Bioderma

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. április 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Maximális fényvédelmet biztosít az érzékeny, kémiai szűrőkkel és illatanyagokkal szemben intoleráns bőrnek.
6 hónapos kortól használható, mivel kizárólag ásványi szűrőket tartalmaz.

• parfümmentes
  • parabénmentes
  • vízálló
  • fotostabil
  • nem komedogén
  • hipoallergén

Ár: 4000 , Eladó: Lilii
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

eventually

2021. szeptember 6.

Vegyes érzések…Amikor felkened zsíros, de folyós állag, ami ül a bőrödön (nyilván mivel fizikai) halvány lila szín garantált, ami nekem kicsit tetszik, mert vörös hajamhoz a bőrömet mégjobban világosítja így szerintem beleillenék valami Tim Burton mesébe xd
Egyébként nem barnultam, nem égtem le vele egyáltalán úgyhogy tette a dolgát, vízzel nem jön le könnyen, csak az állaga picit furi :/
Nem hiszem hogy újraveszem emiatt a zsíroskás állag miatt, de lepontozni se fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

Harold

2021. augusztus 19.

Fehér réteget hagy, azaz inkább lilát és nem csak a bőrömön, hanem mindenhol. Konkrétan vissza lehet keresni merre jártam, mert ha véletlen valamihez hozzá értem, az egyértelműen lila lett. Ráadásul a kombinált bőrömet szárította még hidratálóval is. Úgyhogy végül csak a lábamra kentem edzéshez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

Rozsaszinponilo

2021. augusztus 10.

Hátránya (és ami miatt biztosan nem veszem újra), hogy botrányosan rossz olajos réteget hagy a bőrömön, képtelen beszívódni. Mindig figyelni kell, hogy "játszós" ruhát vegyek fel felé, mert összekenek vele mindent. Mintha étolajban mártóztam volna meg.

Előnye, hogy kényelmes a kis kiszerelése, könnyen elkenhető és megbízhatóan védi a bőrömet.

Sajnos nem lesz go-to fényvédő, mert csak és kizárólag strandoláshoz tudom használni, mindennapokra túl olajos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

akriszti

2021. július 26.

A feladatát maximálisan ellátja, de nagyon zsíros és mindent összefehérez amit aztán macerás kitisztítani (beleértve ruhát, autókárpitot). Szerintem van jobb a piacon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 26.

i.napcsi

2021. július 11.

Először is az alapötlet jó lenne de az én száraz bőrömre is túl zsíros,mondjuk otthon kertben strandon még oké lenne de a legnagyobb kérdés hogy ha nem tudsz eleget felaplikálni az arcodra mert túl zsíros akkor mennyire tuti a védelme??Talán hűvösben jobban bejönne de ez a termék valahogy félre sikerült,semelyik bőrre sem ideális!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 11.

lipiviki

2021. június 25.

A 11 hónapos lányomnak vettem az összetevői miatt.
A dolgát teszi, egy bajom van vele. Mivel gyerekre kenem, ez a pumpás adagoló szörnyű.
Figyelek egy folyton elmászó gyerekre, tiszta krém a kezem a nagy harcban, és csúszik ugye a kezem. Na már most így tiszta krém lesz tubus oldala is, így meg kicsúszik a kezemből, nem tudom lenyomni. Jelenleg ez a krém nálunk kétemberes :)
Újra nem fogom venni, mert találtam egy még szebb összetevőkkel rendelkező fizikai fényvédőt, de alapjáraton meg voltam vele elégedve!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 25.

A 11 hónapos lányomnak vettem az összetevői miatt.

SoLy

2021. március 13.

Tavaly vettem a kisfiamnak, amiatt választottam, hogy már fél éves kortól lehet használni és fizikai fényvédő. Nagyon bevált neki, egyszer sem kapta meg a nap, szép baba barna bőre lett :) A spray változat miatt könnyen adagoltam, jól kenhető. Nem fogta meg a ruháit sem.
Magamra nem használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 13.

Magamra nem használtam.

natasa

2020. július 9.

Fizikai fényvédő, tehát felkészültem rá, hogy fehér lesz. Kicsit sűrű, de szerintem jól bedolgozható, illetve én szoktam még egy könnyű hidratáló BB krémet is rádobni (Mossa). Nagyon jó így együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 9.

Mia0602

2019. október 5.

Június: Az arcomra használom. 8 pumpálásnyit és reménykedem, hogy elég. Nagyon nehezen szívódik és fehér réteget hagy. Rákenek egy mattítós BB krémet az eltakarja.

Szeptember végén-október elején még kellemes őszi napsütésben vettem elő 2-3 hónap kihagyás után. (Addig a Bioderma nude touch-ot használtam, amivel 100%-ig elégedett vagyok.)
2 nap alatt úgy kiszárította a bőrömet, hogy az orrom hámlik. Se víz, se hidratáló anyag nincs benne, és hiába tettem "sűrű" krémet alá. Sajnos így használhatatlanná vált. Arcra nem ajánlom, nyáron jó volt, de a hidegebb idővel járó bőrállapotváltozásnál nem megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 5.

mano

2019. augusztus 24.

Wishes cikke alapján az 5 hónapos kisbabámnak vettem nyárra, ha esetleg kilógna valahonnan a kis lába vagy karja, mert a fehérebbnél is fehérebb bőre van, körülbelül 2 perc alatt leég szegény. Bevált, működik, nem kapta meg a nap szerencsére. Szerintem kifejezetten könnyű bedolgozni a bőrbe, se rajta, se rajtam nem hagyott fehér réteget (némi csillogást igen, de azt majdnem minden fizikai fényvédő).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol