Bioemsan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szitakötő, Módosítva: 2013. december 9.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Bioemsan arcradírozó alkalmas az arc pórusainak tisztítására. A benne lévő cukor kíméletesen távolítja el az elhalt hámsejteket, a kókusz liszt intenzíven tisztít, a fahéj és a vanília simává, bársonyossá és rugalmassá varázsolja a bőrt, amíg a benne lévő illóolajok nyugtatják az elmét és kellemes illatot biztosítanak. Ennek a terméknek köszönhetően bőre simább, fiatalabb és egészségesebb lesz.

szitakötő

2013. december 1.

Hihetetlenül jó ez a bőrradír! Nagyon finom, fahéjas-vaníliás illata van, engem egy komplett aromaterápiára emlékeztet.

Amikor először a kezembe vettem, meglepődtem. A vastag karton alatt celofán zacskóba burkolva rejtőzik a por állagú készítmény. Szerintem nem túl praktikus ebben tárolni a továbbiakban, mert a párás fürdőszobában becsomósodhat. Áttettem az egészet légmentesen záródó dobozkába. Úgy szoktam használni, hogy a kezembe nyomok egy csík krémet (szerencsés vagyok, mert van Bioemsan krémem), és műanyag kiskanállal teszek bele egy adag port, majd összekeverem. Sajnos sok még így is a tenyeremen marad, de mint minden általam próbált Bioemsan, ez is eszméletlenül gazdaságos.
Szerintem már 4-5 hónapja használom (hetente-kéthetente egyszer, ahogy épp eszembe jut), és alig fogyott. Nagyon-nagyon jót tesz az arcbőrömnek, és mivel krémmel lett felvíve, lemosása után krémezni sem kell.

Nem szárítja, nem karcolja a bőröm, nagyon jó rugalmassá teszi és számomra megvan az üde-érzet is. Az erős, aromás illat miatt olyan, mintha valami komplett relaxációs kezelésen vettem volna részt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 1.

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.