Bioderma

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: ZaFi, az összetevőket feltöltötte: bogczi, Módosítva: 2019. július 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kíméletesen tisztítja, hidratálja és nyugtatja az érzékeny bőrt. Nyugtató és lipidpótló aktív hatóanyagainak köszönhetően azonnal megnyugtatja az irritált bőrt. Szabadalmaztatott D.A.F. komplex tartalma növeli még a legérzékenyebb bőr toleranciaküszöbét is. Krémes habja puhává varázsolja a bőrt. Sminklemosóként is használható. Kitűnő szem- és bőrtoleranciát biztosít

Bioderma Sensibio Gel Moussant Kíméletesen Tisztító Micellás Habzó Gél Érzékeny Bőrre 100 ml
Ár: 890 Ft , Eladó: nyaricili
Állapot: A 'Sensibio' feliratig van benne, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 3500 Ft , Eladó: gajdacsiszilvia94
Állapot: pár alkalommal használt, Helyszín: Kecskemét, Budapest, fizetés: banki átutalás, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

safranyann

2022. augusztus 3.

Nem mondanám, hogy jó választás érzékeny bőrre. Húzódik utána a bőröm, és állagra is furcsa. Elhasználom tusfürdőnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 3.

rouge23

2022. május 3.

Azt hiszem még Veres Fanni ajánlása által fedeztem fel ezt a terméket. Jól leszedi a sminket, parfüm- és szulfátmentes, nincsenek benne erős felületaktív anyagok, sem pedig természetes illatszerek. Nekem eddig ez a kedvenc sminklemosóm, semmi rosszat nem tudok róla mondani. Nekem nem csípi a szememet, pedig érzékeny szokott lenni a sminklemosókra. Azért hozzátenném, hogy minden sminklemosót a lehető leggyengédebben próbálok használni. Használat után lemosom egy második tisztítóval (CeraVe). A pécsi Árkád Sipojában vettem, nagyon jó áron leárazva. Mi kell még? :D

Update: Azóta is rendületlenül használom. Múltkor nagyon megbetegedtem, és kiszáradtam az orrom és a környéke a sok orrfújástól... Nagyon féltem, hogy most milyen lesz így használni ezt a lemosót, és EGYÁLTALÁN nem csípett. Még a CeraVe-t is lekörözte ezen a területen. Ja és a Sipoban rendszeresen szoktam látni leárazva. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 3.

Tmr111

2022. április 14.

Egy picit szárít, de szerintem egy nagyon jó lemosó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

Egy picit szárít, de szerintem egy nagyon jó lemosó!

Mute311

2022. március 19.

Nekem bejött. Habzik, de mégsem szárít. Dupla tisztáshoz használom, de egyedül is megállja a helyét. Kevés is kell belőle, de sztem még így is drága egy picit, de ettől függetlenül szuper jó lemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 19.

PSz

2022. március 5.

Elégedett vagyok vele, bár én úgy használom, hogy a smink nagy részét először micellás vízzel szedem le, utána mosom meg ezzel az arcom, és aztán egy elég alapos hidratáló krémet használok éjszakára, szóval lehet, hogy emiatt nincs panaszom a tisztítóhatására, és az esetleges szárító hatásra. De ennyi az egész, és nem tapasztalok semmiféle irritáló hatást sem, nem jönnek elő a piros foltjaim sem. Emellett elég kiadós is. Teljesen szuper így az esti arctisztításra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 5.

Voros

2022. január 21.

Meglepően jó! Nem szeretem a Bioderma termékeket, de nincs rossz szaga. A kezemben felhabositom és gyengéden megtisztítja az arcomat. És egyáltalán nem "húzza". Pedig így télen minden is szárítja az arcom. Azért a cerave hydrating lemosóját nem körözi. De lehet utána adok neki egy esélyt, mondjuk nyárra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 21.

Szoszi25

2021. november 20.

Nagyon jól tisztít, engem azonban szárított. Elvékonyodott, kifényesedett a bőrőm egy hét használat után. Tusfürdő lett belőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 20.

Futureline

2021. november 18.

En tusfurdonek hasznaltam (arcra nem is ajanlom). Tusinak is csak nyarra jo mert telen hidratalobb termekre van szuksege a boromnek. Geles kocsonyaszeru allaga van ami testen elkenve eleg furcsa, szinte semennyire sem habzik. Nyaron jol frissitett amikor a tusolo olaj mar fullasztoan sok volt. Nem hidratal de nem is szarit. Az ekcemat egyaltalan nem hozta elo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 18.

anita

2021. október 25.

Nem ismertem a terméket, a gyógyszertárban láttam kisebb kiszerelésben akciósan, épp csak annyit néztem meg fizetés előtt, hogy 4.5 csiilagos az oldalon.
Nos, rég sikerült ennyire rosszul választanom. Úgy írták sminklemosásra is alkalmas. Ezt azért vitatnám, messze nem hozza az elvárt eredményt. A bőröm érzete csikorgós lemosás közben, ilyet se tapasztaltam már évek óta! Amit végképp nem értek, miért ajánlják érzékeny bőrre? Az enyém nem mondanám annak, mégis érezhetően szárítja, kellemetlen feszülő érzés marad használat után.
Az egyetlen ok, amiért nem vagyok csalódott, az az, hogy a véleményeket nem volt alkalmam vásárlás előtt elolvasni. Senkinek sem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 25.

anile

2021. szeptember 17.

LRP lemosóról váltottam, oka csak annyi volt, hogy akciós volt a gyógyszertárban. Kis idő kellett, mire megszoktam az illatát, vagyis inkább vegyszerszagnak mondanám.
Egyébként teszi a dolgát, double cleansing második lépéseként használom. Nem bántja a bőröm. Teljes àron egyébként nem venném meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0