Bioderma

Ár:   990 Ft, 2725 Ft és 5490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 ml, 200 ml és 1l   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2016. február 5.

Ár:   990 Ft, 2725 Ft és 5490 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 200 ml és 1l
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Az egész család részére, már újszülött kortól is
  • Arcra és testre egyaránt használható
  • Száraz, nagyon száraz, atópiás bőrre
  • Textúrája lágy, nem zsíros, nem ragad, könnyen leöblíthető
  • 26 potenciális allergéntől mentes gyümölcs- és virágillat, az erdő esszenciájával
  • Biológiailag biztonságos összetétel
  • Hipoallergén
  • Parabénmentes
  • Szappanmentes
  • Tartósítószermentes
  • Nem tartalmaz mesterséges színező anyagokat

Egyedülálló összetételének köszönhetően nyugtatja és védi a bőrt a külső környezeti ártalmakkal szemben:

• Növényi biolipidek (kókusz- és napraforgóolaj-észterek): a megfelelő lipidréteg újjáépítése révén erősítik a bőrt, enyhítik a bőrfeszülést és csökkentik a bőrirritációt.
  • Skin Barrier Therapy ®: biológiailag aktív hatóanyagai révén meggátolja a Staphylococcus aures baktériumok adhézióját, amely a bőrszárazság és bőrirritáció súlyosbodásáért felelős.
  • PP vitamin: stimulálja a lipidszintézist a bőrben, ezáltal segít újjáépíteni a bőr természetes védelmi rendszerét. A bőr újra simává és rugalmassá válik, visszanyeri és hosszú távon megtartja kényelmes komfortérzetét.

Kimérve is - Bioderma Atoderm Olajtusfürdő
Ár: 500Ft/100 ml, 1100Ft/250ml, 2000Ft/500ml , Eladó: davincsike
Állapot: új, nem használt, Helyszín: Budapest vagy Kecskemét, fizetés: személyesen, Bp: metróvonal vagy 4-6-os vonalán, Kecsk: megbeszélés szerint
Katia88

2019. március 21.

Arclemosónak használom a legkisebb kiszerelést. Így napi két használat mellett kb. fél évre elegendő. Nem szárít, szépen tisztít, elégedett vagyok, jelenleg harmadik tubust használom.

Katia88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Moncsika73

2019. március 12.

Nagyon vihiányos, felszíni szárazságú bőrrel kúzdök nagyon régóta. Ebből is 100 ml kiszerelést vettem meg próbaképpen. Tudom így nem a legkedvezőbb az ára, de annyi tusfurdore dobtam már ki feleslegesen pénzt. Az első két-3 használat után úgy tűnik nagyon jó lesz, tusolas után kevésbé volt már száraz , húzódó a bőröm. Mindenképpen elhasználom, és ha ilyen jól teljesít akkor állandó helye lesz nálam.😊

Moncsika73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 12.

derienart

2019. március 10.

Hidegallergiám, ekcémám van ami parabénallergiával párosul. Régóta kerestem egy mindenmentes (SLS mentes) tusfürdőt. Hát azért annyira nem vált be sajnos. Imádom az állagát, az illata is ok, zuhanyozni is élmény vele, érezhetően hidratál. Viszont pont amire vásároltam nem jó. Az ekcémás felületek a kezemen nagyon húzódnak fürdés után, kiszárad. Nem tudom, talán a parfüm az oka. :( Ettől függetlenül szeretem, sőt double cleaningre is nagyon bevált arcra a foreo kütyüvel. Emiatt és az ára miatt viszont csak 3 csillag.

derienart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

ERRIIIKKKK

2019. február 15.

Sokat gondolkodtam, hogy regisztráljak-e, mert én is ki szerettem volna fejteni ezzel a termékkel kapcsolatban a tapasztalataimat.
Amikor elkezdtem használni, iszonyatosan lángolt az ekcémám, ahhoz mérten talán nem is volt hasonló és már az első tisztálkodás alkalmával sokat segített, megnyugtatta a gyulladt bőrt (az Intenzív Balzsammal együtt). Aznap esti, második fürdést követően megértettem, hogy mit is jelent az, amikor VALAKI JÓL ÉRZI MAGÁT A BŐRÉBEN. Miután leöblítem, még egyszer belemaszíroztam az egész testembe és várok, addig hajat mosok ezzel és csak azután öblítem le.

ERRIIIKKKK
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 15.

artemiszkde

2019. február 3.

Gyermek száraz bőrére kerestem tusfürdőt. Először az ABCDerm tesóját néztem, de abban, meglepő módon van SLS, ebben nincs, úgyhogy erre esett a választás. Nem olcsó, de nekünk sokáig elég volt, azóta pedig már a legnagyobb kiszerelést használjuk. Nem szárít, az illatot pedig, mivel finom tisztaságillat, megbocsátom. :-) Édesanyám is próbálta, és megszerette, mivel ez után nem kell testápolóznia.

artemiszkde
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 3.

agnese82

2019. január 22.

Lányaim ekcémás bőre miatt vettem megy. Eleinte visszatartott, hogy van benne parfüm, ami ekcémások esetében akár allergizálhat is, de végül adtam neki egy esélyt. Annyira nem vagyok elájulva tőle, olyan nagy változást nem vettem észre pedig most már lassan 3 hónapja használjuk. Igazság szerint nem lett se jobb, se rosszabb a bőrük. Én is használom, az viszont tetszik, hogy nem viszketek fürdés után. Még nem vagyok benne biztos, hogy újraveszem vagy sem. De tény, hogy hiába drága, nagyon sokáig elég, nálunk majdnem a fele még megvan, pedig néha még ebből csinálnak habot a lányaim a fürdővízben.

agnese82
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

Hermina99

2019. január 13.

A 100ml-es tubust egy csomag részeként szereztem be, igazából a fényvédőre utaztam és ez csak úgy jött mellé. És milyen jó, hogy jött, mert magamtól lehet, hogy nem vásároltam volna meg. Az első zuhanyzás után érezhetően puhább és tapintásra rugalmasabb lett a bőröm, a kínos vakarászás pedig teljesen elmaradt annak ellenére, hogy testápolót nem kentem magamra. Magával a kiszereléssel annyira nem vagyok kibékülve, mert ahhoz, hogy az amúgy igencsak folyós állagú tusfürdőt benne tartsák a kupakon álló flakonban, nagyon erős kupakot kellett használni, körömtépően nehézkes a felnyitás, pláne vizes kézzel- legközelebb majd a pumpásra utazom. Maga a termék tartalmaz ugyan habképző anyagot, de nekem nem sikerült még sosem felhabosítani, ez a zuhanyzás élményéből számomra von le egy picit, de valamit valamiért. Illatra kellemes, nem tolakodó, illatfelhő nem marad utána a fürdőben, de több okból elfogadtam volna ezt a terméket illatmentesen is.

Hermina99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 13.

GyorfiBernadett

2018. december 21.

Kedvencem. Nm hagy olajos erzetet szuper finom illatu,tobbet nm is varhatnek egy tusfurdotol. Kulonosen szerettem hasznalni az arcomon sminklemosasra,persze nm biztos hogy jot tesz a problemas bornek arcon.

GyorfiBernadett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

Ziza

2018. december 13.

Tusfürdőként kitűnő. Nagyon száraz bőröm van, ami télen csak rosszabb, de ez 2 nap alatt is már sokat segített rajta. Elég sok krém-, olajos- és egyéb hidratálónak mondott tusfürdőt próbáltam már és szuperhidratáló testápolót, de együttesen sem értek el ilyen jó eredményt mint ez a termék. Hidratál, megszünteti a szárazságból adódó viszkető érzést, elég 1 héten egyszer-kétszer testápolót használnom mellé.Ami az elején fura volt, hogy nem habzik annyira mint a szokásos tusfürdők, viszont nem hagyja maga után azt az érzetet, mintha nem is zuhanyoztál volna.

Ziza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

rozsabarbie

2018. december 3.

Kislányom ekcémás bőre miatt vásároltuk meg ezt a terméket, mert a többi "instareklámcsúcsai" márka atópiás bőrre ajánlott fürdetői nekünk sajnos nem segítettek. Hogy őszinte legyek hibáztam, nem futottam át az INCIT, s csak az első fürdéskor lettem figyelmes az illatra (ami amúgy kellemes, de na..). Elhessegettem a rossz gondolatokat, de másnap reggelre totál belobbant a bőre. Az étkezésnél előírtakat szigorúan betartjuk, így az biztos nem lehetett a ludas, valamint más egyéb új terméket se használtunk. Nem próbálkozom vele többet, mert borzasztó látni, ahogy szinte sebesre vakarná a bőrét. :( Én majd elhasználom, és majd jövök egy újabb véleménnyel, remélem több pozitív tapasztalattal, addig viszont 1 csillag, bármennyire is szeretném, hogy több legyen. (A testápolók viszont szuperek!)

rozsabarbie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0