Bioderma

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft és 5909 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. október 9.

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft és 5909 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tisztító hatású arclemosó micella oldat, érzékeny bőrre. Alaposan tisztítja, de nem irritálja az arcbőrt. Az uborkakivonatnak köszönhetően nyugtatja a bőrt. Kiválóan alkalmazható a szem környékén is. Használat után nem igényel lemosást.

Hipoallergén

Ár: 4600 , Eladó: megamelon
Állapot: új bontatlan, Helyszín: Budapest (csak Deák tér, egyéb esetben postázom), fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 4.200 FT , Eladó: Julchen
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, fizetés készpénzben az átvételkor
Jazi

Korcsoport: >54
2019. május 19.

Kb.fel eve hasznalom,es nagyon szeretem ezt a termeket.Arcmosas utan,reggel-este hasznalom.A szememet nem csipi,bar a szemsminknel ra kell segiteni egy kis olajos lemosoval,de nekem ez nem okoz problemat.Hasznalata ota ugy vettem eszre a porusaim allapotan is segitett,bar
alapvetoen borhibaim nincsenek.Az ara akciosan,dupla kiszerelesben baratibbnak tunt, a termek maximalisan bevalt az en bortipusomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 19.

s05

2019. május 14.

Reggeli es esti lemosas vegen hasznalom, nagyon szeretem, lehoz mindent es nem irrital.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

ziadrienn

2019. május 14.

ez nekem egy nagyon nagy NEM ,az az érzésem mintha sima vizet tennék az arcomra ,és mindezt nagyon drágán ,soha többet ,de hála Istennek kis kiszerelést vettem meg

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Reggel és este használtam évekig. Kellemes az illata, szépen tisztít (bár az extra vízálló szempillaspirál azért kihívás volt) és sosem éreztem, hogy szárítana. Mindig akciósan vásároltam patikákban különböző csomagokban. Mostanában utazáshoz használom a kissebb kiszerelést belőle. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

kremmed

2019. május 9.

Az esti rutinomban használom arcmosás előtt vagy után, elsősorban a fényvédő és a szennyeződések letisztítására, illetve sminklemosóként. A sok jó értékelés miatt vettem meg, kicsit drágállottam, de annyira kellemes használni, nem irritál, nincs túlpakolva parfümmel, szinezékkel, lassan fogy... igazából semmilyen rossz dolgot nem tudok róla mondani, hogy most már úgy gondolom megéri és nem fogom lecserélni. Korábban volt lehetőségem a legolcsóbb drogériás sminklemosóktól a pl Lancome sminklemosón át többféle hasonló célú terméket próbálni, de nem voltak ilyen jók. Két darabos csomagot vettem, ami kedvezményes áron van mindig. Érdemes rá figyelni, hogy mivel alapból kedvezményes ez a kiszerelés, -20%-os kupon/kedvezmény már nem vonatkozik rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

patvik

2019. május 7.

Miután kijött rajtam az ekcéma ruháztam be rá, valóban nagyon jó, sőt az egyik legjobb micellás víz, de diákként többször nem engedhetem meg magamnak. A Garnier rózsaszín micellás vizét fogom ezután kipróbálni, összetételben az sem rosszabb, árban viszont sokkal olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

alidak

2019. május 3.

Tényleg a létező egyik legjobb micellás víz. Kicsit megszenvedett a vízálló sinkkel, de igaz, hogy más sminklemosó ennyire sem vitte le. Nekem nagyon érzékeny a szemem körüli bőr, és nem irritált. Az egyetlen általam próbált micellás víz ami ennél is jobb, az ugyanennek az AR (rozacea, vagy nagyon érzékeny bőrre), az még ennél is gyengédebb és ugyanolyan hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

estrella13

2019. május 3.

Évek óta használom, szuper tiszta, puha bőrt hagy maga után. Rengeteg terméket próbáltam, de ennél jobb arclemosóval nem találkoztam. Tökéletes!

horvathvaleria1020

2019. május 2.

Imádom!
Előtte évekig a Garnier olajos micellás vizét használtam. Észrevehető a minőségbeli különbség. Sokkal jobban szereti a bőröm a Biodermát.. picit drága, viszont ha akció van jó áron ki lehet fogni a dupla nagyos kiszerelést és az nagyon sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

Imádom!

amalie

2019. május 2.

Erzekeny borueknek ajanlom.
Az enyem sokfele kozmetikumot nem tur, plane olyan arclemosot eddig nem talaltam, ami nem csip, szarit.
Kb. 3 eve hasznalom, soha nem cserelnem le masra. Nincs irritacio, feszules, leszedi teljesen a maradek sminket.
Draganak talalom, es igyekszem a Micella-fesztivalok alatt megvenni, amikor jelentosebb ra a kedvezmeny. Patikaban kaphato, ott lehet erdeklodni a kedvezmenyekrol, de sajnos elore nem tudjak ok sem megmondani, mikor lesz leakciozva.... Talan neten erdemes figyelni, es ha latod, hogy akciod, akkor megvenni a patikaban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

Erzekeny borueknek ajanlom.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.