KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft és 5909 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. október 9.

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft és 5909 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tisztító hatású arclemosó micella oldat, érzékeny bőrre. Alaposan tisztítja, de nem irritálja az arcbőrt. Az uborkakivonatnak köszönhetően nyugtatja a bőrt. Kiválóan alkalmazható a szem környékén is. Használat után nem igényel lemosást.

Hipoallergén

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó (250 ml)
Ár: 2900 Ft , Eladó: Bloom
Állapot: 2 alkalommal használt, Helyszín: Budapest/Salgótarján, fizetés: Szállítás: postával küldöm/személyes átvétel, Fizetés: banki utalással/készpénzben
Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó 250ml-es - új
Ár: 2500 Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom
Cseniko

2019. január 18.

Valahogy ez a termék nekem kb egy évvel ezelőttig kimaradt a sorból...kísérletezgetek, aztán úgyis az Algologi-hoz térünk vissza..🙂
Sajnos ebből megvettem a legnagyobb kiszerelést, amikor a vattakorong-rányomós fejjel lehetett kapni. (Nem szeretem a köröm letörős-nyitogatós micellás vizeket, így eddig ez pluszpont.)
Első tapasztalatom egy olyan negatívum ami soha tonik/micellás víznél nem fordult elő...borzalmas íze van😅...higyjétek el rendeltetésszerűen használom, de ha egy szájfény miatt az ember lánya áttörli a szájat, valahogy óhatatlanul, ha percekkel később is, de “megízleli” és borzalmasan intenzív..😅
Amennyi sminket én használok azt tökéletesen eltávolítja, teljesen tiszta érzésem van a használata után, viszont 2 hónapra félre tettem egyéb termék tesztelése okán és most újra használva brutál kipirosítja a bőröm, tisztítás-krémezés után fél órával múlik csak el!

Cseniko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

kincsö

2019. január 16.

Sokáig a Garnier micellás vizét használtam .Aztán egyszer valahol online láttam akciòban 2×500 ml 20 € körül volt ,hát megrendeltem.Bevallom nem hittem az itt olvasott véleményeknek de kellemesen csalòdtam .A nyomába semm ér a Garniernek 😃 Mindent leszed ,de nem csak ez a lényeg hanem kellemes ,tiszta érzés a bőrömnek .Nem hagy ragacsos érzést sem ami ugye a Garnier-nél alap hiba ,legalábbis nálam. Azt hiszem nagy kedvencem marad mèg egy jó ideig 😊

kincsö
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

Penge

2019. január 14.

250 milis felét elhasználtam már. Nem csíp, nem irritál, sminket kissé nehezen szedi a szemről,amúgy jól oldja a zsírt és a szennyeződést is. Próbáltam nem lemosni és úgy rá a tonik-szérum-hidratáló krémeket, ez nagyon zavaró érzés volt, mintha vékony páncél lenne a bőrömön. Ezért mindig lemosom a micellás vizet , miután megszáradt az arcomon.Fura módon csúszós lesz a bőrömön, ha víz éri és alig tudom lemosni. Akkor már tisztább érzést ad egy gyengéd arclemosó, na és nem is kerül ennyibe. Ezt a flakont még elhasználom, de nem lettünk barátok.

Penge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 14.

anitah123

2019. január 9.

Kedvenc micellás vizem, bár eddig csak Garniereset próbáltam ezen kívül. Nem hagy ragacsos érzetet, sokáig elég, kíméletes és a smink nagy részét eltávolítja. Én ennyit várok egy ilyen terméktől, kicsit azért borsós az ára, de tényleg kitart egy évig nekem.

anitah123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

dzsamilla

2019. január 8.

Soha nem próbáltam más márkájú micellás vizet, de nem is akarok, ez annyira bevált. Évek óta használom, nem tudnék már létezni nélküle.
Én főként a sminket távolítom el vele, és hiába nem igényel lemosást, utána még valamelyik Bioderma habzó géllel arcot mosok. Sminkmentes napokon önmagában alkalmazom, de ilyenkor is leöblítem sima vízzel, mert nekem picit ragacsos érzetű, másrészt nem túl jó az íze..:D
Fogalmam sincs mitől működik ilyen remekül, de imádom. Erőlködés nélkül leszedi a spirált, nem irritálja a bőröm, nem csípi a szemem, nem pattogok ki tőle, plusz megnyugtat a tudat, hogy nem egy olajos cuccal, hanem egy ilyen szép összetevőjű "vízzel" törölgetem a szemem környékét. Egyszerű, de nagyszerű!
Elsőre drágának tűnhet, de nagyon sokáig kitart és gyakran van 2x250 / 2x500 ml összecsomagolva akciósan, olyankor érdemes beruházni rá.

dzsamilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Lill22

2019. január 8.

Örök kedvenc. Örülök, hogy rátaláltam. Ajánlom mindenkinek érzékeny bőrre.

Lill22
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

Örök kedvenc. Örülök, hogy rátaláltam. Ajánlom mindenkinek érzékeny bőrre.

reka0305

2019. január 4.

Megéri az árát! Kevés kell belőle, tökéletesen tisztítja a bőrt, én sminklemosásra használom. Nem csípi szemet,szereti a bőröm! Újra vevős termék nálam!

reka0305
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

judvid

2018. december 28.

Először úgy éreztem semmi extra, ugyanolyan mint például a Garnier micellás víze, aztán mikor egy hét után megint a Garnierhez nyúltam, hogy azért azt is elhasználjam, azonnal szembetűnt a különbség. A Biodermából sokkal kevesebb is elegendő és sokkal alaposabban tisztítja a bőrömet. Mindenképpen újravevős, nagyon jó választás volt. Ahogy korábban is írták érdemes webshop-ból rendelni, jobb áron lehet hozzájutni.

judvid
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Yeticica

2018. december 28.

Sajna nem tudtam beszerezni a hidrabiot, amit evekig hasznaltam. A sminket szepen leszedi es kellemes viselet, szivesen fogom elhasznalni az egesz uvegemet, de nekem a masik marad a kedvencem. En nyaron azt hasznalom neha krem helyett is, mert nagyon jol hidratal. De szuper kis micellas viz ez is.
Up: na, vegre elfogyott. Mar locsiltam magamra, csak legyek tul rajta. Egyaltalan nem kedveltem meg. NEm okozott patikat, a sminket so-so leszedi, de ezen felul semmi. Most egy Mixara ruhaztam be, pont ugyanezt tudja olcsobbert (a szagtalan verzio).

Yeticica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 28.

rekav11

2018. december 27.

Az egyik legjobb arclemosó. Drágának ugyan drága, de 500 ml-es kiszerelésben a webshopból rendelve megfizethető, főleg, ha még vmilyen akciót is kifog az ember.

rekav11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 27.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.