Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   500 ml és 1 l   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2015. november 18.

Kiszerelés:   500 ml és 1 l
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tápláló, tisztító hatású szappanmentes habzó gél, száraz, érzékeny, atópiás bőrre PP vitaminnal, amely védi a bőr hidrolipid rétegét. Arcra és testre. Felnőtteknek, gyerekeknek, babáknak is ideális választás. Illatanyagmentes, parabénmentes, szappanmentes, hipoallergén.

cukorpaszta

2018. november 15.

Ekcémás bőr esetében szinte “kötelező” :)
Alig habzik, de nincs olyan érzésem h nem tisztít, és az illata diszkrét, pont elég.
Nekem bevált, erre nem sajnálom a pénzt, mert nem kell szteroidos kenőcsöket használnom.
Sokszor újra vettem már, webshopban jò akciókat lehet kifogni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Ekcémás bőr esetében szinte “kötelező” :)
Sokszor újra vettem már, webshopban jò akciókat lehet kifogni :)

Kinekapappne

2016. december 3.

Nagyon jó tusfürdő nagyon száraz, vagy ekcémás bőrre. Nem habzik nagyon, minimális az illata, nem szárít nem irritál, és újszülött kortól használható. Akciók patikákban rendszeresen vannak, és ha tényleg atópiában vagy ekcémában szenved az ember, vagy a gyereke, megéri az árát. Nekem a gyógyszertári mosakodó krémmel szenvedni horror volt újszülöttnél, ahogy a fel nem olvadt kis csócsák úsztak a kis kádban és ragadtak az oldalára, a tisztító hatást meg nem láttam. Rekordgyorsan leváltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 3.

HardCandy092

2016. augusztus 20.

A lábamon jelentek meg vörös, ekcémás jellegű foltok, akkor mondt a bőrgyógyász, hogy ezt használjam ( a testápolóval együtt). Gyakorlatilag első alkalommal látványosan jobb lett, elmúlt, aztán kb egy hét után vissza sem jött. Hamarabb elfogyott, mint a testápoló és valójában úgy érzem annak nagyobb szerepe volt a gyógyulásban.
Ennek ellenére érehetően puhább a bőr, nem csak ilyen felső filmréteg szinten, hanem tényleg. Nagyon jól rendbehozza a száraz bőrt, más még nem tudott nálam ilyen hatást elérni. Mondjuk elég drága, de akinek sokat viszket a bőre és a pénztárcája engedi, midnenképp tegyen vele egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Nory08

2016. július 29.

Nem gondoltam volna, hogy jó lesz, de a nyaralás alatt valamihez hozzáértem, és az atópiás bőröm azonnal kiömlött. A csuklómtól a hajlatig terjedt. Nem túlzok 2-3 nap alatt rendbe tette. Hidratálást nem vettem észre, de azt sem hogy szárítaná a bőröm. Bár mióta használom azóta mintha selymesebb lenne a bőröm, akkor is mikor nem használok krémet, de az lehet a korábban felkent krémtől is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

Ritty

2016. május 26.

Atópiás bőrömmel csodát művel, a zuhanyzás utáni irritációt megszüntette, a bőröm hidratáltabb lett. Akció keretében hozzá lehet jutni az egy literes kiszereléshez féláron, így abszolút megéri annak, aki atópiás dermatitisszel küzd. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Vitaminok: Niacinamide

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.