Bioderma

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. április 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Maximális fényvédelmet biztosít az érzékeny, kémiai szűrőkkel és illatanyagokkal szemben intoleráns bőrnek.
6 hónapos kortól használható, mivel kizárólag ásványi szűrőket tartalmaz.

• parfümmentes
  • parabénmentes
  • vízálló
  • fotostabil
  • nem komedogén
  • hipoallergén

Ár: 4000 , Eladó: Lilii
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

erdelyiagnes

2016. május 5.

Még nincs túl sok tapasztalat. Eddig jónak tűnik a babánál. Remélem a nagy nyári bevetést is bírni fogja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

canaille

2016. április 16.

Nagyon szeretem, másfél éve használom ugyan, de már az újravevős kategóriába tartozik Nálam: kinti edzéshez, túrázáshoz, strandoláshoz, tehát tavasztól őszig mindenhez ezt használom: EL ANR szérum-Clinique Moisture Surge-Bioderma Photoderm 50+ nálam ez így tökéletesen működik. Amennyiben szükséges, akkor egy kis Clinique púder, és ennyi. Rozáceás bőrre ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 16.

Ivettlany

2016. április 7.

Fizikai fényvédőt kerestem az arcomra, rábukkantam erre, és nagyon örülök neki! :)
Egy ilyen típusú és állagú fényvédőtől rosszabbat vártam, pláne hogy sok-sok vélemény elolvasása után arra számítottam, hogy borzasztó lesz. Nekem is fénylik tőle az arcom egy picit, de egy jó púderrel pillanatok alatt orvosolható a dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 7.

sildicow

2016. március 6.

Az olajos érzés nálam is előjött, mivel zsíros a bőröm, ezért így nem egyszerű eset, az adagolásával óvatosan kell bánnom (viszont így félek, hogy kevés, na mindegy...). Télen elboldogulok vele (púderrel, szárazabb alapozóval rendben van), vagy nyáron akkor is, ha nem kell emberek közé mennem vagy nem érdekel, hogy zsírosbödön a fejem. Ezen kívül egyébként a kékeslilás fehérsége pár perc után egész jól eltűnik, ami egy fizikai fényvédőnél jó pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

Rita

2015. november 10.

Könnyen kenhető, gyorsan is beszívódik, nem hagy fehér réteget sem az én sötétebb bőrömön se, viszont hagy egy kis zsíros réteget, ezért nyáron nem igazán szerettem, fölé kenni meg pláne nem szerettem semmit. Ám télen, főleg síeléskor biztos vagyok benne hogy nagyon jóban leszünk. Ráadásul a gyors felszívódása és elkenhetősége miatt, abszolut pasibarát fényvédő :) ezért eltettem télre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 10.

PAncsi79

2015. szeptember 29.

Gigitől sikerült beszereznem ezt a fényvédőt: bizonytalan voltam, hogy jó lesz-e ez nekem vagy sem, így kisebb volt a rizikó, ha nem válik be, csak egy fél flakont kell kiöntenem.
Nos, sajnos nekem ez nem jött be: szerintem a fő probléma vele, hogy nincs benne vízfázis így semmi hidratálóereje, ami miatt az én száraz/vízhiányos bőrömre abszolút nem jó. A strandolás kezdetekor még rendben van, de amikor a víz kiszárítja a bőröm, kifejezetten kellemetlen ezt felkenni, mert húzódik alatta.
A fényvédő anyaga számomra túl olajos, nem szívódik be a bőrömbe, hanem az olajos fehér réteg megáll a bőröm felszínén, ami nem néz ki túl jól. A zink oxid tehát megül a bőröm felszínén, ami ugyan a dolga, de számomra abszolút nem komfortos a viselete.
A bőrömet megvédte az egész napos strandolás során, de egyáltalán nem szerettem meg ezt a terméket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

narancsfavirág

2015. augusztus 26.

Sokat hezitáltam, hogy ezt, vagy a már bevált bioderma akn mat-ot vegyem, de annyi jót olvastam mostanában a fizikai fényvédőkről, hogy gondoltam teszek vele egy próbát. Az állaga nagyon nem tetszett, elég olajos ugyanakkor szárított is. Annyira szenvedtem vele, hogy kínomban összekevertem egy elég vizes állagú testápolóval, és így tökéletesen el lehetett végre oszlatni, és nem volt annyira kellemetlen érzés a bőrön. Az arcomon eléggé fénylett és jól alá kellett hidratálni. Így a sminkkel együtt elég vastag réteg volt az arcomon, úgyhogy meg is jelent pár mitteszer ennek örömére. Valószínűleg nem fogom újravenni, mert elég macerás a használata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

gigi

2015. május 14.

Update: Nem lett a kedvencem, így továbbadtam... Egyéni vélemény, sajnos nem kompatibilis a bőrömmel, ez azonban nem von le az értékéből...

2015. ápr. 8. Általam nemrég felfedezett fizikai védő, amit én csak kompromisszumos megoldásként emlegetek. Fehér fluid, amit felkenve egy kékes fehér réteget kapunk. Szükség van egy kis bőrbe masszírozásra, mire beszívódik a krém és teljesen eltűnik a fehér réteg. Kissé olajos érzetű, de fél óra elteltével ebből nem sok minden marad. Lehet rá sminkelni, de gondosan kell kiválasztani mellé az alapozót, hogy ne legyen sok a bőrnek. Legjobban púderalapozóval tudom elképzelni. Egyértelműen nem veszi fel a versenyt a Clinique és Paula's Choice fizikai fényvédőivel, de még mindig ez a legjobb a könnyen beszerezhető, szép INCI-s, olcsó fizikai fényvédők között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

mstindigo

2015. május 11.

Engem zavar, hogy nincs benne víz, és ezért igazából olyan érzés, mintha csak olajat kennék a fejemre. Azt szeretem benne, hogy a fehér réteg nagyon jól eltűnik. Szerintem mivel nincs benne víz, ha csak ezt használom reggel, húzódik a bőröm a vízhiánytól, tehát egy könnyű, vizes krémet még mindig alá kell kennem, pedig nincs különösebben száraz bőröm. Az Uriage-t valahogy jobban szerette a bőröm, az hidratálta is és ápolta is, de annál a fehér réteg nem tűnik el teljesen, és beleül a redőkbe, ennél meg azért el lehet masszírozgatni teljesen. (Bár én is nagyon fehér vagyok, szóval rajtam kevésbé feltűnő.) Púderalapozót muszáj tennem fölé, különben nagyon-nagyon zsírosnak néz ki tőle a bőröm. Árérték arányban azért jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 11.

Lotheg

2015. április 26.

Fizikaiak közül valóban elég jó, de én nem vagyok allergiás a kémiaira, így azután kicsit neháznek tűnik, el fogom használni. EGyébként rosszabra számítottam, de így is nagyon zsíos marad az arcom utána. A fehér réteg számomra nem zavaró és tényelg egy fél óra után nem is nagyon látszik, bár ilyen tekintetben nem vagyok jó tesztalany, mert nagyon fehér vagyok, és az is akarok maradni szóval nem nagyon venni észre a turpisságot. Egyébként púderrel mattíva elég jól meg van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol