Bioderma

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2022. október 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Kettős hatású barrier regeneráló kézfertőtlenítő és  kézápoló. Kétfázisú formula, amely alkoholos (kék) és  lipid fázisból (sárga) áll. Hatékonyan fertőtlenít, miköz ben hidratálja a bőrt és védi a kiszáradástól.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

zsokapl

2023. február 16.

Nem rossz, de csak az őszi-téli időszakban tudom használni mert nagyon zsíros réteget hagy maga után ami nehezen szívódik be. Télen nagyn szárraz a kezem, akkor beszívódik, de nyáron melegben rossz érzés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 16.

Dorett

2022. április 16.

Köszönöm a tesztelési lehetőséget. Nekem sajnos egyáltalán nem vált be. Eü. dolgozó vagyok, sokszor száraz a kezem a folyamatos fertőtlenítésektől. A kiszáradt bőröm egyáltalán nem szívja be, ragadós réteget hagy rajta, amivel semmihez sem lehet jó érzéssel hozzányúlni. Sem a munkahelyemen, sem otthon nem tudtam elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 16.

cickibty

2022. január 27.

Úgy látom, én vagyok az egyetlen eddig, aki vette a terméket :D
A kezdetek óta a sprays kézfertőtlenítőket részesítettem előnyben, nekem ez a legpraktikusabb. Kupak nélkül beteszem a táskám oldalzsebébe és bármikor könnyen használható. Ami(ke)t eddig használtam szépen sorban lekerültek a boltok polcairól, így jutottam el ehhez a verzióhoz.
Nem olcsó. Igazából ez az egyetlen negatívum, és mivel locsolja az ember, azért itt számít. Viszont baromi hatékony és tényleg jól hidratál. Sosem érzem utána, hogy húzódna a bőr vagy láthatóan ki lenne száradva. Alaposan fel kell rázni és akkor szépen, egyenletesen elkeveredik az olajos rész.
Nagyon szeretem, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 27.

Úgy látom, én vagyok az egyetlen eddig, aki vette a terméket :D
Nagyon szeretem, újra fogom venni.

veci

2022. január 16.

Köszönöm, hogy tesztelhettem a terméket!
Maga az ötlet nagyon tetszett, habár az ára miatt valószínűleg nem vásároltam volna meg magamtól. Egyszer-kétszer elfelejtettem felrázni, de őszintén nagy különbséget nem vettem észre: akkor is olajos érzést hagyott maga után, ha rendesen fel volt rázva. Nekem elég száraz ilyenkor a kezem, emiatt jó lett volna ha működik, viszont csak ideig-óráig adott valami hidratálást, nem észleltem tartós különbséget a termék bármelyik mezei kézfertőtlenítő között. Habár a kiszerelés nem a legkisebb, de elég gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 16.

Köszönöm, hogy tesztelhettem a terméket!

98SzAnDi19

2021. december 21.

Tesztelésre kaptam a terméket, nekem szimpatikus. Nagyon érzékeny a bőröm, könnyen kiszárad. Elsőre szokatlan, hogy rázogatni kell, néha el is felejtem. A mennyiség nálam kb ugyanannyi, mint más fertőtlenítőkből, 2-3 fújás minimum, hogy terítse a kezeim, ebben nincs különbség. Nekem semmilyen réteget nem hagyott és azonnal száradt, nem okozott problémákat. Szimpatikus, hogy a nyereséget jótékony célra ajánlják fel, akár reklámfogás, akár nem.
Nem tudok rá nagy negatjvumot mondani, nekem szimpatikus, bár húzós az ára annak, akinek ez nagyon hasznos lenne (pl egészségügyi dolgozók). Hátha az elterjedésével az ára is csökken, de megértem azt, hogy a fejlesztésnek ára volt :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 21.

lollypoppy

2021. december 18.

Én is tesztelésre kaptam a terméket, magamtól biztosan nem vettem volna meg. A koncepció alapvetően tetszik, de a gyakorlatban nekem nem vált be: fertőtlenítőnek nem elég praktikus, kézápolónak pedig nekem kevés a hatása. A hagyományos géles kézfertőtlenítőkhöz képest sokat kell belőle kifújni, hogy elég legyen az egész kezemre. Nagyon lassan szárad meg, főleg ha melegebb az idő, és egy olajos réteg marad a bőrömön, ami nagyon zavaró, mert egy darabig semmihez sem tudok hozzányúlni.
A fújós palack alapvetően praktikus, de az már sajnos nem, hogy külön kupakja van, ami miatt sokkal macerásabb becsukni, mint egy sima visszazárható kupakot - ez útközben nem annyira kényelmes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 18.

Rikki

2021. december 13.

Tesztelésre kaptam, aminek roppantúl örültem, hiszen rendkívül nehezen viseli a vékony bőröm a hideget, főleg a gyakori fertőtlenítéssel megspékelve. Illata, állaga, használhatósága kifogástalan számomra. Azonban hátulütője, hogy nem szívódik be a bőrbe gyorsan, így vezetést megelőzően semmiképpen sem ajánlom, mert bizony sokszor csúszkált a kezem a kormányon. :( Valószínüleg nem venném meg, mert az ár- érték arányát nem tartom reálisnak. A kipróbálási lehetőség miatt viszont hálás vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 13.

Dorine

2021. december 13.

Tesztelésre kaptam a terméket, amit ezúton is nagyon köszönök, már éppen be akartam szerezni, amikor visszahőköltem, hogy csaknem 6ezer magyar forintért lehetne hozzájutni. Az ötlet szuper, érezhető a hatása néhány nap elteltével is. Igazi szerelem, bár valószínűleg nem vettem volna meg ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 13.

Percoon

2021. december 13.

Tesztelésre kaptam a Krémmániától a terméket, aminek nagyon örültem, és ezúton is köszönök, a véleményemet viszont nem befolyásolta. A Bioderma megoldása nagyon jól hangzott, és reméltem, hogy megoldja a száraz/ érzékeny kéz és fertőtlenítő dilemmámat és szerencsére így is lett. Az alkoholos kézfertőtlenítők rendszeres használata sajnos nagyon rossz hatással volt a bőrömre, gyakran fordult elő vörös viszkető reakció, bőr repedezés, és nem volt annyi kézre való termék a világon ami ellensúlyozni tudta volna a kézfertőtlenítő hatását. Ugyan még csak kb 2 hete használom, nem minden napos rendszerességel, de szerencsére elmondhatom, hogy nagyon kellemes a használata, az olajos rétegnek köszönhetően használat közben valamennyire hidratálva tartja a bőrt és nem kell azonnal kézkrémezni utána. Hagy egy kevés olajos réteget a bőrön, de nekem az elég hamar beszívódik, igaz, nem azonnal, és lehet, hogy valakit ez zavarhat, én elvagyok vele, főleg, hogy egyelőre a kézrepedezés kellemetlen mellékhatását nem tapasztaltam meg a használatából adódóan. Az ára kicsit borsos, de nem kell belőle túl sok, ha a teljes flakon elhasználata után is ilyen jó véleménnyel leszek mint, most akkor tuti megveszem.

chiocciola

2021. december 9.

Tesztelésre kaptam a terméket, nagyon örülök és köszönöm. Számomra nem egyértelmű, hogy van-e ennek a terméknek létjogosultsága, maga az ötlet jó, de azt tapasztaltam, hogy ha a kezem nem volt száraz. és úgy fújtam rá, akkor szilikonos csúszós lett utána, ami irodában egerezéshez nem túl praktikus, ha pedig száraz volt a kezem, akkor nem hidratált annyira, hogy ne kelljen plusz kézkrém. Az biztos, hogy nincs erős alkoholos szaga, én semmi illatot sem érzek rajta. Az ára borsos, de a hátulján olvasható, hogy a termékből származó nyereség jótékony célra megy, ez viszont tetszik. Jól zár, bírja a táskában hánykolódást, és nem csípi a sebeket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 9.