Best of Beauty 2019

Bioderma

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vika, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nyugtató, frissítő hatású arcpermet bőrpír, napégés, bőrgyógyászati beavatkozás, szőrtelenítés, szoláriumozás után. Ásványi sókat és nyomelemeket tartalmaz, nyugtatja a bőrt.

• Segít a napégés utáni bőrpír kezelésére.
  • Használata alkalmas testmozgás után, utazás során.
  • Fixálja a sminket.

Hipoallergén és illatanyag mentes.

Nashuaaa

2017. november 8.

Update:

Minusz egy pont, mivel egyszerűen a flakon egyharmadának elhasználása után elfogyott belőle a hajtógáz és nem lehet fújni. Ami azért egy ilyen árú
terméknél (én 12 euróért vettem) eléggé vállalhatatlan. Persze lehet, hogy csak az én darabom rossz, de akkor is. Itt van egy majdnem tele lévő cucc és nem tudom elhasználni, mert ugyan, ha erőlködöm, akkor vizesen csepeg belőle, de marha rossz használni így.

Sose volt semmilyen termálvizes vagy hasonló arcpermetem, mert indokolatlanul drágának éreztem őket. Aztán egy két hetes tengerparti nyaralás előtt úgy gondoltam megveszem ezt, mert az ára még ennek volt a legjobb(mennyiségét nézve), az összetevői szépek és kifejezetten napégés utánra ajánlja a cég. Ami nekem vitiligósként (fehér, pigmenthiányos foltok, amik 4 perc alatt leégnek) különösen jól jön. Nagyon megszerettem, biztos, hogy újraveszem. Imádom fújkálni, napi többször is nyúlok utána, ha egyszerűen csak arra vágyom, hogy kicsit felfrissítse az arcomat, ha plusz hidratálás vagy nyugtatás kell. De használom sminkfixálásra is,ébredéskor is fújok magamra belőle, vagy ha viszem fel a hidratálómat,azt is ezzel lazítva viszem fel. Szóval nekem mindennapi kis kedvenc lett, ami azért érdekes,mert amúgy sajnos nem tudok rendesen, napi szinten rutint tartani arcápolásban, de ezt igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Update:

Szlilla19

2017. május 20.

Imádom, főleg a nagy nyári melegben szoktam használni, de most tavasszal is mindennapossá vált a használata számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 20.

Vika

2015. június 28.

Ezt az arcpermetet egy internetes játék során nyertem meg. Előtte nem használtam ehhez hasonló termékeket. Feleslegesnek tartottam, nem adtam volna ki pénzt arcpermetért. Pedig milyen praktikus! Nagyon megszerettem, így nyáron nagyon kellemes érzést nyújt nagy melegben, napozás után. Én reggel is fújok belőle az arcomra, segít felébredni :) Sajnos ritkán találkozom vele a gyógyszertárakban, de online megrendelhető. Az ára is kedvező. Nem hagy ragacsos réteget az arcon, én hagyom, hogy beszívja magát a bőrömbe. Kapható kisebb kiszerelésben is, praktikusabb például utazáshoz. Sminkelés után is lehet használni, felfrissíti a sminket és az arcot. Ha elfogy, újra fogom venni. Ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 28.

Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.