Bioderma

Ár:   5710 Ft és 8490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2023. november 6.

Ár:   5710 Ft és 8490 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 1000 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• hatékonyan tisztítja és intenzíven táplálja a bőrt
  • akár 24 órán át hidratál
  • mérsékli a bőr feszülését és védi az irritációtól
  • krémes és nem zsíros textúrája gyengéden tisztít
  • tiszteletben tartja az érzékeny bőr igényeit
  • hipoallergén, kiváló bőr- és szemtoleranciával bír

Rebeka_R09

2024. február 1.

Nemrég szereztem be magamnak, mert nagyon száraz a bőröm. Nagyon jól tisztít, hidratál, és csökkentette a keratosis pilaris láthatóságát is. Ez az első olajos lemosóm, szóval összehasonlítani nem tudom más termékkel. Korábban, az ajándékba kapott drogériás termékeket csak kézmosóként tudtam elhasználni, de ez a termék remekül használható a testemre, szerintem érdemes rá áldozni. Ugyan tartalmaz latanyagot, viszont nem irritált, ill. kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 1.

erci1328

2024. január 24.

Tesztelésre kaptam ezt a terméket, és meggyőzött arról, hogy igenis a jövőben ha kell, kifizetek /számomra/ sok pénzt egy tusfürdőre, ha ilyen jótékonyan hat a bőrömre. Rettenet száraz volt a bőröm mindig is, ha nem testápolózom egy napig, már akkor le tudnám vakarni az egészet. Na, ez a tusi elmulasztotta ezt az érzést teljesen, ráadásul ha még utána testápolózom is, az egy bomba biztos kombinációt jelent. Egy másik nagyon jó tapasztalatom az, hogy borotválkozás után az ”eperkés” lábamat percek alatt visszavarázsolja szép állapotába, szóval összességében le vagyok nyűgözve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 24.

endzsiaj

2024. január 12.

A legjobb tusfürdő száraz/ekcémás bőrre. Majdnem az összeset kipróbáltam ami itthon elérhető. Az illata olyan amilyen, de nem irritálja a bőröm pedig bármilyen illat egyből kiüt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 12.

tsophie

2024. január 12.

Tesztelésre kaptam a terméket, amit még egyszer nagyon szépen köszönök!:)
Szóval..nagy olajtusfürdő felhasználó vagyok, annyira rossz nálunk a víz, hogy télen csak ezekkel tudok zuhanyozni. Az összes többi dermokozmetikai márka hasonló termékét kipróbáltam már, ő valahogy mégis kimaradt..de milyen kár volt! Kijelentem így, kb.400 ml elhasználása után (ugyanis azóta újravettem, amint elfogyott), hogy ez a legjobb számomra! Illatban a La Roche Posay megveri nálam, viszont ennek az állaga gélesebb, sűrűbb, sokkal kellemesebb, gazdagabb habja van, így kevesebbet kell belőle használni, tehát összességében ő nyert. Csillagos ötös, nagyon száraz, ekcémás bőrűek: tegyetek egy próbát!
*Fürdőkesztyűvel, fürdőrózsával használom, magában lehetséges, hogy nem habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 12.

Tesztelésre kaptam a terméket, amit még egyszer nagyon szépen köszönök!:)
*Fürdőkesztyűvel, fürdőrózsával használom, magában lehetséges, hogy nem habzik.

BVick

2024. január 9.

Jó pár litert el használtunk már belőle az elmúlt években (bőrgyógyász javadlatára), mert ekcémára hajlamos a család tegtöbb tagja. Az érzéseim kicsit vegyesek. Tényleg hidratáltabb tőle a bőrünk, kevésbé szárad ki, főleg télen szuper választás, ezért valóban jár az 5 csillag. Viszont az illata nem lopta be magát a szívembe és a lányaim sem rajonganak érte. És mivel nem habzik, gyakran a szükségesnél többet használnak, így ha 5-en mosakodunk vele, seperc alatt a csatornában landol egy liter. Viszont az ekcéma miatt nem tudjuk el engedni, ezért jelenleg felváltva használjuk más illatos tusikkal (amit persze mindenki magának választhat ki). :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 9.

Kodi

2023. december 30.

Tesztelésre kaptam e terméket. szerencsére nem vagyok ekcémás, de télen gyakran küzdök viszkető érzéssel a lábaimon és derekamon, amit a hideg és a harisnyaviselet okoz. A tusfürdő textúráján is érződik, hogy nagyon gazdag olajokban, különleges tavaszi rét illata van. Korábban használtam az LRP Cleansing Oil-ját, amihez nagyon hasonlít az illata, olaj azonban érezhetően több van benne. Néhány használat után sokat javult a bőrszárazság a kritikus területeken. A testápolózást ugyan nem nem adtam fel utána, de volt, hogy elmaradt és nem történt semmi. Tusolás után nincs feszülő száraz érzés, hidratáltnak érzem a bőröm. Nagyon jó minőségű termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. december 30.

efeher

2023. december 23.

Gyerek és felnőtt bőrre egyaránt nagyszerű, főleg, ha extran szárazságra hajlamos a bőr

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 23.

llidia

2023. december 19.

Tesztelésre kaptam ezt a terméket.
A bőrtípusom száraz, ekcémára hajlamos.
Több márka olajos tusfürdőjét próbáltam már, most volt lehetőségem a Bioderma termeket is kipróbálni.
Állaga kellemesen olajos, mégis habzik ( mindig használok fürdő rózsát), tusolás után nem érzem a feszülős, húzódós érzést, amit más termékek után szoktam.
Pár hét használata után ki tudom jelenteni, hogy nagyon is bevált.
Nem száraz a bőröm, az ekcémám is eltűnt azóta.
Ajánlom mindenkinek a terméket! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 19.

Tesztelésre kaptam ezt a terméket.
A bőrtípusom száraz, ekcémára hajlamos.
Pár hét használata után ki tudom jelenteni, hogy nagyon is bevált.
Nem száraz a bőröm, az ekcémám is eltűnt azóta.
Ajánlom mindenkinek a terméket! :)

kalmaniki

2023. december 15.

Nagyon jól ápolja a bőrünket ebben a hideg időben. Már többször újravettem, nagyon szeretjük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 15.

lululemon12

2023. december 14.

Teljesen meg vagyok elégedve a tusfürdővel. Én egy luffával szoktam felhabosítani, majd a bőrömbe masszírozni. Jelenleg kicsit szárazabb a bőröm izotretinoin miatt, ez egyáltalán nem szárít, finom az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Niacinamide, Fructooligosaccharides
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Glucoseból és kókuszolajból előállított kíméletes felületaktív anyag, tisztító. Erősen lúgos (pH 11.5-12.5), így legtöbbször citromsavval hozzák a termékek pH értékét a kívánt tartományba.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Pálmaolaj, glicerin és citromsav észtere, melyet bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak a kozmetikumokban.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.