Bioderma

Ár:   2015 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: quinnie0715, Módosítva: 2012. május 11.

Ár:   2015 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Száraz vagy visszatérő bőrszárazság esetén. Érzékeny és reaktív területekre. Arcra és testre.

Az Atoderm szappan nem szárítja a bőrt. Két fő hidratáló és tápláló összetevője van: glycerin és shea vaj, amelyek felveszik a harcot a száraz bőrrel szemben. Kíméletes tisztító összetevőinek köszönhetően fenntartja a bőr természetes egyensúlyát és megelőzi a feszülő érzet megjelenését. Speciális bőrgyógyászati aktív összetevői megakadályozzák a mikroorganizmusok elszaporodását, amelyek a bőrszárazság felerősödését idézhetik elő. Kiűnően tolerált. Hipoallergén. Nem mitsszerképző.

petszilva

2019. augusztus 21.

A páromnak rendeltem mert sima szappannal mossa az arcát és rommá szárította. Nem jött be neki, és továbbra is inkább szétszárítja, így megörököltem és nekem bevált, pedig szappan. Este arcra, testre használom. Nem szárít, pedig csikorgós tiszta az arcbőröm utána.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

PDL201

2019. május 27.

Ekcémás borre nagyon jo, mert nem szárít. De sajnos nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Ekcémás borre nagyon jo, mert nem szárít. De sajnos nagyon gyorsan fogy.

Futureline

2019. február 18.

Kizarolag kezmosasra hasznaltam! Szerintem masra nem is valo! Arcra es testre semmikepp sem javasolnam. Illatmentes de megis erezni egy tisztasagillatszeru valamit rajta. A Lipikar szappantol egy fokkal jobb. Bar allagra es hatasra szinte egyformanak tunnek. De a Bioderma jobban hidratal es hosszutavon hasznalva is kevesbe feszul tole a kezemen a bor. Par honap utan itt is megfigyelheto volt a feheres maradek ami lerakodott a boron. Olyan volt a kezemen a bor mintha lisztbe martottam volna, valamilyen lemoshatatlan puderszeru reteg kepzodott rajta (nem elhalt hamsejtek).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

ylexe

2017. április 29.

Tény, hogy gyorsabban fogy, mint a Clinique, sokkal puhább az állaga. De tökéletesen tisztít, megadja ugyanazt a tisztaságérzetet, sokkal olcsóbb, szépek az összetevői, és fürdeni sem volt rossz vele, tehát nem csak arcra jó nekem. Amikor ekcémás napjaim voltak a hideg miatt, ezzel zuhanyoztam pár napig + testápolóztam alaposan (Uriage termálos, ami a Pixiben volt), és segített. Jó kis termék ez. Nincs miért lehúznom, egyelőre 5 csillag.

UD: Véleményem nem változott! Január óta használom, és még van belőle egy vékony szelet. :) Most már elég kemény, nem annyira kellemes már a használata arcra. Hozzáteszem, kezet is mostam vele rendszeresen, úgyhogy elég kiadós volt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

dorqaap

2017. április 14.

Száraz és érzékeny bőr miatt próbáltam ki, ezt használtam zuhanyzásnál és arcra is, így elég gyorsan fogyott, hiszen bőven habzik. Egész jól bánt a bőrömmel, bár muszáj voltam utána krémezni. Egy másik száraz bőrre való szappan jobban tetszett a bőrömnek, ezért nem hiszem, hogy újraveszem, mert elég drága is, de összességében pozitív benyomásom van róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

ilona1980

2017. január 13.

A bőröm kipirosodik a használatától, az arcom pedig húzódik.De pattanasat nem okozott, a száraz foltok is eltűntek az arcomrol, amióta ezt a szappant használom.Csikirgosan tisztára mossa a bőrt.:-) De sajnos nem tudom elhasznalni, a kipirosodik okán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

Basicsg86

2015. augusztus 17.

Börgyógyász ajánlatára vettem meg ugyanezen termékcsalád kézkréméval együtt.
Hát, számomra semmi extra. Sőt, van egy fura illata ami zavaró nekem picit. Aztán, olyan mintha nem tisztítana rendesen zuhanyzásnál (iagzából arcra még nem is próbáltam). Gondot nem okoz viszont és tényleg nem fogy (sőt fogyhatna gyorsabban is :D), így 4 csillagot adtam neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Börgyógyász ajánlatára vettem meg ugyanezen termékcsalád kézkréméval együtt.

CandyCurses

2015. június 13.

Eleinte úgy voltam vele, hogy nem tetszik, hogy arcra és testre is lehet használni. Mondjuk alapból nem vetemedtem volna olyanra, hogy testmosás után az arcomra használom, de mindig zavarnak a 2in1 cuccok.

Aztán mégis megvettem, mert minden más hülyére szárította a fejemet. Szerintem az első szappanomat több, mint egy évig használtam. Nem szárít, jól tisztít, viszont tényleg csíp, ha szembe, orrba kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 13.

Cloudberry

2015. május 12.

Én is imádom. nagyon régóta megvan, de olyan, mintha az egész tömb meglenne még:D én arcra használom, nem túl gyakran, mert azért szárít, de nem annyira mint az eddigi arclemosóim. nekem egy bajom van, hogy valahogy mindig bemegy az orromba, és ANNYIRA mar, hogy kibírhatatlan :D egyszer a szemembe is belement és az is horror volt. de emiatt nem vonok le pontot, mert én vagyok a béna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

SofiaG

2015. március 25.

Imádom ezt a szappant, gyakorlatilag minden tusfürdőről leszoktatott, és ezt használom helyette; arcra és testre is. A bőröm száraz részeit szépen hidratálja, a zsíros-pattanásos részeket pedig gyönyörűen tisztítja. Az egész testre használva persze gyorsabban fogy, de nekem abszolút megér ennyit, hogy szép legyen a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides