Bioderma

Ár:   5780 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: starflo, Módosítva: 2015. július 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

Az olajos textúra kedvelőinek a Bioderma egy forradalmian új, olajos, nem ragadós fényvédőt fejlesztett ki, melyet akár érzékeny bőrűek is használhatnak. Alkoholmentes formulájának köszönhetően nem szárítja a bőrt, nem mitesszerképző és hipoallergén.

A Photoderm az első biológiailag aktív sejtszintű fényvédelmet biztosító termékcsalád, amely kettős védelmet biztosít az alkalmazott széles spektrumú (UVA és UVB szűrők), valamint aCellular BIOprotection® technológia segítségével. Víz- és izzadásálló, rendkívül fotostabil, hosszantartóan hidratáló és bőrnyugtató hatású készítmények.

jbarbi91

2019. május 24.

Könnyen kenhető, kellemes állagú és illatú, de nehezen beszívódó készítmény. Nem barnulok vele jobban, mint mással. Nekem nyomot hagyott a trikón sajnos. Nyaraláshoz 2 éve csak ezt használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

RekaT8

2019. január 7.

Nekem sajnos nagyon nem vált be :( valószínű, hogy valamelyik összetevőjére érzékeny vagyok, de akárhányszor használtam, másnapra mindig apró piros kiütéseim lettek, amik csak hosszú napok alatt múltak el. Ez egy nyaralás alatt különösen zavaró tud lenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

norciiiii

2018. augusztus 9.

Ha lehetne 1 dolgot ajánlani érzékeny és fehér bőrűeknek akkor az csak és kizárólag EZ az olaj lenne. 10napos Görögországi nyaralás alatt sikerült letesztelnem. Jó véleménnyel vagyok a bronzolajakról,de azok általában nagyon alacsony védelmet nyújtanak. Ellentétben ezzel. Ami 50faktoros védelmet nyújt. Az eredmény egy nagyon szépen lebarnult,leégésmentes bőr lett. Fehér bőrűként(nem az a vakítóan fehér)nagyon fontosnak tartom a nap elleni védelmet. Nekem nagyon tetszett a fújós kiszerelés. Sokkal praktikusabbnak találom,mint egy sima felkenős naptejet. Hamar beszívódkk,semmin nem hagy foltot,és nem lehet tőle foltosan lebarnulni. Valóban vízálló.De a legfontosabb,hogy seholsem égtem le,ellentétben a régebben használt naptejek mellett ez mindig előfordult. A legjobb napvédő amit valaha próbáltam. Csak is ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

timilla

2016. május 30.

Két használat után nem tudom mennyire lehet megbízható véleményt alkotni egy termékről, én mindenesetre leírom a tapasztaltakat, aztán ha később változna valami, update-elek. Szóval, ez az első olajos napvédőm, eddig mindig fizikai védelmet nyújtó termékeket használtam, de azokat hétköznap, mondjuk a karom és a nyakam bekenésére nem annyira szerettem, mivel fénylettek, ragadtak és fehéres színük volt. Ennél a Biodermánál szimpatikus volt, hogy nem hagy nyomot, és jól beszívódik. Nos, ez utóbbi ígéret az én bőrömön nem valósul meg maradéktalanul, ha keveset kenek belőle, akkor valóban beszívódik, de ha többet (márpedig én fényvédővel nem szeretek spórolni), akkor marad egy csúszós réteg a bőrömön. Az illata nagyon kellemes, de ezzel együtt sem értem, miért nem lehet illatmentes, mindenesetre irritációt nálam nem okoz. A hétvégi 30 fokban megállta a helyét, nem égtem le, de még csak nem is barnultam egy kicsit sem szerintem. Arcra eszembe se jutna használni, ahhoz túl olajos, nem tudom elképzelni, hogy le lehetne mattítani bárhogyan, vagy sminkelni lehetne rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 30.

Joaninha

2015. december 9.

Életem első gyógyszertári minőségű napozó terméke. Nem csalódtam a szárazolajban és többször újra is vásároltam mind a 30-as, mind az 50-es faktorszámú verziót. 2 hetes horvátországi nyaralásaim alatt gyönyörű barna színem lett, egyszer sem égtem le és sokáig megmaradt a szép színem. Nagyon kellemes az illata és nem okozott semmilyen irritációt sem. Egyedül azért vonok le 2 pontot, mert nagyon erősen összefog minden fehér anyagot, amit nem várnék el egy ilyen minőségű terméktől, ezért legközelebb egy másik hasonló terméket fogok kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

starflo

2015. július 22.

1 hetes görögországi nyaralás alatt teszteltem, maximális megelégedettséggel! Egy teljes napos strandolás alatt kb. 3x fújtam le magam velem, és egyszer sem égtem le (más naptejeknél ennél jóval több fújás/kenés kell egy nap). A legdurvább órákban általában napernyő alatt voltam azért, de ez nem von le az értékéből, mert akkor is jól teljesített mikor a vízben voltam.
Az illata kellemes, a pumpás kiszerelést imádom, rettentően gyorsan, nyom nélkül beitta a bőröm, és nem lett olajos fénylős tőle, de mégis olyan hidratáltnak éreztem.
Az arcomra is kentem, volt, hogy rögtön utána a vízbe mentem, de egyáltalán nem csípte a szememet, ami nálam nagy szó, tehát nem folyik el a víztől sem! Az SPF50 ellenére viszont valóban engedett barnulni is, és a hangsúly ezen van, barnultam, nem égtem :)
Egyetlen pici negatívum, hogyha fújok belőle magamra és utána elkenem, akkor utána a következő fújás picit nehézkes, mert a kezem kicsit olajos lesz tőle és a flakon így csúszik egy kicsit :)
Nálam ezentúl biztos kötelező darab lesz, mediterrán térségekben az SPF50-es, itthon szerintem elég az SPF30-as is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Lucerna kivonat. A CosIng szetint tonikumnak használják a kozmetikumokban, A CosmeticsCop szerint még antioxidáns tulajdonságai is lehetnek.