KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft és 5909 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Dermaonline.hu-n 3244 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. október 9.

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft és 5909 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Dermaonline.hu, 3244 Ft

Tisztító hatású arclemosó micella oldat, érzékeny bőrre. Alaposan tisztítja, de nem irritálja az arcbőrt. Az uborkakivonatnak köszönhetően nyugtatja a bőrt. Kiválóan alkalmazható a szem környékén is. Használat után nem igényel lemosást.

Hipoallergén

Ár: 3244 Ft, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó (250 ml)
Ár: 2900 Ft , Eladó: Bloom
Állapot: 2 alkalommal használt, Helyszín: Budapest/Salgótarján, fizetés: Szállítás: postával küldöm/személyes átvétel, Fizetés: banki utalással/készpénzben
Ár: 1000/db , Eladó: Krisz78
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Moszkva, Jászai, Klinikák

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

cooleva

2018. augusztus 15.

Legjobb:-) Garniereset használtam mindig, mert ezt túl drágának tartottam, de muszáj volt kipróbálnom..Ezerszer jobb, mint bármelyik más micellás víz!!! Könnyebben távolítja el a sminket, amit pedig hagy maga után..egy szárazbőrűnek felüdülés!

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Vivienn05

2018. augusztus 14.

Egyszerűen fantasztikus termék, simán leszedi a sminket is. Ez az eddigi legjobb micellás arctisztító, amit valaha használtam.

Vivienn05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

laanyka

2018. augusztus 14.

Zseni :) nagyon szépen szedi a sminket, nem irritálja a szememet vagy a bőrömet. A legmakacsabb MAC roby woo rúzsommal is szépen megharcolt, pedig az nem egyszerű :)

laanyka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

pilleriin

2018. augusztus 12.

Pici kiszerelésben volt kapható közel 1000 Ft-ért, így beruháztam rá, de ilyen árfekvésű termékeket nem szoktam egyáltalán megvásárolni és a jövőben sem fogok. Első használatkor sem csípett, nem irritált, nem ragad, nagyon jó termék, csak szerintem túl van árazva rendesen. Aki teheti, vagy akarja, bátran vegye bőrproblémákkal is akár.

pilleriin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

lulley93

2018. augusztus 12.

Szerintem ez a legjobb. Nem hagy ragacsos erzetet a boron (szemben a Garnierrel), szepen oldja a sminket. 2x 500ml-es kiszerelesben szoktam venni, ugy nagyon megeri, de en meg teljes aron is megvennem, annyira szeretem.

Kar, hogy nem lehet lecsavarni a kupakjat. Ha le lehetne, akkor atontogetnem a 100 ml-s uvegebe, hogy konnyebben kezelheto legyen. Persze masfajta uvegbe at tudom tolteni igy is.

lulley93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

amy1488

2018. augusztus 10.

Nagyon jó kis cucc! Imadom :)

amy1488
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Nagyon jó kis cucc! Imadom :)

Adrienn7

2018. augusztus 9.

A legjobb micellás arclemosó amit valaha használtam! Nem hagy ragacsos érzést, szépen leszedi a sminket, nincs erős illata.

Adrienn7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Bettike941

2018. augusztus 8.

Az arclemosók királynője! Nagyon gyengéden bánik az érzékeny bőrömmel, ugyanakkor hatásosan tisztít. Teljes mértékben megvagyok elégedve vele, már három éve ezt használom a problémás, aknés bőrömre.

Bettike941
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

vargarenata123

2018. augusztus 7.

Ez a micellás víz a legjobb az összes közül. Ez volt az első micellás víz amit valaha kipróbáltam, és azóta is tartom, hogy ez a legjobb. Az ára magas, ezért a 4 csillag, de egyébként tökéletes!

vargarenata123
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

szangyi

2018. augusztus 3.

Szerintem a legjobb arctisztito termek. A Garniertol kezdve a Nivean at mindent probaltam mar, de a minoseget ugy latszik ebben a kategoriaban meg kell fizetni. A makacs sminket, pl. a szememrol egy olcsobb sminklemosoval tavolitom el, ill. az arcomrol is a BB kremet, de a vegso simitast ezzel vegzem, mert amit az osszes tobbi tisztito meg az arcomon hagy, ez meg azt is leszedi :) Igazan lelegzik utana a borom. Azert meg megkoronazom az arcapolast a Bioderma Sensibio Light arckremmel, ami pedig konnyen beszivodik utana. Szuper paros!

szangyi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.