Bioderma

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. április 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Maximális fényvédelmet biztosít az érzékeny, kémiai szűrőkkel és illatanyagokkal szemben intoleráns bőrnek.
6 hónapos kortól használható, mivel kizárólag ásványi szűrőket tartalmaz.

• parfümmentes
  • parabénmentes
  • vízálló
  • fotostabil
  • nem komedogén
  • hipoallergén

rhaenys

2019. június 17.

Elsősorban a kisfiamnak vettem, teljesen jól be is vált, de magamra is kipróbàltam és meglepődve láttam, hogy nem csak fehér réteget hagyott (amivel egyébként nem lett volna bajom), hanem konkrétan kék színű lett a làbszáram amikor kijöttem a vízből :D egyébként jó kis termék, de -1 csillag a hupikék törpikék láb miatt. Arcra èn mást használok, oda ezt soknak gondolnám az állaga miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Fruzsi

2019. április 14.

Hú a mindenit, ez aztán nem semmi fényvédő. Fizikai is, illatanyag és alkohol sincs benne. Állításuk szerint nem is komedogén. Hát kipróbáltam arcra: brutális! Egyrészt hullafehérre vakolja az egyébként világos bőrömet és úgy néz ki, mintha jó vastagon bekentem volna zsírral. Ez ilyen formában testre sem alkalmazható, nem hogy arcra. Ha egy fél órát várok, és utána rásminkelek, akkor egyébként a púder már teljesen elveszi a csillogását, szépen terül rajta az alapozó is, szóval én így használom. A koreai fényvédőim formulái milliószor jobbak, ellenben ezt bármikor megvehetem a patikában, nem kell rá várnom. Nos, el fogom használni, mert rásminkelve tök oké, de azért újra biztos nem veszem -- testre sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

gothy

2018. augusztus 25.

Három évvel ezelőtti nyaraláson használtam, akkor elég sokat voltam kint a napon. A dolgát jól végezte, nem égtem le, szemernyit sem barnult a hófehér bőröm. Viszont a nyaralás végére teljesen kiszáradt a bőröm, főként a lábszáram és a karom, pedig nagyon alaposan aláhidratáltam. Szuper termék lenne, de nagyon hiányzik belőle a víz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

bokri28

2018. április 27.

A spray funkció az első alkalommal működött, utána már csak folyt ki belőle a krém... Két napig használtam, utána ugyanúgy kipirosodott és felhólyagzott a bőröm, mint szokott más naptejekkel, pedig nem direktben napoztattam, csak a póló kivágása feletti részen nem volt fedett. A lábamon a bőröm rettenetesen kiszáradt tőle, kell mellé dupla hidratálás. Többet vártam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 27.

Anheszenamon

2018. március 16.

Tavaly vásároltam az akkor 7 hónapos babámnak. Már tavasztól elkezdtem kenni. Nagyon nehéz eldolgozni, mondanom sem kell, hogy a kisfiam is hogyan utálta a hosszan tartó gyömöszölést míg végre eloszlattam rajta. Arcra nekem egyáltalán nem vált be, szörnyű kékes-fehéres zsíros réteget csinált. Alapos bemasszírozással ez a furcsa szín eltűnik de nekem nagyon zsíros volt utána is, szó szerint éreztem, hogy valami van a bőrömön. Egyszerűen be sem szívódott normálisan. Nehéz, olajos, egyáltalán nem hiányzik a kombinált bőrömnek, ami nyáron egyébként is még zsírosabb, hamar átfényesedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

Thumpa84

2017. november 4.

Fizikai fényvédőt kerestem, és bár korábban egy másik bioderma naptejtől nagyon előjött a melasmám, az összetevők miatt adtam neki egy esélyt. Sajnos nem tudom eldönteni valóban hatásos e. Nagyon olajos az állaga mégis hihetetlenül száraz tőle a bőrőm. Nem nagyon mertem folyamatosan használni, mert apró pattanások is megjelentek tőle.
Kevés fogyott belőle, így lehet jövőre kap még egy esélyt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

Kevés fogyott belőle, így lehet jövőre kap még egy esélyt.

ebabucci

2017. július 26.

Valószínűleg hatásos, de szörnyű fehéres olajos állaga van, ennek ellenére, ha az orromra/homlokomra kenem, azonnal hámlik a bőr, és fehér foltos is.
Szerintem a gésák nyugodtan használhatnák rizspor helyett... Sajnálom kidobni, legszívesebben visszavinném a gyógyszertárba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.

Annusko

2017. május 23.

Imádom! Mindkét kislányomnál ezt használtam évekig, gyönyörűen védte a kis bőrüket és ásványi szűrőt tartalmaz, ezért más nem is jött szóba babakorukban. Hátránya, hogy nehéz elkenni, de nem annyira macerás azért, hogy emiatt ne lehessen hatékonyan használni az örökmozgókon! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 23.

lujzi

2016. szeptember 13.

kisbabánkra használtuk a nyáron. erre a célra jó volt, elég nehéz könnyen eldolgozható ásványi fényvédőt találni ugyanis. újra biztosan nem veszem, mert arcra viszont borzasztóan zsíros az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

kékvelúrcipő

2016. június 28.

Arcomra használom, mert kémiai fényvédőt nem akarok. Szárít, tehát jól alá kell hidratálni, ha bekenem vele az arcom 2-2,5 óra mire eltűnik a fényessége és nem úgy nézek ki, mint, aki reggel zsírosbödönbe mártogatta a fejét :D Ragacsos érzés, nem a legkényelmesebb hordani, de remélem hatásos és nem fognak kibújni a pigmentfoltjaim a naptól :)
Egyenlőre kap egy 4-est. :)

Update: Másfél hét aktív használat után teljesen tönkre vágta a bőrömet. Majdnem leesett az arcom tőle olyan száraz lett, pikkelyekben jön le a bőröm mindenhonnan. Az arcom por száraz, érdes tapintásúvá vált és húzódik, pedig minden reggel alaposan aláhidratáltam és rengeteg vizet is iszom. Ha lehetne mínusz 5-öt adnék neki! Fúúúh gyűlölöm!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

Egyenlőre kap egy 4-est. :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!