő.
Nem képez réteget a bőrön, finoman habzik, mégsem szárít.
Ekcémás bőrrel csodát tesz. Karantén alatt mivel nem érkezett meg a kedvenc olajos arclemosóm (Kosé), és mivel akár arcra is ajánlja a gyártó, így kipróbáltam.
Na azóta már csak ezt használom arcmosásra is, de néha még a hajam is ezzel mosom és nekem arra is bevált.
Így elég gyorsan fogy, nagyjából 3 havonta veszem az egy literes kiszerelést.
Viszont kapható EP kártyára, ami nagyon szupi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Más mint a többi olajos tusfürdő.
Nem képez réteget a bőrön, finoman habzik, mégsem szárít.
Így elég gyorsan fogy, nagyjából 3 havonta veszem az egy literes kiszerelést.
Viszont kapható EP kártyára, ami nagyon szupi.

patvir

2020. július 20.

Atópiás bőrőmre vettem arclemosónak. Borzasztó jó állaga van, nem egy nehéz olaj, hanem lemosni is könnyen lehet. A bőröm puha lesz utána, és a száraz foltjaim is mérséklődnek. Két lépcsős arclemosás első lépéseként használom, utána a márka micellás vizét, így a smink is szépen lejön, bár azt amúgy sem szoktam túlzásba vinni.
Az eddigi legjobb olajos lemosó. Száraz bőrűeknek nagyon tudnám ajánlani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

Az eddigi legjobb olajos lemosó. Száraz bőrűeknek nagyon tudnám ajánlani.

zosfi

2020. július 17.

up:
Azóta is kizárólag ezt használom, az én bőrömmel csodát tett. Több mint egy éve nem voltam bőrgyógyásznál, ami soha nem fordult még elő. Hosszú távon hatásos igazán, kell idő, míg megmutatja, mit tud, érdemes kivárni :) Emellett télen az atoderm testápolót használom hetente 2-3 alkalommal, illetve a kézkrémet. Egyetlen piros folt sem jelent meg rajtam, mióta az előző véleményt írtam, és nem változtattam semmi máson, így biztosan a bioderma termékeknek köszönhető az eredmény.

2019. május:
Kicsi korom óta ekcémás vagyok, rengeteg mindent kipróbáltam már, és sok bőrgyógyászt "elfogyasztottam", de semmi sem segített hosszabb távon, lényegében pénzkidobás volt bármi, amit javasoltak.
Tavaly már annyira rossz volt a helyzet, hogy naponta sírtam, annyira utáltam a bőrömet; nem tudtam aludni, viszketett, fájt, és konkrétan az orrom hegyétől a lábfejemig tiszta vörös voltam.
Egy barátnőm tanácsára próbáltam ki ezt a tusfürdőt az atoderm testápolóval, a kézkrémmel és az ajakápolóval együtt. Már néhány nap után is jelentősen javult a helyzet, pár hét alatt szinte teljesen eltűnt, most, 4 hónappal később pedig teljesen tünetmentes vagyok. Igaz, hogy az 500 ml-es testápoló az első két hónapban kéthetente fogyott el (minden egyes kézmosás után bekentem a kezem, fürdés után pedig alaposan, tetőtől talpig használtam), a legutóbbi adag viszont már több mint egy hónapja tart.
Nekem csak ezek a termékek váltak be, és bár nem alacsony az áruk, nekem abszolút megéri :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

up:

2019. május:

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Niacinamide, Fructooligosaccharides
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0