Bioderma

Ár:   5780 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2020. szeptember 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

2020-ban megújult összetétel!

• Elősegíti és gyorsítja a természetes barnulást
  • Aktiválja a bőr természetes barnulási folyamatait, így a magas UV védelem mellett is gyorsabb, intenzívebb, tartós barnulást tesz lehetővé.

audreyx

2022. január 15.

Nem szerettem, használat után még órákig olajos maradt tőle a bőröm, egyáltalán nem szívódott be, és a pumpája sem a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 15.

szusmus

2021. július 27.

Évek óta használom ezt a terméket, eddig meg voltam vele elégedve. Nagyon szeretem az illatát, könnyen felvihető, nem égtem meg vele sosem, pedig világos a bőröm.
Idén valami történt, mert durván kiütéses lettem a használatát követően és a szememet is csípte (eddig is használtam az arcomra is…). Sajnálom, de megválok tőle 😞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 27.

Katia88

2021. július 14.

Én nagyon nagyon szeretem. Finom illat, könnyű felvitel, könnyű viselet, kellő védelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 14.

Melinda828

2021. június 29.

Napallergiás lettem tőle, pedig a bőröm nem érzékeny. Valószínű, hogy az orbáncfű tartalma okozta. Kb. 3 hét után tűntek el a viszkető pöttyök. A kukában landolt. És az illata is szörnyű...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 29.

hengencsi

2020. augusztus 31.

Mindenünk kipattogott tőle, nem értettem miért, aztán az INCI-be láttam, hogy orbáncű kivonat van benne, ami fényérzékenyít......így nem csodálkozom a reakción.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

dkitti

2020. július 27.

Nagyon szeretjük! Az itteni vélemények alapján vettem meg, de megérte. Nem vagyok egy leégős típus, de fontos a fényvédelem számomra, viszont a párom elegge le szokott égni, ez mellett pedig egyáltalán nem, sőt még barnultunk is. Nem ragad, nem szárít!
Szuper termek, újra vevős! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

Szuper termek, újra vevős! :)

Futureline

2019. október 1.

Kizarolag strandra lehet hasznalni. Varosnezeshez hosszabb napon valo tartozkodas miatt kentem be vele magam. Fullaszto olajos erzes. Meg 30 perc beszivodas utan is olajos. Ha hozzaert a karom a taskamhoz olajos reteget hagyott rajta. A feher ruhamat besargitotta(nem kicsit).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Regi84

2019. augusztus 11.

Egyfelől nagyon jó, nem égtem le de szépen barnultam tengerparton. Szerintem a vizet is elég jól bírja,de a pumpája katasztrófa... kb a felénél már nem működött így öntögetni kellett. Ennyi pénzért elvárható, hogy használható is legyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

szanii

2019. augusztus 10.

Jó illata van, könnyű eloszlatni a bőrön, jól véd. Nem égek le, ez a legfontosabb. Párommal együtt használjuk, így azért elég gyorsan fogy, de megérte rá beruházni. (4700.-)

Up: világos borommel már 2x leegtem kicsit, pedig folyamatosan kentem magam. Jövőre inkább az spf50et veszem, és hozzá napozás utani testapolot..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

barbonca

2019. június 18.

Szépen barnulok tőle-vele, de a lábszáramon apró vöröses, csalánkiütések jelentek meg, másnapra sem tűntek el. A karomon semmi, lábfejemen sem, de a sípcsontomon végig, nem értem, krémtől/naptejtől ilyen kiütéses még sosem lettem. Kár, mert a karom szépen barnul...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 18.