KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft és 5909 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Dermaonline.hu-n 3244 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. október 9.

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft és 5909 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Dermaonline.hu, 3244 Ft

Tisztító hatású arclemosó micella oldat, érzékeny bőrre. Alaposan tisztítja, de nem irritálja az arcbőrt. Az uborkakivonatnak köszönhetően nyugtatja a bőrt. Kiválóan alkalmazható a szem környékén is. Használat után nem igényel lemosást.

Hipoallergén

Ár: 3244 Ft, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont

humbugv

2018. február 18.

Nagyon jó kis termék, már többször újravásároltam. Jó sminkeltávolító, nem szárítja a bőrt.

humbugv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

dinszy

2018. február 18.

A tokeletes micellas viz sminklemoso! Enélkül sehova! :)

dinszy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 18.

A tokeletes micellas viz sminklemoso! Enélkül sehova! :)

Fruskacsa

2018. február 18.

Ez a kozmetikai termék, amihez a leghűségesebb vagyok. Kb 10 éve használom, napi rendszerességgel, utazásra is mindig viszem. Egyszerűen nem ismerek jobbat. Próbáltam a lemosó tejét, de nem szerettem, úgy éreztem, hagyott egy réteget a bőrömön, még fűtési szezonban se kívánja a bőröm. Próbáltam Ilcsi rózsás lemosóját, mert imádom a rózsa illatát, de sehol nincs ehhez képest, próbáltam más micellas vizeket, de a kanyarban nem fütyülnek.

Fruskacsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

mdbeata

2018. február 16.

Ő volt az első micellás vizem. Nagyon nem akartam elhinni ,hogy ez a kis "víz" le fogja nekem hozni a sminkemet,szempillaspiráltól elkezdve mindent ....hát tévedtem. Komolyan csodálatos ,csudiszép tiszta lett a használata utan a bőröm,nem irritálta a szememet sem. Egy hátránya van szeritnem ,hogy iszonyatos keserű íze van. Ennek ellenére is ez volt a legjobb amit használtam ,próbálkoztam más drogériás termékekkel is de hát egyik sem az igazi,nem tudják felülmúlni az első szerelmemet :)

mdbeata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Narbeleth

2018. február 10.

Remek termék, reggelente is ezzel szoktam áttörölni az arcom, aztán leöblítem vízzel. Nem irritál, és jó sminkeltávolító (a szempillaspirál teljes leszedéséért azért küzdeni kell), bár a vízálló/tartós sminket meg se mozdítja, de az ugye nem is elvárás. Nem fogy olyan gyorsan, úgyhogy ár/érték arányban is jó.

Narbeleth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

mujerconfused

2018. február 10.

"Némi" késéssel, de kipróbáltam végre a nagybetűs micellásvizet. A sminket nem szedi azért le nyomtalanul, de nagyon kellemes használni és semmi irritációt nem okoz.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

ngyrbka

2018. február 8.

A kedvencem, érzékeny a bőröm,de ő mindent visz!

ngyrbka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

A kedvencem, érzékeny a bőröm,de ő mindent visz!

dokareka

2018. február 6.

Szuperül leszedi a smink maradványokat, a nagyon száraz, ekcémás bőrömet sem csípi!!! Szuper termék!

dokareka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

bova

2018. január 30.

A micellás víz! Minden eddig használt terméknél jobban bevált. Nagyon sokat segített az éppen nem túl jó állapotú bőrömön (további szuper termékekkel együtt). Egyetlen egy dolog miatt nem tudok max. pontot adni. Egy este elfogyott a sminklemosóm, és mivel láttam, hogy lehet szemfesték eltávolítására is használni, gyorsan "bevetettem". Az én szemem egyébként érzékeny... De ez nagyon megviselte. Utána napokig nem tudtam kontaktlencsét hordani, folyton úgy éreztem, hogy valami ott van a szemhéjam alatt. Emiatt a rossz élmény miatt 4, de amúgy simán 5-öst is kaphat. De többet nem használom szemre. (Na bumm.)

bova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

anneshirley

2018. január 23.

Már minden jót elmondtak előttem. 5 csillagos. Nem is ragoznám tovább.

anneshirley
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Már minden jót elmondtak előttem. 5 csillagos. Nem is ragoznám tovább.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.