Bioderma

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: ZaFi, az összetevőket feltöltötte: bogczi, Módosítva: 2019. július 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kíméletesen tisztítja, hidratálja és nyugtatja az érzékeny bőrt. Nyugtató és lipidpótló aktív hatóanyagainak köszönhetően azonnal megnyugtatja az irritált bőrt. Szabadalmaztatott D.A.F. komplex tartalma növeli még a legérzékenyebb bőr toleranciaküszöbét is. Krémes habja puhává varázsolja a bőrt. Sminklemosóként is használható. Kitűnő szem- és bőrtoleranciát biztosít

Ár: 3500 , Eladó: Sziszo33
Állapot: 1szer használt , Helyszín: Budapest , fizetés: --
3000 Ft Bioderma Sensibio Gel Moussant Kíméletesen Tisztító Micellás Habzó Gél Érzékeny Bőrre
Ár: 3000 Ft + posta , Eladó: csibeva
Állapot: bontatlan, Helyszín: --, fizetés: postán maradó (+800 Ft)

Foglaltnev2020

2020. augusztus 4.

Az én kombinált, érzékeny bőrömmel teljesen jól kijön! Teszi amit kell!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Az én kombinált, érzékeny bőrömmel teljesen jól kijön! Teszi amit kell!

alegria800

2020. július 31.

Nagyon szerettem, tegnap fogyott el. Sokaig eleg volt napi 1-2 hasznalattal. Nekem csipte a szemem, de tul lehet elni, a tiszta arcbor fontosabb. 😁

(Egy bajom van vele, hogy Belgiumbol kell rendelgetni, mert Hollandiaban nem kaphato(?!?!??!??), itt 'Biodermal' van. Most vettem olyat, de az drogerias, ezert kicsit felek tole... Viszont elso hasznalatra utos volt! 😎 )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Szanszi

2020. június 14.

Kaptam egy kis mintát a gyógyszertárban, amúgy a micellás vizét használom sminklemosásra, nagyon szeretem.
Kipróbáltam egy pár napig, micellás lemosás utána pedig még ezt is használtam. Azt tudni kell, hogy minden nap sminkelek így van mit leszedni este...
Nagyon szép tiszta lett a bőröm, kell ez a dupla tisztítás úgy érzem!
Nekem kombinált a bőröm, egy kicsit szárít, de utána úgyis jön a hidratáló és szérum. A szememet iszonyatosan csípte, oda csak óvatosan szabad használni. 4 csillag egyelőre, gondolkodom a vásárláson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

Nagyon szép tiszta lett a bőröm, kell ez a dupla tisztítás úgy érzem!

angi009

2020. május 29.

Krémmániás értékelést alapul véve választottam, nem csalódtam! Foreoval használom reggel és este, alig van azóta miteszerem, pedig előtte azért napi hármat legalább találtam, ezt most heti 3ra csökkent kb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

betty23

2020. május 22.

Picit zsírosodó a T-vonalam, viszont máshol normál, meg szerintem vízhiányos is a bőröm. Állandóan küzdök a zárt komedókkal, néha egy-két pattanás is kijön, de a zsírosabb+problémásabb bőrre szánt lemosókkal mindig húzódott a bőröm.Nem érzem, hogy szárítana, de persze rendesen szérumozok és hidratálok utána. Én csak esténként használom. Sminket nem próbáltam vele leszedni, de a fényvédőmet szerintem leviszi. Nagyon sokáig elég, nincs erős szaga, inkább olyan gyenge szappan illata van, am meg nincs benne illatanyag. Bár az ára azért picit húzós, gyakran akcióznak Bioderma termékeket a gyógyszertárakban, olyankor szoktam venni. Már a második flakonnal veszem, nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

pont

2020. május 2.

nem tudok róla semmi rosszat mondani, megfelelően tisztít, nem szárít, nem csíp, nem irritál. én nagyon szeretem ezt a fajta pumpás kiszerelést is, szerintem kb ez a legpraktikusabb, könnyű és egyszerű adagolni, pláne, ha az ember zuhany alatt használja, csak egy nyomás és kész. viszont az a helyzet, hogy lehet ennél olcsóbban is hasonló tudású arctisztítókat kapni, ettől függetlenül megkapja tőlem az 5 csillagot, mert maga a termék jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

recike0214

2020. április 29.

A kis kiszerelest vettem meg, kiprobalni a jo velemenyek alapjan. Feltem hogyha bevalik, rendelhetem ujra mert tuti elfog fogyni hamar. hat szerintem egy evre is eleg lesz.
Annyira keves is eleg belole, nagyon jol felhabzik es nagyon jol tisztit.
Egyaltalan nem szarit, legalabbis nekem, bar hasznalok utana hidratalokremet. nagyonnpuha tole az arcom, regota kerestem mar jo arclemosot es szerintem maradok is ennel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 29.

Annyira keves is eleg belole, nagyon jol felhabzik es nagyon jol tisztit.

nyuszita

2020. április 12.

Nekem sajnos szárítja a bőrömet. Irritációt nem okoz, de nagyon húzódik a bőröm a használata után. Nagy mennyiség, akciósan megéri, de én nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 12.

Purrfect

2020. április 10.

Nagyon tetszik. Egy hete használom és teljesen meg vagyok vele elégedve. Le tudom normálisan mosni, nincs zavaró illata. Biztos újra veszem. 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 10.

gaz1ra

2020. március 27.

Kedvenc arclemosóm, már a második 500 ml-s flakonnál járok. Érzékeny, kipirosodásra hajlamos a bőröm, esténként használom a Sensibio micellás víz után. Se illata, se színe, semmi extra, csak szépen tisztít, nem szárít. Hiányát akkor érzem, mikor kíváncsiságból kipróbálok más terméket is, de eddig nem találtam ennél jobbat. :) Ja, és kiválóan működik együtt a Foreo-val.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0