Bioderma Sensibio Gel Moussant Kíméletesen Tisztító Micellás Habzó Gél Érzékeny Bőrre

Bioderma

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: ZaFi, az összetevőket feltöltötte: bogczi, Módosítva: 2019. július 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kíméletesen tisztítja, hidratálja és nyugtatja az érzékeny bőrt. Nyugtató és lipidpótló aktív hatóanyagainak köszönhetően azonnal megnyugtatja az irritált bőrt. Szabadalmaztatott D.A.F. komplex tartalma növeli még a legérzékenyebb bőr toleranciaküszöbét is. Krémes habja puhává varázsolja a bőrt. Sminklemosóként is használható. Kitűnő szem- és bőrtoleranciát biztosít

Bioderma Sensibio Gel Moussant Habzó Gél Arctisztító
Ár: 800 , Eladó: Kiyoko
Állapot: új 5db, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás után postai úton vagy foxpostal
Ár: 1890 , Eladó: sabell
Állapot: Használt, Helyszín: Bonyhád, fizetés: Előre utalás után, postával vagy foxposttal küldöm
natasa

2019. október 27.

Tusolás közben használom, szóval nekem nem okoz gondot a lemosása. Finoman, de jól tisztít. Nem irritálja a bőrömet, én elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

tmelcsi73

2019. október 15.

Az itteni ajánlásokra vettem meg az érzékeny bőrömre. Nem szerettem meg, nekem csípi a szemem,nehezen tudom lemosni,nagyon száraz lesz utána a bőröm.Ha végre elfogy, biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 15.

BogcaaKiss

2019. október 8.

Szeretem, nagyon kíméletes. Glamour napokon megéri megvenni, és nekem egy évig elég. Nem szárít, de mindent leszed. Ha egyszer valaha elfogy, újraveszem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.

Lorenita

2019. szeptember 13.

Az itteni pozitív vélemények hatására vettem meg, de sajnos nem vált be. Rettenetesen szárítja a bőrömet, már lemosás közben is kellemetlen, érzem, hogy húzódik tőle az arcbőröm. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Erika1986

2019. szeptember 13.

Nem szarit, jol tisztit, hidratal, jo kiszereles, illamentes, kellemes hasznalni. Alap arctisztítónak mondanam erzekeny borre. Szamomra tokeletes, bar nekem sminklemosonak nem valt be pedig nem sminkelek sokat de arra ott van a bioderma micellas viz. újravenni viszont nem fogom, mivel vannak ennel jobb arctisztítók is. Kiehl's calendula lemosojaval szemezek. Azert jar az 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

lekvaroshus

2019. szeptember 10.

Érzékeny bőrre kiváló. Annyira nem habzik. Illata se nagyon van de szerintem ez a jó benne :) Reggel-este használom. Rendben tartja a bőröm. A használata után szerintem a hidratálás nem maradhat el

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

GalEvelin

2019. szeptember 2.

Mindezidáig nem szerettem a géles lemosókat -- valamiért sosem éreztem tőlük kellően tisztának a bőrömet. De ez valami csoda! Imádom. Nagyon picit szárít tisztítás közben, de lemosás után el is tűnik ez az érzés. Az én bőröm igényli a hidratáló krémet utána.

UPDATE: Mivel hatalmas kiszerelést vásároltam, több hónapig használtam, de egy idő után sokkal jobban szárította a bőrömet, és mintha kevésbé tisztított volna. Szerintem az évszak lehet az oka, előfordulhat, hogy nyárra nem ez a legtökéletesebb arctisztító -- mindezek fényében egy csillagot le kell vonnom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Banszky

2019. augusztus 24.

Nagyon nagy kiszerelés,elég belőle egy pumpálásnyi az egész arcomra. Reggel és este is ezzel mosakszom,illetve a sminket is leszedi. Nekem kifejezetten száraz,húzódó bőröm van,teljesen jól bevált rá ez a lemosó. Tisztaságérzetem van utána és ha ebben a nagy nyári melegben elfelejtem bekrémezni az arcom akkor sincs kellemetlen érzete utána a bőrömnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Evelin123

2019. augusztus 21.

Negatívumok: az ára elég húzós és csak félévig használható fel, tehát a nagyobb kiadást nem tudom megvásárolni kedvezőbb áron, kissé nehéz lemosni.

Pozitívumok: jól tisztit, nem irritál, kevés is elég belőle.

Szóval, azért szeretem. Gondolkozom,hogy a Mixa érzékeny bőrre való lemosóját kipróbálom helyette, mert kedvezőbb az ára, de nem tudom... Ez soha nem irritált, nem okozott pattikat, nem szárít, tehát mindent tesz, amit kell. Majd meglátjuk, egyelőre ez 5*, de drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Pozitívumok: jól tisztit, nem irritál, kevés is elég belőle.

tincsolino

2019. augusztus 21.

Ez az első és eddigi egyetlen olyan sminklemosó, amit lehet használni zuhanyzás közben és tényleg leszedi a sminket.
Nem mondom, hogy nem kell után egy vattakoronggal, micellás vízzel újra átmenni a szemeimen, de nem is hiszem, hogy az extra tartós tusvonalat lenne bármi, ami elsőre leszedi :)
Nagyon jót tesz a bőrömnek, jó az állaga, nagyon sokszor újravettem és fogom is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0