KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft és 5909 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Dermaonline.hu-n 3244 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. október 9.

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft és 5909 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Dermaonline.hu, 3244 Ft

Tisztító hatású arclemosó micella oldat, érzékeny bőrre. Alaposan tisztítja, de nem irritálja az arcbőrt. Az uborkakivonatnak köszönhetően nyugtatja a bőrt. Kiválóan alkalmazható a szem környékén is. Használat után nem igényel lemosást.

Hipoallergén

Ár: 3244 Ft, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó (250 ml)
Ár: 2900 Ft , Eladó: Bloom
Állapot: 2 alkalommal használt, Helyszín: Budapest/Salgótarján, fizetés: Szállítás: postával küldöm/személyes átvétel, Fizetés: banki utalással/készpénzben

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Neubauter

2018. május 23.

A celnak megfelel, nem bantja a bort, nem szarit, a sminket szepen eltavolitja.

Neubauter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

A celnak megfelel, nem bantja a bort, nem szarit, a sminket szepen eltavolitja.

kata93

2018. május 21.

Mint a Biodermától megszokhattam ez is mindent betart amit ígér. Semmiképpen nem pénz kidobás amit rá költök. Viszont ha kicsit olcsóbb alternatívát keresek akkor a Garnier micellás vizét használom. Ez utóbbi ár érték arányban verhetetlen számomra, viszont nem tud ugyan annyit azért mint ez a Bioderma. Lényeg a lényeg aki megveszi az nem jár rosszul, viszont nem túl olcsó, ezzel számolni kell.

kata93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Edina1313

2018. május 20.

A száraz, érzékeny bőrömnek kitűnő választás, nem feszül és szépen tisztít! Már többször újra vásároltam, alapdarab a rutinomban!

Edina1313
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 20.

viragnyelven

2018. május 19.

Első micellás vizem, így összehasonlítanom nincs mivel. Szépen eltavolit mindent, szagtalan, viszont kicsit szárít. Használat után leoblitem vízzel, hogy ne maradjon rajta ez a cucc, mert az valahogy rossz érzés, és szerintem régebben, amikor intenziven használtam, kiragyásított. Elmegy, vészhelyzetben tökéletes és hasznos, de igazából meglennék nélküle.

viragnyelven
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

nagymariannka

2018. május 16.

A szennyeződéseket eltávolítja, de az íze kellemetlen, így a rúzs eltávolítására más megoldást kell keresni. Szeretem a terméket, de van a piacon hasonló vagy jobb olcsóbban is.

nagymariannka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

lzsoficim

2018. május 15.

Régebben csupa jót írtam róla, de egy idő után elkezdett szárítani. Félretettem a polcon, majd most újra előkerestem. Már egy hét után hámlik a bőröm tőle, úgy szárít.

lzsoficim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

gaz1ra

2018. május 15.

Leges-legjobb sminklemosó. Egy húzással is tökéletesen tisztít, nem irritál, nem csípi a szemem, nem szárít.

gaz1ra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

VanillaBlossom

2018. május 14.

Sosem hittem volna, hogy micellás víz és micellás víz között ekkora különbség lehet!
Ez a kis csoda nem szárít, nincs tele mindenféle fölösleges és káros összetevővel, megnyugtatja még az én extrém száraz és extrém érzékeny bőrömet is, ÉS MÉG A SZEMEMET SEM CSÍPI!
Hallottam, hogy jó ez a termék.... Na de ennyire.... 💗 <3

VanillaBlossom
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

Hallottam, hogy jó ez a termék.... Na de ennyire.... 💗 <3

ritair

2018. május 8.

A kedvenc arctisztítóm, rendszeresen újraveszem. Próbáltam a Garnier micellás vizét is, ami sokkal olcsóbb és valóban hasonló, de valamiért mégis a Bioderma az igazi... Tökéletesen tisztít, mindent leszed és egyáltalán nem irritálja az amúgy elég érzékeny bőrömet. Se színe, se szaga, se íze, csak olyan egyszerűen nagyszerű. (:

ritair
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

anabela

2018. május 6.

kipróbáltam, de maradok a rózsaszín Garnier micellás víznél. ugyanazt tudja, olcsóbb és nincs rossz íze, ha a számra kenem. ennek kellemetlen keserű íze van.

anabela
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.