Bioderma

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft és 5909 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. október 9.

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft és 5909 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tisztító hatású arclemosó micella oldat, érzékeny bőrre. Alaposan tisztítja, de nem irritálja az arcbőrt. Az uborkakivonatnak köszönhetően nyugtatja a bőrt. Kiválóan alkalmazható a szem környékén is. Használat után nem igényel lemosást.

Hipoallergén

Ár: 2900 , Eladó: lizavetta
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes, vagy előreutalás után fox
Ár: 3.800 , Eladó: Julchen
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budpest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, fizetés készpénzben az átvetelkor
Szanszi

2019. április 23.

Nagyon szeretem ezt a micellás vizet. Igazából az ára miatt sokszor visszatérek a Garnierhez, mert számomra az is nagyon hatékony, de ez valahogy mégis nyújt egy kis plusszt az arctisztításnál. Bármilyen sminket gond nélkül leszed, egy bulis este után a full sminkemet akár tükör nélkül is le merem szedni vele... 😂 Bár én mindig arcot mosok utána de nem marad ragacsos utána a bőröm ha ezt nem teszem meg. Szebb is a bőrképem ha ezt használom.
Kuponos napokon szoktam rá vadászni mert úgy nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

Kuponos napokon szoktam rá vadászni mert úgy nagyon megéri.

rhaenys

2019. április 23.

Sok micellás vizet próbáltam, de ez a legjobb ez nem vitás. Nem irritál, nem szárít, hatékonyan eltávolítja a sminket, szennyeződéseket. Két lépcsős lemosásnál sminkeltávolításra ez tökéletes, másodiknak géles lemosót használok.

AnnaLAKK

2019. április 18.

Várandóság miatt teljesen megváltozott a bőröm, kiszáradt, kipirosodott, érzékenyé vált ezért kipróbáltam a micellás vizet a bőrömre. Tökéletesen működik, szépen tisztítja a bőrömet, és ápolja nem szárítja ki. Leárazva vettem 2db 250ml volt 4490 forint az unipatikában. Ha későbbiekben is ilyen lesz a bőröm biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

Kayla

2019. április 16.

Jól leszedi a sminkem, de a Garnier micellás vizem hatékonyabb nála (és sokkal olcsóbb is).
Az illatát kicsit kellemetlennek találom. Eleinte elgondolkodtam, hogy vajon romlottan vettem-e, de még bőven jó a szavatosság szerint.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

koni

2019. április 15.

Több olcsóbb és drágább micellásat is kipróbáltam már, de mindegyikkel volt valami gondom, vagy maradt egy zavaró réteg az arcomon, vagy ragacsos volt utána, vagy irritálta, szárította a bőrömet és szerintem az okozta a pattikat is.
Kuponosan gondoltam kipróbálom ezt ha már ilyen sokan dicsérik. 4 napja használom reggel és este, van hogy nap közben is és tényleg jól tisztít, nem hagy a bőrömön réteget, nem irritál, nem szárít, sőt talán még hidratál is és nem okoz pattikat.
Mivel eddig tényleg ezt mondanám a legjobbnak az eddig használtak közül, így megadom neki az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

nagyalexandi

2019. április 13.

Alapdarab, és örökre az is marad.

Abban az esetben hajlandó vagyok kicsit többet adni egy termékért, ha 100%-osan meg vagyok vele elégedve. Ez a lemosó pedig pontosan ilyen. A legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Alapdarab, és örökre az is marad.

Viola23

2019. április 9.

A micellás vizek koronázatlan királynője! Tökéletesen teszi a dolgát, nem irritál. Igaz, hogy egy kicsit drága, de nincs párja az biztos. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

FEszter

2019. április 8.

Nálam alapdarab, újravásárlós termék. Arctisztítási rutinom része- bioderma habzógéljével együtt használom, tisztít és könnyen eltávolítja a sminket. Nem irritál, nem szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Piko888

2019. április 6.

Eddig a Garnier micellás lemosóját használtam, amivel tulajdonképpen nem igazán volt gondom, de nem is tartottam nélkülözhetetlennek, gyakrabban nyúltam inkább valamilyen alkoholmentes tonikhoz. A Bioderma viszont nagyon bevált, arctisztítás után még rengeteg észrevehetetlen szennyeződést leszed, nem hagy szappanos érzetet, nem irritál és gyakorlatilag illata sincs. Óriási mennyiség, rengeteg ideig elég lesz. Régóta kívánságlistás volt és mintha gondolatolvasó lenne a családom, megleptek vele. Nagyon elégedett vagyok, de még így is kicsit húzósnak érzem az árát. Jelentősebb akció keretében viszont elképzelhető, hogy megveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Amadea

2019. április 5.

Update (2019.április 5.): Visszatértem hozzá - ismét. Elhasználtam a Mixa kékkupakos darabját, amit emlékeim szerint szerettem, és valóban nem rossz, azon kevés micellás víz egyike, amitől nem akar leesni az arcom/kifolyni a szemem, de sokkal nehezebben szedi le a szemsminket, mint a Bioderma.
Ahhoz képest, hogy mennyire fanyalogtam a kapcsolatunk elején, az apró különbségek megmutatták, hogy nekem ő a legjobb micellás víz eddig, ami tökéletesen (azaz észrevétlenül) teszi a dolgát.

Update (2018. június 9.): Haha, próbáltam költségcsökkenteni a Nivea Experttel, égett és fájt tőle a szemem, fogalmam sincs, miért. A harmadik napon megtörtem, berobbantam egy gyógyszertárba és vettem egy dupla félliteres csomagot. Kicsit sírtam belül az ára miatt, de már nap közben is fájt a szemem (lehet, hogy nem a Niveától, de korábban nem éreztem ilyet), szóval inkább megnyugtattam a lelkiismeretemet.

2018. május 26.: Sokáig gondolkodtam rajta, mennyire kell nekem ez a micellás víz, végül győzött a kíváncsiság és egy barátnőmmel megvettünk két összecsomagolt darabot, így 3700 Ft volt darabja. Amióta olajos lemosót használok, csak a szemsminket távolítom el micivízzel, de a félliteres kiszerelést aligha sikerült volna fél év alatt elhasználni, ezért befogtam reggeli arcmosásra. Már nem sok van a flakonban - büszke vagyok rá, hogy következetesen tartottam magam az elhatározáshoz, hajnalban, félig még alvó állapotban nálam ez teljesítmény:) -, és még a lejárati időn belül vagyok.
Na, de a lényeg. Szépen tisztít, különösebb nyúzás nélkül lehozza a szempillaspirált is, nem csíp, tehát a feladatát jól ellátja, tulajdonképpen szerettem használni, de nálam ezt a Mixa érzékeny bőrre való micellás vize is tudta, a Garnier két fázisúját is szerette a bőröm, szóval nem biztos, hogy szükségem van egy ilyen drága darabra ebből a termékkategóriából. Lehet, hogy majd egyszer, ha olyan hangulatom lesz, újraveszem. Ettől függetlenül megkapja az öt csillagot, mert jó kiscserkész volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.