Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2021. november 12.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Kettős hatású barrier regeneráló kézfertőtlenítő és  kézápoló. Kétfázisú formula, amely alkoholos (kék) és  lipid fázisból (sárga) áll. Hatékonyan fertőtlenít, miköz ben hidratálja a bőrt és védi a kiszáradástól.

chiocciola

(!)
2021. december 8.

Tesztelésre kaptam a terméket, nagyon örülök és köszönöm. Számomra nem egyértelmű, hogy van-e ennek a terméknek létjogosultsága, maga az ötlet jó, de azt tapasztaltam, hogy ha a kezem nem volt száraz. és úgy fújtam rá, akkor szilikonos csúszós lett utána, ami irodában egerezéshez nem túl praktikus, ha pedig száraz volt a kezem, akkor nem hidratált annyira, hogy ne kelljen plusz kézkrém. Az biztos, hogy nincs alkoholos szaga, ezt nem értem, hogy hogyan lehetséges, én semmi illatot sem érzek rajta. Az ára borsos, de a hátulján olvasható, hogy a termékből származó nyereség jótékony célra megy, ez viszont tetszik. Jól zár, bírja a táskában hánykolódást, és nem csípi a sebeket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 8.

Tiriteri

2021. november 18.

Háromnapi használat után arról tudok beszámolni, hogy illata kellemes, állaga szuper és végre egy olyan fertőtlenítő, ami nem szárítja rommá a kezemet. Az árát sokallom, ezért nem fogom újra venni, de az 5 csillag jár!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 18.