Bioderma

Ár:   2010 Ft, 3750 Ft és 5630 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2020. augusztus 5.

Ár:   2010 Ft, 3750 Ft és 5630 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tisztító hatású arclemosó micella oldat, érzékeny bőrre. Alaposan tisztítja, de nem irritálja az arcbőrt. Az uborkakivonatnak köszönhetően nyugtatja a bőrt. Kiválóan alkalmazható a szem környékén is. Használat után nem igényel lemosást.

Hipoallergén

Legendás kozmetikumok: Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Ár: 4000 Ft + szállítás , Eladó: kiralykislany
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: --

Guinevere97

2020. augusztus 13.

Nyaralásra vittem magammal egy kis kiszerelést, hogy ne a gigantikus flakonos olajos lemosómat kelljen hurcolni...hiba volt.
Csupán fényvédő és egy enyhe smink volt rajtam, de azt is alig tudta leszedni, darabosan jött le minden az arcomról, még egy halvány szemceruzával is küzdenie kellett, miközben jól kicsípte a szemem (pedig nem szokott érzékeny lenni a szemkörnyékem).
Esküszöm, elbizonytalanodtam, hogy én vettem-e valami totál más terméket, mert az értékelések alapján ez egy jó terméknek tűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Foglaltnev2020

2020. augusztus 4.

Próbáltam előzőleg más termékeket, de ez a tuti! Teszi amit ígér! Nem csíp, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Anemone01

2020. augusztus 2.

Annyira könnyű érzés a bőrön, mintha valóban csak víz lenne, ugyanakkor tökéletesen eltávolítja a sminket, miközben kíméletes a szemhez. Nincs opálos látás utóérzet, mint a tej/olaj állagú lemosóknál szokott lenni. Több éve használom, számomra a No. 1 lemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

La-Fee

2020. augusztus 2.

Akciósan vettem, nekem nagyon tetszik. Sokkal szebb a börképem, szépen leszedi a sminket, ha brutál füstös szemet festek magamnak, akkor mondjuk az olajos lemosóhoz nyúlok elöször és utána ehhez, de nem minden nap készül brutál füstös szemsink :) Nem csíp, ami nálam csoda, a szememnél sem! Nem szárítja a börömet, nem okoz miteszereket, nem jönnek elö az ekcémás foltjaim...úgy látom végre megtaláltam ami gyönyörüen letisztítja a böröm! Ùjra veszem ha elfogy.

Most vettem 2X fél litert az Amazonon 20 Euroért. Olajos lemosóm Caudelie, a kettő együtt gyönyörűen leszed minden faktoros krémet, alapozót, szempillaspirált .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

tzrn7u67

2020. augusztus 2.

Végre nekem is lehetőségem adódott beszerezni egyet. Régen Garnier, Helia-D és Mixa micellás lemosókat próbáltam de bátran ki merem jelenteni, hogy ezek a nyomába sem érnek ennek a készítmények. Az eddigiek nagyon felhabzottak az arcomon, pattanásokat okoztak, ennek semmi mellékhatása nincsen, teljes mértékben elégedett vagyok vele, a későbbiekben is csak erre fogok beruházni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

anett123

2020. július 22.

Évek óta a polcomon van, mindig újravásárolom. A legjobb micellás víz a piacon, teljes mértékben megéri az árát!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 22.

skincarejunkie

2020. július 20.

Ez az első sminklemosó, ami nem irritálja a szememet. Gyengéden és alaposan tisztít. A legmakacsabb sminket is hamar eltávolítja. Illetve az összetevői is a lehető legjobbak. Ennél szuperebb lemosót nem is találhattam volna :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 20.

zsazsovszkij

2020. július 6.

Seborrheás dermatitiszes arcbőrömre kezdtem használni. Arclemosó elyett hesználom vizes arcmosás után. Sajnos nem vált be, nem igazán csinált semmit a bőrömön, se hidratálás, se tisztítás. A la roche posay termékeket ajánlom helyette.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

tigris2020

2020. július 6.

Bőrgyógyász ajánlotta ezt a lemosót amit immáron 6 éve használok és teljesen helyre hozta a problémás arcbőröm nagyon jó nincs tele minndeféle tartósítószerrel és kemikáliákkal teljesen természetes és kellően tisztít. Sminkelés előtt használva a smink sokkal szebb az arcon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 6.

nkata

2020. július 2.

A kétlépéses sminklemosásom első fázisa, szépen távolítja el a vízálló szempillaspirálomat is. Ez az első micellás vizem, amitől nem lesz érzékeny és piros foltos az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Fructooligosaccharides, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Propylene Glycol