Bioderma

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2014. március 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Sminklemosó érzékeny, kipirosodásra hajlamos, rosacea-s bőrre.

Biorderma Sensibio H2O AR Micellás Lemosó 250 ml-es
Ár: darabja 3000 ft, a kettő együtt 5000 ft , Eladó: Elllla
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétellel, leginkább a 4-es metró vonalán

theglamorous

2015. május 24.

Csomagban kaptam a normál változatot, egy ajak-, kéz-, arc-, és testápoló társaságában (mind bioderma H2O). Egyik termékben sem találtam hibát, tökéletesen leszedi a sminket, tisztít, és még ami nekem plusz, hogy mattít is. Biztosan újra vásárolom. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

Liora

2015. március 29.

Csodaszer!!! A szemhéjam annyira érzékeny, hogy ezen kívül MINDEN allergiás reakciót vált ki rajta. Egyedül a Bioderma micellás vízzel tudom lemosni a szemfestékemet. A vízálló szemspirált is tökéletesen leszedi és szépen, kíméletesen tisztít. Nagyon szeretem és bár az árával nem vagyok kibékülve, mindig újra veszem. Érdemes figyelni az online akciókat, webshopokat, illetve az ünnepek környékén a sok ajándékszettet a patikákban, így sokat lehet spórolni az árán!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 29.

csatarianita92

2014. december 28.

Most kaptam egy kis kiszerelést belőle ajándékba karácsonyra! Egy szó: IMÁDOM! Bár nem érzékeny különösebben a bőröm, de nem szárít, nagyon puha lesz tőle a bőröm és úgy érzem megfelelően is tisztít! :) Nagyon vártam már, hogy megszerezhessem, mert mindenhol áradoznak róla! :) Csillagos 5-ös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

JLILLA

2014. július 31.

Nekem nagyon bevált, sminklemosásra használom a szememre, abszolút elégedett vagyok!! 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

horzso

Korcsoport: >54
2014. június 1.

Ugyanolyan jól tisztít, mint a normál H2O lemosó, de valóban kíméletesebb, egyáltalán nem csípi az arcomat, semmi húzódó érzés nincs utána. Valamennyire a pirosságot is csillapítja.

Update: sajnos egy idő után kimarta a szem alatti bőrt. A végén már az arcomon nem is próbálkoztam vele. A sima H2O-val sosem volt ilyen problémám. Én többet nem veszek ebből, az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. június 1.

Pandácska

2014. május 28.

Eddig is Bioderma micellásat használtam, gondoltam, akkor kipróbálom az AR változatát is. Tényleg jó ez a lemosó, nagyon kíméletes a bőrhöz, de a smink lemosásban nekem a sima változat talán egy picit hatásosabb. Ebben több a gyulladáscsökkentő összetevő, így jobb választás lehet érzékeny bőrűeknek. Mivel árban kedvezőbb a sima változata és számomra nem is rosszabb, így maradok annál, de ennek is jár az 5 csillag. Kár, hogy nincsen fél literes kiszerelésben, úgy az ára is kedvezőbb lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 28.

madaras

2014. május 27.

Ez nálam is beváltotta a hozzá fűzött reményeimet. Csökkentette a pirosságot,a sminket jól leszedte,egyszóval jó terméknek tartom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 27.

rocksteadycat

2014. március 4.

Az egyik legtökéletesebb lemosó, akár a szemembe is önthetném, mégsem lenne baja tőle. :D Viccen kívül tényleg szuper, csak az ára amit sokallok, attól függetlenül hogy megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 4.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol

Aloe vera növény leveléből származó kivonat. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint némi antibakteriális hatással is bír. Segíti a sebgyógyulást és a bőr regenerálódását is .

Uborkakivonat. Paula Begoun szerint a közhiedelemmel ellentétben az uborkakivonatnak nincs a szem alatti duzzanatokra bizonyított puffadáscsökkentő hatása, Leslie Baumann The Skin Type Solution című könyvében azonban a gyulladáscsökkentő, érzékeny bőrre javasolt összetevők között említi. A nyugtató hatás mellett az uborkában található lutein nevű anyag talán csökkenti a bőr melanintermelését (melanogenesis), így a pigmentfoltok elleni harcban is hatásos lehet. Továbbá in vitro (azaz kémcsőben végzett) kutatások szerint az uborkában található összetevők segíthetnek a bőrt megvédeni a karcinogén (rákot okozó) összetevők ellen. Az uborka olyan illatos összetevőket tartalmaz, amelyek nem érzékenyítik a bőrt (ami ritkaság), így probléma nélkül használható fel a kozmetikai termékek természetes illatának fokozására.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.