Bioderma

Ár:   2010 Ft, 3750 Ft és 5630 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2020. augusztus 5.

Ár:   2010 Ft, 3750 Ft és 5630 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tisztító hatású arclemosó micella oldat, érzékeny bőrre. Alaposan tisztítja, de nem irritálja az arcbőrt. Az uborkakivonatnak köszönhetően nyugtatja a bőrt. Kiválóan alkalmazható a szem környékén is. Használat után nem igényel lemosást.

Hipoallergén

Legendás kozmetikumok: Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Ár: 2800 , Eladó: Sziszo33
Állapot: Használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Készpénzben
Ár: 4000 Ft , Eladó: RuzsnyomNiki
Állapot: 1x-2x próbált, Helyszín: Komárom, fizetés: Posta vagy Foxpost

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

dunaimano

2021. június 11.

Hosszú ideje tesztelgetem, más micellás vizekkel felváltva kerestem a tökéletest, de újra meg újra ide jutottam. Sajnos minden más micellás víz irritálja a szemem, és nem is megfelelően hatékony. Nem értem, hogy hogy lehet ez, hogy nem tudja senki utánozni... Mondanám, hogy drága, de őszintén szólva nekem megéri, hogy kíméletesen és hatékonyan tisztít. Igyekszem akcióba beszerezni, és akkor nem fáj annyira. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

idonthaveaname

2021. június 9.

Engem nem kapott el a micellás víz-láz eddig, egyszerűen nem tudtam elképzelni, mivel jobb ez, mint egy kétlépéses arctisztítás, kétfázisú sminklemosóval... Nekem eddig utóbbi volt az egyetlen olyan termékfajta, ami leszedte a sminkemet (különösen a szempillaspirált), a többire meg egy jó kis habzó arctisztító. Ezt a terméket ajándékba kaptam egy rendelésemhez, és ha már itt volt, hát kipróbáltam. És elképesztően jól működik! Nem hittem volna, de mindent leszed, vízálló sminket is, illetve ez az első termék, amivel tényleg le tudom "áztatni" a spirált is, amely módszert ajánlották sokan, de eddig nekem muszáj volt kissé dörzsölnöm is. Előnye még ennek a lemosónak, hogy egyáltalán nem irritálja a szememet, pedig az érzékeny, és a minimálisan olajos réteget, amit hagyott is könnyen le lehet mosni utána. Az ára nem feltétlenül tetszik, de szerencsére mindig találok rá akciót. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

Bettiiiina

2021. június 7.

Rengeteg embertől hallottam/ láttam, hogy ezt használja. Előtte a Garnier micellás vizet használtam. Én sok különbséget nem tapasztaltam a két lemosó között, talán csak annyit, hogy a Bioderma jobban elbánik a szempilla spirállal. Ezért nekem jobban megéri ennyivel többet fizetni. Mellesleg nem gondolnám egy drága lemosónak, mindig van ahol akciós. De szerintem kicsit túlzottan is fel van kapva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 7.

bnkl

2021. június 7.

Régen azt hittem, hogy a rózsaszín garnier mici vizet semmi sem fogja űberelni. Ez azonban minden forintot meger. Gyorsabban es hatekonyabban szed le mindent.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 7.

szilardz

2021. június 6.

Szépen leszedi a sminket/fényvédőt, egyáltalán nem irritálja a bőrt, még a szemkörnyéket sem. Bátran lehet mindennap használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 6.

Petalodirosa

2021. május 26.

Minden igaz, amit mondanak-írnak róla, nagyon jó! :)) lehozza a sminket, nem szárít, nem irritál, első lépésként ezt használom az esti rutinban, amikor smink van rajtam. Száraz, érzékeny bőrre tökéletes választás. Mellesleg a Garnier rózsaszín kupakos mici vizet is használtam évekig, az is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 26.

BeataK

2021. május 23.

Nem szárít, nem csíp és a nem vízálló sminkkel simán elbánik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 23.

Nem szárít, nem csíp és a nem vízálló sminkkel simán elbánik.

fabulyafernanda

2021. május 18.

Imádom! Nem irritál és szépen tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 18.

Imádom! Nem irritál és szépen tisztít.

tigris2020

2021. május 17.

Bőrgyógyász ajánlotta ezt a lemosót amit immáron 6 éve használok és teljesen helyre hozta a problémás arcbőröm nagyon jó nincs tele minndeféle tartósítószerrel és kemikáliákkal teljesen természetes és kellően tisztít. Sminkelés előtt használva a smink sokkal szebb az arcon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 17.

Bviv

2021. május 14.

Személy szerint imádom, gond nélkül tavolitja el a sminket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

Személy szerint imádom, gond nélkül tavolitja el a sminket.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Fructooligosaccharides, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Propylene Glycol