Biola

Ár:   3113 Ft és 3758 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   50ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gyorgyi999, az összetevőket feltöltötte: BIOLA, Módosítva: 2020. március 27.

Ár:   3113 Ft és 3758 Ft
Kiszerelés:   50ml és 125 ml
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok

Megújult összetétel!

Alumínium sóktól mentes Alkoholmentes Hajtógázmentes Üde, friss és dezodorált bőrérzetet elősegítő, az izzadás mérséklését támogató testpermet. A teafa, eukaliptusz, citromfű és a menta illóolaja segíti a higiénikus bőrállapot fenntartását.

Szandi0504

2019. április 30.

Sajnos a pumpájából inkább melle csöpögtetni lehet mint magadra fújni, én átöntöttem másik üvegbe.

Szagok ellen nem véd sajnos, elég büdi tőle az ember elég rövid idő után, pedig én télen próbáltam ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

vikóca69

2017. június 4.

Nagyon megtetszett az illata és mivel szépek az összetevői is, ezért megvásároltam. Drága és nekem nem igazán vált be. Csak hétvégén használom itthon, mert estig nem tart ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 4.

Henike1984

2016. november 26.

Eddig ez a legjobb natur deo, amit használtam, viszont stresszesebb helyzetekben kevés. Ilyenkor többször fújok magamra, de ìgy sem az igazi. Ha elfogy, újra fogom venni, de próbálkozni fogok mással is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 26.

natasa

2016. szeptember 3.

Nekem nem ilyen a csomagolása, az enyém 50 ml-s. Az illatán nem lepődtem meg, ilyesmire számítottam a leírás alapján.

Fura ez a deo. Néha a pólókon, blúzokon nap végén csak egy enyhe kis deo-illatot érzek. De van úgy, hogy folyamatosan érzek magamon egy kellemetlen, fanyar-édeskés szagot, ami nem izzadság, de azért emlékeztet rá. Néha pedig kifejezetten érzem az izzadság szagát is.

Hát, nem szeretem. Elhasználom, de nem veszem meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Hát, nem szeretem. Elhasználom, de nem veszem meg újra.

hajasbaba

2016. július 18.

Az össze eddig próbált bio dezodorok közül ez vált be nekem a legjobban. Már nem is keresek tovább. Tetszik az illata és egész napos a hatása még nyáron is a hőségben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

DianaS

2016. február 24.

Egész megszerettem ezeket az aeroszol mentes fujkálós deokat, tetszik az illata, nyilván nem fednek olyan mértékben mint a tömegcuccok, de teljesen megfelel a használatra. Inkább itthon használom de ha megyek el használok golyós dezodort (aluminium menteset) plusz fújok rá ilyet is. Nekem bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 24.

Filippa

2015. október 14.

Évek óta póbálkozom alumíniummentes dezodorokkal, de egyik sem vált be igazán. A szódabikarbónás dezodorok néha kimarták a bőrömet, amikor pedig visszaváltottam időről-időre alumíniumosokra, bedagadtak a nyirokcsomóim, és viszketett a bőröm. Ez a dezodor tökéletes. Nem irritálja a bőrömet, nincs testszagom, ötletem sincs, hogy csinálja. Az összetevői természetesek, és hónapokig elég. Nem szeretek ilyesmivel dobálózni, mert túl cheesy, de ha lehetne, tényleg 6 csillagot adnék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 14.

Csibedli

2015. szeptember 3.

Nagyon szeretem, az összes Bio dezodor közül ez a kedvencem. Nagyon friss az illata. Nem választanék mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

pamcsy9

2015. május 29.

Sajnos nekem sem vált be.De a mai napig nem találtam olyan bio deot ami igen...Nagyon izzadós vagyok...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 29.

Macsek23

2014. március 12.

Nekem se jött be igazán, pedig szerettem volna. Főleg a pumpája pocsék, nem jön ki belőle vagy elromlott. És hát nem is olcsó. :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 12.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.