Bioderma

Ár:   990 Ft, 2725 Ft és 5490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 ml, 200 ml és 1l   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2016. február 5.

Ár:   990 Ft, 2725 Ft és 5490 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 200 ml és 1l
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Az egész család részére, már újszülött kortól is
  • Arcra és testre egyaránt használható
  • Száraz, nagyon száraz, atópiás bőrre
  • Textúrája lágy, nem zsíros, nem ragad, könnyen leöblíthető
  • 26 potenciális allergéntől mentes gyümölcs- és virágillat, az erdő esszenciájával
  • Biológiailag biztonságos összetétel
  • Hipoallergén
  • Parabénmentes
  • Szappanmentes
  • Tartósítószermentes
  • Nem tartalmaz mesterséges színező anyagokat

Egyedülálló összetételének köszönhetően nyugtatja és védi a bőrt a külső környezeti ártalmakkal szemben:

• Növényi biolipidek (kókusz- és napraforgóolaj-észterek): a megfelelő lipidréteg újjáépítése révén erősítik a bőrt, enyhítik a bőrfeszülést és csökkentik a bőrirritációt.
  • Skin Barrier Therapy ®: biológiailag aktív hatóanyagai révén meggátolja a Staphylococcus aures baktériumok adhézióját, amely a bőrszárazság és bőrirritáció súlyosbodásáért felelős.
  • PP vitamin: stimulálja a lipidszintézist a bőrben, ezáltal segít újjáépíteni a bőr természetes védelmi rendszerét. A bőr újra simává és rugalmassá válik, visszanyeri és hosszú távon megtartja kényelmes komfortérzetét.

Nutellabella

2021. december 3.

Tökéletes! Lágy, mind illatában, mind érzésre. Nem hagyja kiszáradni a bőrt, kevesebbet kell testápolózni. Borotválkozáshoz is kiváló. Drága, de sokáig elég. Igazi luxus érzés vele zuhanyozni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 3.

violetti

2021. december 3.

A legjobb tusfürdő. És ez most látszik igazán, mert kénytelen voltam mást venni egy rövid időre, hiba volt, porzik a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 3.

hajkedvelo

2021. november 12.

Télen nagyon száraz, hámlásra hajlamos a bőröm, szóval már ősszel elkezdtem keresni a megfelelő tusfürdőt megelőzésnek. Először a legkisebb kiszerelést vettem meg, furcsa volt hogy nem habzik annyira de egyáltalán nem kellemetlen használni. Puha és hidratált lesz tőle a bőröm, nem irritál és az allergiás viszketésen is segített. Tegnap el is mentem az 1 literes kiszerelésért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 12.

Dzsudit

2021. november 10.

Kisfiam száraz bőrét nagyon jól ápolja!
Kellemes, enyhe illata van, könnyen lemosható.
Szívesen használnám én is, viszont magamra sajnálnám az ára miatt. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 10.

Kisfiam száraz bőrét nagyon jól ápolja!
Kellemes, enyhe illata van, könnyen lemosható.
Szívesen használnám én is, viszont magamra sajnálnám az ára miatt. :D

gili

2021. november 6.

Egyik kedvenc olajtusfürdőm, több dobozzal elhasználtam már belőle.

A száraz bőröm nem hámlik amióta használom.
Illatanyag van benne, de nem tolakodó.
Szeretem az állagát is, kicsit sűrűbb állagú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 6.

Egyik kedvenc olajtusfürdőm, több dobozzal elhasználtam már belőle.

A száraz bőröm nem hámlik amióta használom.
Illatanyag van benne, de nem tolakodó.
Szeretem az állagát is, kicsit sűrűbb állagú.

brezovaid

2021. november 4.

Gyerekekre használom, de csak azért csak rájuk, mert nagyon dragallom. Egyébként nagyon jó, imadjuk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 4.

catacidus

2021. november 3.

Ez egy nagyon jó tusfürdő az átlag száraz bőrre és a még kezdődő vagy normál szinten lévő ekcémára. Sajnos az én nagyon durván ekcémás bőrömre nem volt elég, de tudjuk, hogy ez a kórság is belülről fakad, szóval amióta elkezdtem ezen dolgozni, azóta ezzel a tusfürdővel és a testápolójával egész jól karbantartható a bőröm. :) Egy csillagot csak azért vonok le, mert egyáltalán nem habzik, ezért elég sok kell belőle egy zuhanyzásra, és valahogy nekem nem volt olyan "tisztaságérzésem" utána, mint a sima kék verziójától.
(Plusz egy dolog: mivel olajos, ezért hihetetlenül jó sminkecsetek lemosására, kiszed belőlük minden sminkmaradékot, és így az arcomon sem keletkeznek mitesszerek, mert ugye teljesen tiszta, "bőrbarát" lesz az ecset. Ha adhatnék 4,5 csillagot, megtenném, mert ez egy tényleg klassz, univerzális tusfürdő. :) )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 3.

Lulimuli

2021. november 3.

Az évek alatt több literrel elhasználtam már belőle. Száraz bőrre csodaszer! Használata után kis idővel testápolót sem igényelt a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 3.

rata.sum

2021. szeptember 27.

Elhasználtam az első litert, megvettem a másodikat. Nem azt mondom, hogy tökéletes, de annak aki annyira utál testápolózni mint én, megváltás. Egyáltalán nem szárít, semleges az illata, nem irritálja a bőrömet. A hab hiányát nehéz megszokni, így hajlamos vagyok sokat használni belőle, vagyis viszonylag gyorsan fogy. 1 liter azért így is sokáig elég.
Fun fact: tökéletes első lépésnek sminklemosáshoz olajos lemosó helyett. Nem irritálja a szememet, de jól oldja a szempillaspirált. Szerintem tartós lesz a kapcsolatunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

vhsz

2021. szeptember 26.

A gyerekeknek vettem, mert érzékeny a bőrük. Kitűnő választás volt.
Az illata egy kicsit erős, de nem kellemetlen, a bőr kellemes tapintású, nem szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 26.

A gyerekeknek vettem, mert érzékeny a bőrük. Kitűnő választás volt.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Niacinamide, Fructooligosaccharides
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0