Bioeel

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   120 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ashmatiii, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Szárító, gyulladás ellenni készítmény. Kiváló ellenszere a zsíros, pattanásos arcbőrnek. Szúnyogcsípés, csalángöb és karcolt, horzsolt sebek tüneteit is gyorsan megszünteti.

Csak természetes anyagokat tartalmaz.

Lilko0212

2019. március 22.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, imádom! Az illata érdekes, sportkrémre emlékeztet. Pár használat után már látható a változás. Nagyon szárít, csak a problémás területre érdemes tenni.

Lilko0212
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

Adribogyi

2019. február 1.

Nekem nagyon bevált, nem olcsó, viszont sokáig jó és elég, hál isten nem vagyok nagyon pattanásos típus, de ha 1-2 előjön azonnal felkenem, egy éjszaka alatt rendbe hozza a bőröm, másnapra sokkal kisebbek és halványabbak a pattanások, biztos, hogy újra fogom venni.

Adribogyi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

petrovicsberta

Korcsoport: < 18
2018. november 17.

Körülbelül két naponta használom estére. Van amikor naponta. Hétvégén este és reggel is felrakom. Csoda, amit tud művelni pár óra alatt. Egyszerűen imádom. Mióta használom sokkal de sokkal tisztább lett a bőröm.

petrovicsberta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 17.

cicaaholdrol

2018. október 19.

Jól szárít. Vettem már mindenféle szárító tapaszt, ecsetelőt, éjszakai fluidot, de messzemenőleg ennek tapasztaltam leginkább látható hatását. Csak a problémás részre kell fültisztítóval pöttyözni. Gyantázás utáni szőrbenövés okozta gyulladásra is szoktam használni.

cicaaholdrol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Martu0508

2018. augusztus 20.

Nagyon szeretjük ez a termèket, mindig van a fürdőben. Az èn bőröm ritkábban igènyli ès annak ellenère hogy a kámforra allergiás vagyok, egy-egy alkalommal nem okoz bőrkiütèst. Èn fültisztìtò pálcikával viszem fel a pattanásra, gyulladásra ès èjszakára rajta hagyom. Maximum kèt használat alatt mindent leszedett eddig. Párom szinte minden nap használja.

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Andrea1992

2018. július 5.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg és nagyon tetszik. A nagy gyulladt patikkal jól elbánik, de kentem már sebre és kiütésre is. szerintem minden háztartásban van helye. Az ára sem vészes és sokáig elég

Andrea1992
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

nita99kasler

2018. április 3.

Ritkán használom, a brutál-patikra. Illetve ha már akkor azokat bekenem vele akkor a T vonalamra is szoktam tenni, mert utána egy ideig egyáltalán nem zsírosodik ezen a területen a bőröm. A pici patikat szépen eltünteti, a nagyok gyulladtságát enyhíti. Megszünteti az arcpirosságot és amit szinte legjobban imádok benne, hogy összehúzza a pórusokat nagyon szépen.:) Szeretem, hogy ha este teszem fel, akkor reggel nem kell sikálni, mivel száradás után porózus lesz és lepereg a bőrről. Csak pár kis maradványt kell eltávolítani. Az ára is nagyon rendben van, hiszen nagyon sokáig elég.:)

nita99kasler
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

rezmannszabina

2018. április 3.

Nem tudom eldönteni, hogy szeretem-e vagy sem! Nagyobb gyulladt pattanásokat sajnos nem igazán húzza le, pedig pont emiatt vettem meg! Viszont ami számomra hihetetlen, hogy az arcomon csodaszerként működik! Hála az égnek nem igazán problémás a bőröm, csak mensi idején vannak kisebb pattik, ennek ellenére hetente egyszer bekenem vele vastagon az egész arcom, egész délelőtt rajta hagyom és lemosást után újjászületik a bőröm! Nem bánnám ha ez a gyulladt pattikon is működne a hátamon 🙂

rezmannszabina
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 3.

rekusk87

2018. február 13.

Sziasztok! Pattanást reggelre lehúzza, szárítja, és ha heges lesz a pattanás gyorsabban gyógyul tőle. Nagyon hasznos termék, első plakonom van belőle, kb. 1 éve van meg, ha használnom kell előveszem és ha elfogy, újra fogom venni.

rekusk87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

kismadár

2018. február 10.

Itteni vélemények miatt vettem meg. Szerencsére nincs non-stop pattanásom, csak menstruáció előtt jönnek ki, akkor viszont mindenféle. Mélyen ülő hormonálisak is, és sima kicsi pattanások is. Mindenre jó. A kicsiket akár egy éjszaka alatt is le tudja vinni. A makacsabb, hormonális pattanásokra pedig már első pillanattól kezdve kenni kell, amikor még nem is látszanak, csak már érződik, hogy valami ki akar majd jönni. Naponta kétszer, reggel este bekenem vele és nem is engedi, hogy nagy, gyulladt pattanások legyenek belőlük. Nekem így nagyon bevált, szeretem. Olcsó és hatásos.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Zinc Oxide

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.