Bioextra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. július 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

Az Echinacea cseppek hatóanyagai hozzájárulhatnak a szervezet védekező rendszerének megfelelő működéséhez. A bíbor kasvirág (Echinacea purpurea) segíti a természetes védekezőrendszer működését, hozzájárulhat az alsó húgyuti szervek egészségének megőrzéséhez. Megelőzésre kúraszerű használata javasolt ősz elejétől tél végéig.

Ismertebb hatóanyagai: kávésav-származékok, poliszacharidok, alkilamidok.

A népgyógyászatban régóta használatos nátha és herpesz ellen megelőzésre is, különböző fertőzések és gyulladások ellen, elsősorban húgycsőgyulladás esetén.

Külsőleg: öblögetésre fogíny- és gégegyulladásnál, fekélyekre, égési sérülésekre, nehezen gyógyuló sebekre, felfekvésekre, ekcémára, fagyási sérülésekre valamint gyulladásos szájnyálkahártya kezelésére ajánlott.

Használata belsőleg, illetve öblögetésre naponta többször 20 cseppet. A kivonatban például megtalálható a gyenge antibiotikus hatású echinakozid és az echinacein gyulladáscsökkentő anyag.

50 ml

nona96

2018. november 20.

Ez a termék az őszi-téli titkos fegyverem. Nagyon szeretem! Kúra szerűen szedem és szinte teljesen elkerülnek a megfázások. Régebben sokat voltam beteg, de mióta használom, egyszer ér csak el a megfázás egy szezonban. Ha mégis lebetegszem, akkor már nem egy teljes hétig kínoz a betegség, hanem maximum 3 nap alatt meggyógyulok. Olcsóbb, mint a Dr. Theiss echinacea csepp és ugyanazt tudja, ugyanannyi a hatóanyag tartalma is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

ediok

2017. július 25.

Megelőzésre vagy már meglévő meghűlésre nekem ez a csodaszerem. 2-3 nap és a legmakacsabb állapotot is helyrehozza.
Külsőleg még nem próbáltam, de belsőleg 5+ csillagos a hatása nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

Külsőleg még nem próbáltam, de belsőleg 5+ csillagos a hatása nálam.

Tisza0814

2017. július 7.

Én pattanások leszárítására vettem, és arra tökéletes. Sokkal hatékonyabb, valamint jobb illatú mint a teafaolaj, és ami a lényeg hogy nem marad barna folt a pattanás helyén. Naponta többször kell bekenni, de csak a problémást részt mert az alkohol miatt nagyon szárít. Belsőleg nem próbáltam mivel allergiásoknak nem javasolják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 7.

szeleske

2014. május 6.

Mi sajnos nem szeretjük: bár az íze kellemesebb a Dr. Theiss féle echinacea csepp ízénél, azonban a hatása meg sem közelíti azt, a tapasztalatok alapján már kialakult megfázás / influenza esetén nem ér semmit. :( Megelőzésre nem próbáltuk, arra még jó lehet, ezért a két pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 6.

Alice83

2014. január 6.

Hasonló árú mint a chenes, és hasonlóan jó is..mindenkink ajánlom télen h legyen kéznél, mert ilyenkor tényleg segít megelőzni a betegeskedést..tapasztalat..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 6.

artbunny

2013. október 11.

Immunerősítésre, megelőzésre bármilyen betegség ellen tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 11.

Immunerősítésre, megelőzésre bármilyen betegség ellen tökéletes.

Hidratálók: Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract