Bioderma

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. április 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Maximális fényvédelmet biztosít az érzékeny, kémiai szűrőkkel és illatanyagokkal szemben intoleráns bőrnek.
6 hónapos kortól használható, mivel kizárólag ásványi szűrőket tartalmaz.

• parfümmentes
  • parabénmentes
  • vízálló
  • fotostabil
  • nem komedogén
  • hipoallergén

natasa

2020. július 9.

Fizikai fényvédő, tehát felkészültem rá, hogy fehér lesz. Kicsit sűrű, de szerintem jól bedolgozható, illetve én szoktam még egy könnyű hidratáló BB krémet is rádobni (Mossa). Nagyon jó így együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 9.

Mia0602

2019. október 5.

Június: Az arcomra használom. 8 pumpálásnyit és reménykedem, hogy elég. Nagyon nehezen szívódik és fehér réteget hagy. Rákenek egy mattítós BB krémet az eltakarja.

Szeptember végén-október elején még kellemes őszi napsütésben vettem elő 2-3 hónap kihagyás után. (Addig a Bioderma nude touch-ot használtam, amivel 100%-ig elégedett vagyok.)
2 nap alatt úgy kiszárította a bőrömet, hogy az orrom hámlik. Se víz, se hidratáló anyag nincs benne, és hiába tettem "sűrű" krémet alá. Sajnos így használhatatlanná vált. Arcra nem ajánlom, nyáron jó volt, de a hidegebb idővel járó bőrállapotváltozásnál nem megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 5.

mano

2019. augusztus 24.

Wishes cikke alapján az 5 hónapos kisbabámnak vettem nyárra, ha esetleg kilógna valahonnan a kis lába vagy karja, mert a fehérebbnél is fehérebb bőre van, körülbelül 2 perc alatt leég szegény. Bevált, működik, nem kapta meg a nap szerencsére. Szerintem kifejezetten könnyű bedolgozni a bőrbe, se rajta, se rajtam nem hagyott fehér réteget (némi csillogást igen, de azt majdnem minden fizikai fényvédő).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

rhaenys

2019. június 17.

Elsősorban a kisfiamnak vettem, teljesen jól be is vált, de magamra is kipróbàltam és meglepődve láttam, hogy nem csak fehér réteget hagyott (amivel egyébként nem lett volna bajom), hanem konkrétan kék színű lett a làbszáram amikor kijöttem a vízből :D egyébként jó kis termék, de -1 csillag a hupikék törpikék láb miatt. Arcra èn mást használok, oda ezt soknak gondolnám az állaga miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Fruzsi

2019. április 14.

Hú a mindenit, ez aztán nem semmi fényvédő. Fizikai is, illatanyag és alkohol sincs benne. Állításuk szerint nem is komedogén. Hát kipróbáltam arcra: brutális! Egyrészt hullafehérre vakolja az egyébként világos bőrömet és úgy néz ki, mintha jó vastagon bekentem volna zsírral. Ez ilyen formában testre sem alkalmazható, nem hogy arcra. Ha egy fél órát várok, és utána rásminkelek, akkor egyébként a púder már teljesen elveszi a csillogását, szépen terül rajta az alapozó is, szóval én így használom. A koreai fényvédőim formulái milliószor jobbak, ellenben ezt bármikor megvehetem a patikában, nem kell rá várnom. Nos, el fogom használni, mert rásminkelve tök oké, de azért újra biztos nem veszem -- testre sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

gothy

2018. augusztus 25.

Három évvel ezelőtti nyaraláson használtam, akkor elég sokat voltam kint a napon. A dolgát jól végezte, nem égtem le, szemernyit sem barnult a hófehér bőröm. Viszont a nyaralás végére teljesen kiszáradt a bőröm, főként a lábszáram és a karom, pedig nagyon alaposan aláhidratáltam. Szuper termék lenne, de nagyon hiányzik belőle a víz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

bokri28

2018. április 27.

A spray funkció az első alkalommal működött, utána már csak folyt ki belőle a krém... Két napig használtam, utána ugyanúgy kipirosodott és felhólyagzott a bőröm, mint szokott más naptejekkel, pedig nem direktben napoztattam, csak a póló kivágása feletti részen nem volt fedett. A lábamon a bőröm rettenetesen kiszáradt tőle, kell mellé dupla hidratálás. Többet vártam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 27.

Anheszenamon

2018. március 16.

Tavaly vásároltam az akkor 7 hónapos babámnak. Már tavasztól elkezdtem kenni. Nagyon nehéz eldolgozni, mondanom sem kell, hogy a kisfiam is hogyan utálta a hosszan tartó gyömöszölést míg végre eloszlattam rajta. Arcra nekem egyáltalán nem vált be, szörnyű kékes-fehéres zsíros réteget csinált. Alapos bemasszírozással ez a furcsa szín eltűnik de nekem nagyon zsíros volt utána is, szó szerint éreztem, hogy valami van a bőrömön. Egyszerűen be sem szívódott normálisan. Nehéz, olajos, egyáltalán nem hiányzik a kombinált bőrömnek, ami nyáron egyébként is még zsírosabb, hamar átfényesedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

Thumpa84

2017. november 4.

Fizikai fényvédőt kerestem, és bár korábban egy másik bioderma naptejtől nagyon előjött a melasmám, az összetevők miatt adtam neki egy esélyt. Sajnos nem tudom eldönteni valóban hatásos e. Nagyon olajos az állaga mégis hihetetlenül száraz tőle a bőrőm. Nem nagyon mertem folyamatosan használni, mert apró pattanások is megjelentek tőle.
Kevés fogyott belőle, így lehet jövőre kap még egy esélyt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

Kevés fogyott belőle, így lehet jövőre kap még egy esélyt.

ebabucci

2017. július 26.

Valószínűleg hatásos, de szörnyű fehéres olajos állaga van, ennek ellenére, ha az orromra/homlokomra kenem, azonnal hámlik a bőr, és fehér foltos is.
Szerintem a gésák nyugodtan használhatnák rizspor helyett... Sajnálom kidobni, legszívesebben visszavinném a gyógyszertárba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol