Bioderma

Ár:   990 Ft, 2725 Ft és 5490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 ml, 200 ml és 1l   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2016. február 5.

Ár:   990 Ft, 2725 Ft és 5490 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 200 ml és 1l
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Az egész család részére, már újszülött kortól is
  • Arcra és testre egyaránt használható
  • Száraz, nagyon száraz, atópiás bőrre
  • Textúrája lágy, nem zsíros, nem ragad, könnyen leöblíthető
  • 26 potenciális allergéntől mentes gyümölcs- és virágillat, az erdő esszenciájával
  • Biológiailag biztonságos összetétel
  • Hipoallergén
  • Parabénmentes
  • Szappanmentes
  • Tartósítószermentes
  • Nem tartalmaz mesterséges színező anyagokat

Egyedülálló összetételének köszönhetően nyugtatja és védi a bőrt a külső környezeti ártalmakkal szemben:

• Növényi biolipidek (kókusz- és napraforgóolaj-észterek): a megfelelő lipidréteg újjáépítése révén erősítik a bőrt, enyhítik a bőrfeszülést és csökkentik a bőrirritációt.
  • Skin Barrier Therapy ®: biológiailag aktív hatóanyagai révén meggátolja a Staphylococcus aures baktériumok adhézióját, amely a bőrszárazság és bőrirritáció súlyosbodásáért felelős.
  • PP vitamin: stimulálja a lipidszintézist a bőrben, ezáltal segít újjáépíteni a bőr természetes védelmi rendszerét. A bőr újra simává és rugalmassá válik, visszanyeri és hosszú távon megtartja kényelmes komfortérzetét.

Ár: 2500 Ft , Eladó: beautyanna
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy futárszolgálattal

zita98

2020. május 23.

UP: Visszajöttem olvasni véleményeket és azóta én is ezzel szedem le a sminkemet, úgyhogy meg kellett vennem a literes kiszerelést, de megéri. Nagyon jó termék.

Elégedett vagyok vele. Pár napja kezdtem el használni, mert semmi nem akarta helyrehozni a száraz bőrömet.
Már első használat után javult a kézhajlatomon a bőr,kevésbé volt vörös, kevésbé volt irritált.
Van egy minimális illata, de nekem az is tetszik. Állaga is jó. Ha elfogy a 200 ml-s kiszerelés, biztos veszek egy nagyobbat. :)
Sajna elég drágák ezek a termékek, de más nem nagyon segít nekem,csak az ilyesfajta termékek/márkák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 23.

Bagette

2020. május 12.

Mivel a vírushelyzet miatt a szokásos Kose softmo olajos arclemosómat nem tudtam megrendelni, itthon is beszerezhető kedvező árú olajos lemosó után kutattam. Igaz, hogy nem kifejezetten arcra találták ki, de egy hónap folyamatos arcon való használat után kijelenthetem, hogy szuperül működik oda is. A szemsminket is vele mosom le, nem csíp, a vízálló fénvédőt vagy alapozót is szuperül lekapja és nem szárít. Alapvetően double cleanse híve vagyok, szóval először egy lajos lemosó, utána egy hagyományos vízbázisú habzó, de úgy érzem, ő igazából önmagában is megállja a helyét. Testre is kiváló, de oda inkább akkor használom, ha vízálló fényvédővel voltam bekenve, könnyebben leszedi, mint a tusfürdő. Szerintem nem is fogok visszaváltani a hagyományos olajos arclemosómra, mert ennek az ára is sokkal kedvezőbb, az 1 l-es kiszerelést 6000 ft alatti áron ki lehet fogni. (Az olcsónak számító Kosenak decije 1000 ft körül van). Az egyetlen bajom a nyanyaszagú parfümös illata, de mivel illyen jó ár-érték arányban, ez totálisan elnézhető neki :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

jbarbi91

2020. május 3.

Nagyon kellemes állag,valóban könnyen leöblíthető, nem ragad, nem érzem az illatát-az lehetne kellemesebb talán, érzékeny száraz bőrüeknek kíváló, régebben elég volt ezt használom, sajnos ma már kell a testápoló is a bőrömnek, abból is a PP balzsamot használom fürdés után. Ár-értékben az 1 literes kiszerelés a legjobb, nagyon sokáig elég. Sajnos ez a kiszerelés semmilyen promócióban nem vesz részt, bioderm napok, glamour stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

Petra571

2020. április 19.

Nagyon jó! A száraz bőrömet annyira jól hidratálja, hogy nem muszáj mellette testápolózni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

HardCandy092

2020. április 16.

Nekem ez az alap tusfürdőm, gyakorlatilag minden mástól viszketek, Nagyon nem bírja a bőröm már a klóros vizet sem, ez az egyetlen termékcsalád, amitől semmi bajom, sőt. Nem habzik fel, ennek ellenére jól tisztít. Hiába olajos az állaga, nem hagy maga után olajos érzetet. Két embernek az 1 literes flakon kb fél évig elég, szóval szerintem az ára sem annyira borzasztó. Mióta ezt használom, egyszer sem vettem semmilyen drogériás habos-babos tusit, mert teljesen más kategória, nem is vágyom rájuk. Ha valakinek állandó probléma a viszketés, szárazság, esetleg ekcéma, jó szívvel ajánlom ezt a tusfürdőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

Dorine

2020. április 14.

Nagyon szeretem... diszkrét az illata, jól tisztít és ami a legfontosabb: nem irritál és nem szárítja a bőröm. Az 1000 ml-es kiszerelésben nagyon sokáig elég és így ár-érték arányban sem olyan vészes. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

bzsofi22

2020. március 31.

Teljes pénzkidobás volt ez a termék :( Nagy reményekkel vettem meg miután kb 3 évig csak szemezgettem vele, ám az ára miatt mindig lebeszéltem róla magam “hogy majd egyszer/később”.... Az én bőrömmel nincs semmi különösebb probléma, azt leszámítva, hogy télen-nyáron fehér, szinte már porzóra szárad a lábam. Nem vagyok nagy testápolózó, jó ha hetente ráveszem magam hogy szépen bekenegessem, ezért is gondoltam, hogy milyen jót fog tenni a bőrömnek ha már csak egy kicsit is tudom hidratálni fürdés közben. Nos a kommentek alapján kezdek félni hogy én és még páran más terméket kaptunk ugyanazon áron ugyanazon csomagolásban 😅🤣 Ez a tusfürdő az ég egyadta világon semmit, de semmit nem csinál abból amit igér és amiért az emberek megvásárolják, 100%-ban pontosan ugyanolyan fehér száraz a lábam, mint bármikor máskor! Egyáltalán semmit nem hidratál, és ennek fele sem tréfa... kipróbáltam a kezemen is hideg(!) vízzel hátha ott lesz hatás, +az messze nem olyan száraz, mint a lábam de ott se történt semmi változás, látványosan pont ugyanannyira száraz a kezem, mint mosás előtt. Ez lett volna a lényeg, de ehhez még hozzáteszem, hogy az illata egyáltalán nem tetszik, olyan semmilyen nekem + számomra nagyon zavaró, hogy egyáltalàn nem habzik (megintcsak nem értem, hogy aki azt írta jól habzik az nem nyúlt félre más tusfürdőhöz véletlen? :’D ) emiatt 2-3 pumpálás az csak a NAGYON spórolós mennyiség 1 felsőtest lefürdetéséhez, egész testhez az 5 pumpa a minimum.... így nem fog sokáig sem tartani, mindezt egy konkrét vagyonért. Nem is tudom csalódtam-e már ekkorát egy termékben, nemhogy biodermában. Őszintén nem értem, hogy mégis hogy segítene ez problémás bőrűeknek, kezdem azt hinni, hogy a sok jó komment csak fizetett dícsérés.

Ui.: komment ajánlásokra arctisztításra is kipróbáltam. Nem hidratàlt természetesen lótúrót se... sőt úgy kiszárította, hogy fürdés után rohantam bekenni vastagon krémmel... az arcbőröm egyébként kombinált, és valódi rinocéroszbőr (=egyáltalán nem érzékeny)

Még annak sem ajánlom aki amúgy bármit megengedhet anyagilag, semmit nem ér ez a termék, ilyen alapon levegőért is lehetne fizetni 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

Regi84

2020. március 23.

Legjobb tusfürdő ekzemás bőrre, főleg így télen, amikor amúgyis sokkal szárazabb és érzékenyebb a bőröm. Az illata is egészen szuper, ahhoz képest meg pláne, hogy nem viszketek tőle. Nem fogom lecserélni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

Benedetta88

2020. február 28.

Érdekes termék. Nekem a 200ml-s változat van meg. Megmondom őszintén ritkán nyúlok utána, olyan "felesleges" terméknek érzem kicsit.
Télen szenvedek én is a száraz bőrömmel, ezért is próbáltam ki, nekem semmi pluszt nem adott. Illata nekem semleges, jól habzik. Minimálisan mintha hidratálna, de nálam kb ennyi a pozitívuma. Úgyhogy továbbra is Yves Rocher tusfürdővel fürdök és utána Uriage Xémose testápolóhoz nyúlok, ez vált be nekem. Eltudom képzelni, hogy nálam súlyosabb bőrproblémákkal küzdőknek bevált, sőt csodaszer. Ahhoz a minimális hidratáláshoz amit nyújtott, viszont magasnak érzem az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

wd1102

2020. február 12.

Már az illata is túl erős az én ízlésemnek, és sajnos a valóban ekcémás bőröm nagyon nem szereti. Az ekcémás foltokat húzódósra szárítja, úgyhogy képtelen vagyok használni, párom fogyasztja. Ehhez "kicsit" drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0