Bioeel

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   120 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ashmatiii, Módosítva: 2019. augusztus 17.

Lelőhely:   Rossmann, patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Szárító, gyulladás ellenni készítmény. Kiváló ellenszere a zsíros, pattanásos arcbőrnek. Szúnyogcsípés, csalángöb és karcolt, horzsolt sebek tüneteit is gyorsan megszünteti.

Csak természetes anyagokat tartalmaz.

Comment92

2020. július 26.

Ehhez a termekhez mindig visszatertem. Nalam fogyoeszkoz volt.. amig aztan a DM-ben es vegul mar a Benu gyogyszertarban sem lehetett kapni. Azota a beszerzese nem nagyon megy. Kenyszeres bornyomkodo vagyok, es az en borom extragyulladt a nyomkodasoktol, allando sebekkel kuzdok stb. Estere az egesz arcomra felmazolom/felmazoltam, persze a sebeket csipi, mint az isten nyila :D de tudom, h csak osszehuzza meg fertotleniti, gyorsabban gyogyul a borom.
Ez a Forte valtozat jobb cucc, mint a sima valtozata. Kar, hogy mar alig lehet kapni. Most a gyengebb valtozatat vettem meg, mert ra voltam szorulva, de az csak jelenthet neki, es az arban nincs is kulonbseg kb. Mind2 2500 ft korul mozog.
Az egyik mentsvaram ez a termek, a masik a Garnier Hautklar mattito kremzselé, Mullerben 1500 ft.
Azert sokaig talan nem jo hasznalni a vermixet, mert kiszarad a bor. Egyebkent en meg a szortuszogyulladasokat, vagy mas sebet, vagy szunyogcsipest is ezzel kentem.
Valamiert nem adok 5 csillagot, jelenleg semelyik termeknek nem tudnek maximalis csillagot adni, de az biztos, hogy a sok pattanasra ajanlgatott termekek kozul ez az egyik leghatasosabb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Bella00

2020. május 12.

Nekem sajnos nem vált be
Nem statot vagy csak nagyon lassan :(
Aknesol ezerszer jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Nekem sajnos nem vált be
Nem statot vagy csak nagyon lassan :(
Aknesol ezerszer jobb!

Hajnal02

2020. május 7.

Csak pattanásokra vagy a hegesítés gyorsítására használom pontszerűen ott ahol kell, mert nagyon szárít. Estére ajánlom a használatát, mert a kis fehér pöttyökkel hintett arc elég mulatságos tud lenni. Nagyon sokáig elég a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

vszilvi94

2019. október 20.

Néhány használat után, ha nem is hozza teljesen rendbe a bőröm, de javít annak állapotán. Nem használom rendszeresen, csak kúraszerűen, amikor szükségesnek érzem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Flo22

2019. augusztus 13.

Igazán hatásos kis lemosó, néhány alkalom után rendbe hozza a zsíros-pattanásos területet.
Viszont vigyázni kell vele tartósan, huzamosabb ideig én nem ajánlom használni, nekem nagyon kiszárította a bőröm a folyamatos használat mellett, ami a kezelt területen csak a bőr lehámlásával jött rendbe. De ez az én hibám volt, látva a kezdeti sikereket vérszemet kaptam, és túlzásba vittem :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Verena

2019. július 5.

Pattanásokra nálam egyáltalán nem vált be, nem csinált velük semmit. Viszont a szúnyogcsípésekre igazi gyógyír. Ez az egyetlen dolog ami tényleg elmulasztja nálam a viszketést :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

kremmanias24

2019. május 26.

Annyit csinál, mint a fogkrém. Ennyi pénzért nem érdemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Annyit csinál, mint a fogkrém. Ennyi pénzért nem érdemes.

Lilko0212

2019. március 22.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, imádom! Az illata érdekes, sportkrémre emlékeztet. Pár használat után már látható a változás. Nagyon szárít, csak a problémás területre érdemes tenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

Adribogyi

2019. február 1.

Nekem nagyon bevált, nem olcsó, viszont sokáig jó és elég, hál isten nem vagyok nagyon pattanásos típus, de ha 1-2 előjön azonnal felkenem, egy éjszaka alatt rendbe hozza a bőröm, másnapra sokkal kisebbek és halványabbak a pattanások, biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

petrovicsberta

Korcsoport: < 18
2018. november 17.

Körülbelül két naponta használom estére. Van amikor naponta. Hétvégén este és reggel is felrakom. Csoda, amit tud művelni pár óra alatt. Egyszerűen imádom. Mióta használom sokkal de sokkal tisztább lett a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Zinc Oxide

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.