Bioderma

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft és 5909 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. október 9.

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft és 5909 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tisztító hatású arclemosó micella oldat, érzékeny bőrre. Alaposan tisztítja, de nem irritálja az arcbőrt. Az uborkakivonatnak köszönhetően nyugtatja a bőrt. Kiválóan alkalmazható a szem környékén is. Használat után nem igényel lemosást.

Hipoallergén

Ár: 4.200 FT , Eladó: Julchen
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, fizetés készpénzben az átvételkor
Ár: 4000ft , Eladó: Kitti88
Állapot: Új! Bontatlan! , Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: Előreutalás, Foxposttal
Csipetke

2019. december 10.

Szeretem, de annyira nem vagyok tőle elájulva. Jól működik, nem irritál desemmivel sem tud többet, mint más micellásvíz amit használtam már. Egyáltalán nem gondolok róla rosszat. De újra venni nem fogom. Van olcsóbban is jó micellásvíz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

vhsz

2019. december 9.

Kb. 4 hónapja használom. Nekem nagyon bejött. Frissít, nem irritálja az érzékeny bőrt, kellemes érzés. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

Fruzsi95

2019. december 4.

Minden idők LEGLEGLEGJE nálam.
Kb egy féléve használom..csak ezt..es azota se kell semmi más.

100ml 1-1,5honap alatt fogyik el ez 990ft.
Szerintem ár-érték arányban simán megéri.
Nem csíp,nem irritál.
Nem hagy nyálkás érzetet.
Végre egy olyan lemosó,amiben nincs alkohol.
IMÁDOM. CSAK ES KIZAROLAG AJANLANI TUDOM! ❤

Update: Lassan 3 éve csak ezt használom arc és sminklemosásra. Ennél azóta sincs jobb termék a piacon.
Mindent leszed,de nem csíp,nem irritál. 110%-os nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Minden idők LEGLEGLEGJE nálam.
Kb egy féléve használom..csak ezt..es azota se kell semmi más.

100ml 1-1,5honap alatt fogyik el ez 990ft.
Szerintem ár-érték arányban simán megéri.
Nem csíp,nem irritál.
Nem hagy nyálkás érzetet.
Végre egy olyan lemosó,amiben nincs alkohol.
IMÁDOM. CSAK ES KIZAROLAG AJANLANI TUDOM! ❤

Mindent leszed,de nem csíp,nem irritál. 110%-os nekem.

roszy

2019. november 30.

Az egyik legjobb micellás sminklemosó, amit valaha próbáltam. Könnyen lejön vele mindenfajta smink, még a vízálló is és közben nem irritálja a szememet. Az arcomat frissíti és közben nem lesz tőle kiütéses. Nem olcsó, de kiváló minőségű és nem kell belőle sok, így nekem sokáig kitart. Próbáltam más márkák lemosóit, de messze nem ilyen jók, mint a Bioderma.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

risecskinlili

2019. november 30.

Szépen tisztít, felfrissíti az arcom de a szempillaspirált nálam csak kisebb dörzsöléssel szedi le, pedig nem használok vízàlló spirált.
Ettől függetlenül meg vagyok vele elégedve mivel utána még úgyis jön egy habzó arclemosós tisztítás. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 30.

VMRegina

2019. november 29.

Egyszerűen imádom. Már több flakonnal is elhasználtam. Nagyon meg vagyok vele elégedve, nagyon szépen leszedi a sminket és felfrissíti az arcbőröm. Szerintem a legjobb a piacon, biztos nem fogom lecserélni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

bugeyes

2019. november 22.

Végül beadtam a derekam és gondoltam, hogyha már ennyire szuper vélemények vannak róla, kipróbálom, mi baj lehet. Lassan az üveg végére érek, de - kövezzetek meg - egyáltalán nem tapasztaltam a wow faktort. Komolyan, ez is csak egy micellás víz és semmivel sem jobb, hatékonyabb, mint 1-2 olcsóbb társa. Rengeteg micellás vizet próbáltam, olcsóbbat, drágábbat, mert mindig várom, hogy kísérletezgethessek a beauty cuccokkal, de 1-2 rettenetes kivételtől eltekintve, mindegyik kb. ugyanazt hozza. És ez is. Szerintem egyáltalán nem ér annyit, amennyibe kerül. Persze, teszi a dolgát, leszedi a sminket, de azért ez sem varázsütésre. Örülök, hogy nincs benne pl. parfüm, de ez szintén elmondható néhány drogériás társáról is. Szóval félreértés ne essék, nem rossz termék egyáltalán, de azért nem is valami égi csoda, úgyhogy nálam ez csak egy erős közepes, mert kicsit az ár-érték arány el van tolódva...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

thepinkpanther

2019. november 18.

Évek óta ezt használom mert nem ragad, szépen tisztít, felfrissül tőle a bőröm és egyáltalán nem is irritálja. Nincs a piacon még egy ilyen micellás víz, egyszerűen tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

PIppa88

2019. november 14.

A legjobb micellás víz, ami tökéletesen leszedi a sminket. Nem olcsó de ez az a termék ami megéri az árát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

KissMicu

2019. október 30.

Tíz éve ezt használom, próbáltam ki folyamatosan újakat, de mindig hozzá tértem vissza és ha közben mást is használtam, ezt mindig tartottam otthon biztonság kedvéért, mostanra feladtam a kisérletezést, Évente egyszer vásárolok 1+1 csomagban egy litert, ami nekem pont egy évig elég, úgy hogy naponta használok minimum 2-3 pamacsnyit, sokaknak ez drága, de ha elosztod hogy egy évig használod és közben jók az összetevői hatékony és bőröd meghálálja nekem megéri. Plussz pozitivum az új pumpás kiszerelés is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.