Bioderma

Ár:   2010 Ft, 3750 Ft és 5630 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2020. augusztus 5.

Ár:   2010 Ft, 3750 Ft és 5630 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tisztító hatású arclemosó micella oldat, érzékeny bőrre. Alaposan tisztítja, de nem irritálja az arcbőrt. Az uborkakivonatnak köszönhetően nyugtatja a bőrt. Kiválóan alkalmazható a szem környékén is. Használat után nem igényel lemosást.

Hipoallergén

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

TothKinga90

2022. június 18.

Nagyon érzékeny a bőröm, de ezzel a tisztítóval semmi gond nincs. Minden este használom és meg vagyok elégedve vele teljesen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 18.

bdorottya

2022. június 11.

Naponta használom és nem irritálja a bőröm, ami nekem nagyon nagy szó. Leszedi, amit le kell, de semmilyen kellemetlen érzés nem marad utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 11.

Viviencsv

2022. május 5.

Egyet használtam el belőle, de nekem elég is volt. Az érzékeny szemem irritálta, és a smink lemosásához is gyengének tartom. A bőröm persze szerette, de nekem a rózsaszín Garnier micellás víz sokkal jobban bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 5.

kissmeska

2022. május 5.

Szuper termék! Második lépésként az olajos lemosót törlöm le vele maradéktalanul. Természetesen lemosom tiszta vízzel az arcomról. Mindent tud amit tudnia kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 5.

bolgib

2022. május 2.

Sok micellás vizet használok, én nem különösebben érzek különbséget az Eucerines vagy más Biodermásokhoz képest, most épp ilyet hozott anya, úgyhogy ezt használom. Nem csíp, könnyen lejön vele a smink is, nem hagy maga után filmréteget, szóval szerintem teszi, amit tennie kell.
Ami tetszett, hogy ilyen lemosót már 2 fiú ismerősöm polcán is láttam:O

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 2.

Ami tetszett, hogy ilyen lemosót már 2 fiú ismerősöm polcán is láttam:O

Bonnieoo7

2022. május 1.

Én ezt annyira nem szeretem, 2x volt már itthon, egyszer amikor bejött, 15 éve és most fogyott el a második üveggel. Köztes időben nem volt szerencsém hozzá, de nem is hiányzott. Nem hozta le maradéktalanul a nem vízálló sminkem, pedig csak ennyi dolga lett volna. Nincs egyenlő arányban a tudása az árával. Egyébként életem első micellás vize ő volt, de azt hiszem annyira idegen volt, furcsa, hogy máig nem vagyok oda értük. Az enyhe rozáceámra még rá is erősített, mert eléggé piros volt az arcom az alatt a 2 hónap alatt amíg tartott a kis üveg, pedig igyekeztem azt a részt kihagyni. Érdekes, hogy azóta a bőrpír is látványosan visszahúzódódott szerencsére, mert már aggódtam, hogy így maradok. A rózsaszín kupakos Garnier fényévekkel jobb ennél, igaz azt csak most próbáltam ki, de maradok annál. Szeretem kis 100 ml-es üveggel venni, mert valahogy nem tudom megszokni ezeket a kis vizeket, pedig számtalan dologra jók, ecsettisztítás, ruhán, táskán, cipőn instant folttisztítás. Bár utóbbit olyannal szoktam, ami nagyon nem vált be, mint mondjuk az Eveline márkájú. Hiába nem fontos a lemosás, én azért mindig alaposan megmosom az arcom utána. S a végére még 1 negatívum, hogy a kupak "köpköd", a kagylóba csöpög, hiába óvatosan csak a vattakorongra próbálom, szóval nem túl jó konstrukció a kis kiszerelés nagy kupakja...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 1.

00LaurA00

2022. április 30.

Nem találtam nála még jobb micellás lemosót! Pikk-pakk lekapja a sminket,vízálló szempillaspirál meg sem kottyan neki. Már több üveggel is elhasználtam belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 30.

Kbrigi11

2022. április 13.

Nem csípi a szemem és nem hagy olajos réteget maga után. Tökéletesen eltávolítja a vízálló sminket is. Mindig újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 13.

nangien

2022. április 10.

Az ilyen nagyon ötcsillagos termékeknél néha azt érzem, hogy felesleges új véleményt írni, eddig nem is tettem, pedig ez egy nagyon jó termék. Próbáltam olcsóbb micellás vizeket is, és szerettem is őket, próbáltam olajos lemosókat is első lépésként, azokat kevésbé. Mindkettő esetben a szemsmink lemosása volt a fő probléma, az olcsóbb micik nem olyan hatékonyak, az olajosak pedig egyszerűen nem jók az érzékeny szememre, arcbőrre volt ami bevált, de mellé kellett más is emiatt. Ez nagyon szépen leszedi a szem- és mindenféle sminket, jó érzés az arcbőrömnek, sokkal több és más pozitívumot nem tudok elmondani, mint a korábbi vélemények, de szerintem az is pont elég. Nem kalandozok többet, nálam megvan ezzel a fix első lépés a lemosási rutinomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 10.

eszter_takacs

2022. április 4.

A vízálló sminket is a eltávolítja, amivel még micellás víznél úgy igazából nem találkoztam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 4.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Fructooligosaccharides, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Propylene Glycol