Bioderma Sensibio Gel Moussant Kíméletesen Tisztító Micellás Habzó Gél Érzékeny Bőrre

Bioderma

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: ZaFi, az összetevőket feltöltötte: bogczi, Módosítva: 2019. július 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kíméletesen tisztítja, hidratálja és nyugtatja az érzékeny bőrt. Nyugtató és lipidpótló aktív hatóanyagainak köszönhetően azonnal megnyugtatja az irritált bőrt. Szabadalmaztatott D.A.F. komplex tartalma növeli még a legérzékenyebb bőr toleranciaküszöbét is. Krémes habja puhává varázsolja a bőrt. Sminklemosóként is használható. Kitűnő szem- és bőrtoleranciát biztosít

Ár: 2000 , Eladó: Avokadobanana
Állapot: Néhány alkalommal próbált, Helyszín: Bp. Pestszentlőrinc vagy Pécs, fizetés: Fizetés banki utalással, személyesen átvehető, vagy posta
Ár: 2200 Ft , Eladó: MGizella
Állapot: 350 ml van még benne kb., Helyszín: Debrecen, Bocskaikert, fizetés: Személyes átvétel. Foxpost/posta a vevő költségére.

SweetLikeMee

Korcsoport: < 18
2021. július 24.

Nem vettem újra, de elhasználtam.
Tetszett, hogy illatanyagmentes, de a használtata után kicsit húzodott a bőröm. Nem ehhez vagyok szokva. Lehetne gyengédebb, főleg ilyen áron.
Csak olajos lemosó után használtam, és használata után rohantam egy jó kis tonerért. :D
Így tudtam kiküszöbölni a szárító hatását valamennyire.
Macerás volt elhasználni, de ár érték arányban sem éri meg. :(
Tusfürdőnek pedig túl drága...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. július 24.

Nem vettem újra, de elhasználtam.
Így tudtam kiküszöbölni a szárító hatását valamennyire.
Macerás volt elhasználni, de ár érték arányban sem éri meg. :(
Tusfürdőnek pedig túl drága...

nasyaeszter

2021. július 9.

Jó lemosó, nem nagyon tudok belekötni, maximum annyi, hogy utána picit húzódik a bőröm, amit a kedvenc lemosóm (La Roche Posay Rosaliac géles lemosó) után nem tapasztalok. Irritációt nem okoz, pedig nagyon érzékeny a bőröm. Illatanyagmentes. Összességében ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 9.

monikace7

2021. július 3.

Évekig ez volt a kedvencem, szuper puha volt a bőröm utána, nem olyan csikorgósan tiszta, hanem olyan pont kellemes. Nincs csípő érzés, irritáció vagy bármi, a legrosszabb napjaimon is jól teljesített, megbízható alapja az arcápolási rutinomnak. Számtalanszor újravettem már, de most kipróbálom a Cerave márkát, arról is jókat hallottam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

lv00

2021. június 29.

Az 500 ml-es kiszerelés meg tudtam szerezni egyszer 3500 körüli áron, ami szuper ár ezért. Még igazából teljes áron is megéri szerintem, mert tényleg egy nagyon jó kis lemosó, mindent leszed, nem irritál, én csak jót tudok mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 29.

barnajudit87

2021. június 13.

Sokáig ezt használtam, de azt vettem észre az utóbbi időben, hogy száritja az arcomat, sőt a páromét is. Nem rossz arclemosó mert többször újravettem, de kipróbálok most mást!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 13.

Judy1

2021. június 7.

Egy nagyon-nagyon gyengéd lemosó, egyáltalán nem húzódik a bőröm a használata után. Én reggelente használom, (este másik tisztítót), kellemesen felfrissít, de egyáltalán nem szárítja ki a bőrömet. A legykíméletesebb lemosó, amive leddig dolgom volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 7.

Reku90

2021. június 2.

A legszuperebb lemosóm, ami eddig volt. Hiába zsíros a bőröm, nem szeretem túlszárítani, mert csak rosszabb lesz. Ez a lemosó szépen lehozza az egyszerű, vízoldékony sminkemet, utána nem húzódik az arcom, tudok haladni tovább a rutinom többi lépésével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 2.

barbarabalog

2021. június 1.

A tisztítás második lépéseként használom. Nagyon kíméletes, kellemes használni, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 1.

luci_i

2021. június 1.

Érzékeny, kipirosodó rosaceára hajlamos bőröm van ezért is használok inkább krémes lemosót, de úgy érzem maximálisan bevált (kopp-kopp). Egészen kevés is elég belőle, szépen tisztít és jól habzik. Érdemes nézegetni különféle weboldalakat egészen jó áron ki lehet fogni a patikához képest.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 1.

Petalodirosa

2021. május 26.

A tisztítás második lépéseként használom, kíméletes, nem irritál, nem szárítja a bőröm, csak pozitív a tapasztalat. Sajnos nem túl olcsó, akciósan próbálom beszerezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0