Biola

Ár:   3465 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: boglarka88849, az összetevőket feltöltötte: BIOLA, Módosítva: 2020. március 27.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Sminkek szájra

Az Argan-, Baobab-, Avocado-, ligetszépe és jojoba olajokkal táplálja, óvja az ajkat. Míg a teafaolaj, illóolaja a megfelelő bőrhigiénés állapotot támogatja. A Retinyl palmitát, az E- és B5-vitaminokkal az aktív bőrregenerációt segíti elő. A koriander és a Maca kivonata a rozmaring illóolajával vitális, tónusos bőrállapot kialakulását támogatja.

A parfüm természetes növényi illóolajokból származik. Az ökológiai (bio) kozmetikumot a BIOKONTROLL, HU-ÖKO-01 tanúsítja.

elly

2017. április 10.

imádom!!! nagy élmény vele az ajkaimat ápolni, nagyon jó illata is van. ajándékba kaptam, de nekem függőséget okozott, tuti veszek még, barátokat is lepek meg vele, mert nagyon cuki kis ajándék.. :) isteni! fényes, ápolt ajkakat varázsol és jótékony... 5/5

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 10.

Jucccc

2017. március 3.

Sajnos én nem vagyok ilyen jó véleménnyel a termékről. Először is az alapján szoktam észrevételezni, milyen hatékony egy ajakápoló, hogy ha este felkenem, reggel milyen a szám. Nos, ennél a terméknél igen csak cserepes és száraz, eddig tehát negatív a benyomás. A szájfény szerintem nem helyes megnevezés, ez egy ajakolaj. Egyáltalán nem szívódik be, olajosan csillog pár percig, majd elillan az is. Nem hidratál, nem hat semmit. Hiába a szépséges összetevők, próbáltam máshova kenni helyi ránctalanítónak, de úgy sem vált be. Ez biztosan nem újravevős, sőt, inkább kuka. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 3.

boglarka88849

2017. január 19.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Elsősorban azért, mert bio, és tudom, hogy nyugodtan használhatom, nem lesz tőle bajom, és semmi káros anyag nem jut a szervezetembe. Másfelől meg olyan szépen fénylik, igazi szájfény! Ezen meglepődtem egyébként. Sajnos nem tartós, vagyis a magas fénye egy idő után beszívódik, nem is tudom, de valamennyire látható marad. Ápol, mert nem szárad ki tőle a szám, és puha marad. Az illata gyógynövényes, finom. Rengeteg ideig elég ez a mennyiség, és az ára így nem is sok. Megérte megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Retinyl Palmitate, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Tökmagolaj. A tökmagolaj sok, a bőr számára hasznos összetevőt tartalmaz: zsírsavakat, antioxidánsokat és sejtkommunikáló anyagokat (pl. karotin, lutein, E-vitamin, linoleic sav). Ráadásul a tökmagolaj nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt, így  a bőr számára kiváló és természetes anyag.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.