Bioheal

Ár:   1449 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 + 10 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kismadár, az összetevőket feltöltötte: tomimariann, Módosítva: 2016. május 23.

Kiszerelés:   60 + 10 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Bioheal D3-vitamin lágykapszula D3-vitamint tartalmaz, mivel a különféle D-vitaminok közül ennek van a szervezet számára legpozitívabb és legerősebb hatása. A D-vitamin szervezetünkben a koleszterinből természetes úton is szintetizálódik, amikor bőrünket napfény éri.

Vitaminok: Cholecalciferol

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.