Bioderma

Ár:   990 Ft, 2725 Ft és 5490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 ml, 200 ml és 1l   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2016. február 5.

Ár:   990 Ft, 2725 Ft és 5490 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 200 ml és 1l
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Az egész család részére, már újszülött kortól is
  • Arcra és testre egyaránt használható
  • Száraz, nagyon száraz, atópiás bőrre
  • Textúrája lágy, nem zsíros, nem ragad, könnyen leöblíthető
  • 26 potenciális allergéntől mentes gyümölcs- és virágillat, az erdő esszenciájával
  • Biológiailag biztonságos összetétel
  • Hipoallergén
  • Parabénmentes
  • Szappanmentes
  • Tartósítószermentes
  • Nem tartalmaz mesterséges színező anyagokat

Egyedülálló összetételének köszönhetően nyugtatja és védi a bőrt a külső környezeti ártalmakkal szemben:

• Növényi biolipidek (kókusz- és napraforgóolaj-észterek): a megfelelő lipidréteg újjáépítése révén erősítik a bőrt, enyhítik a bőrfeszülést és csökkentik a bőrirritációt.
  • Skin Barrier Therapy ®: biológiailag aktív hatóanyagai révén meggátolja a Staphylococcus aures baktériumok adhézióját, amely a bőrszárazság és bőrirritáció súlyosbodásáért felelős.
  • PP vitamin: stimulálja a lipidszintézist a bőrben, ezáltal segít újjáépíteni a bőr természetes védelmi rendszerét. A bőr újra simává és rugalmassá válik, visszanyeri és hosszú távon megtartja kényelmes komfortérzetét.

Ár: 2500 Ft , Eladó: beautyanna
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy futárszolgálattal
Bioderma Atoderm Olajtusfürdő kimérve is
Ár: 700 Ft/dl, 1500Ft/250ml, 2500Ft/5dl , Eladó: davincsike
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, Kecskemét, fizetés: Személyesen szinte bárhol
szanii

2019. december 1.

A kis kiszerelést vettem meg, kipróbálásra. Nagyon tetszik, télen előjön a hidegallergiám, és ez nagyon sokat segít. Fürdőpamaccsal szépen habzik. Kevés is elég belőle. Jó illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

birdnerd

2019. november 26.

Nagyon szeretem! Bőrgyógyász ajánlotta az ekcémás, allergiás bőrömre. Mióta ezt használom, nem szárad ki annyira a bőröm és nem is vakarom szét, mint az eddigi "normál" tusfürdőimmel. Az illata visszafogott, kellemes, egyszerűen imádom. Már szinte rá is függtem, alig várom esténként a zuhanyzást, hogy használhassam. :D Egyértelműen a literes kiszerelést éri meg megvenni, jó sokáig elég. A pumpás kivitel is szuper, nagyon praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Cseniko

2019. november 24.

Ahogy beköszönt a hűvös évszak a bőröm minden ápolás ellenére brutál szárazra vált! Könyök, lábszár elsősorban azonnal fürdés után és még bőséges testápolás ellenére is azonnal kireped! Évek óta vadászom a testápolómat és a tusfürdőket, de most úgy néz ki ez bevált!

Kis méretű pumpás kiszerelést vásároltam, illata, tisztítóhatása megfelelő kis mennyiség használata mellett is és nem jelentkezik a húzódó, viszkető, kirepedő bőr tünet.

Olvasom sokaknak problémája, hogy nem habzik fel. Az én tapasztalatom, hogy egy teljes pumpálás hablabdára nyomva teljesen korrekt habot képez.
Újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Újravevős.

itsjucus

2019. november 18.

Én nagyon szeretem. Nem vagyok nagy testápolós, így mindig száraz a bőröm és tényleg csak nagyon ritkán kenem, de amióta ezt használom nem száraz a bőröm és a pattanásaim is kezdenek elmúlni a hátamon. nekem bejött nagyon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 18.

beucika

2019. október 17.

Ekcéma és allergia miatt használom.
Nekem nagyon nagyon bejön.
Jól hidratál, kellemes illatú

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Ekcéma és allergia miatt használom.
Nekem nagyon nagyon bejön.
Jól hidratál, kellemes illatú

Alicece

2019. október 8.

A legjobb tusfürdő amit valaha használtam hoszabb távon nem szárad ki annyira a bőröm de azért télen kell a plusz testápolás...meg nyáron is. Nekem extra szaraz bőröm van viszont igy nem viszket nem hìzodik.
Szeretem 2 éve csak ezt használom bár lehet kiprobálom az Uriage ugyan ilyen terméket az itteni vélemények miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

petszilva

2019. augusztus 21.

Nagyon szeretem, biztosan újra veszem. Arcra is használom esténként, a naptejet és mindent jól lemos. Kisfiam érzékeny és száraz bőrére is bevált, még a gyurmát is ki tudtam vele mosni a hajából.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

kgyrk

2019. augusztus 2.

Elsőre fura volt, hogy nem habzik, de nagyon megszerettem. Nem szárítja ki a bőröm, mást nem is várok egy tusfürdőtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Nikolaj

2019. július 24.

Nagyon kellemes a használata, a száraz ekcémára hajlamos bőröm nem igényel utána testápolót. Nincs utána húzódó érzés, feszülés, hámlás. Ősszel-télen zért hidratálom utána a bőrömet megelőzésképpen, de alapjáraton sokat segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

LolitaLolly

2019. július 23.

Jobb, mint a krémtusfürdő változat :) az illata is talán, de egyébként ettől függetlenül semmi különös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0