Bioline

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Noble Store   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eibao, az összetevőket feltöltötte: ftbnny, Módosítva: 2019. szeptember 30.

Lelőhely:   Noble Store
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Bioline Anti Aging Elixir névre hallgató olaja három összetevőből áll, melyek mindegyike a bőr öregedésének lassítására alkalmas. A maracuja és perilla olaj elősegíti a kollagénszintézist, mélyen táplálja és hidratálja a bőrt, melynek hatására az rugalmassá válik és ellenállóbbá a mimikai ráncok ellen is. Könnyed állaga gyorsan beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzést. Teljesen természetes, bio szépségápolási termék, ízléses csomagolásban.

Antioxidánsok: Tocopherol

Egy bazsalikum féle magjának az olaja. Paula Begoun szerint az olaj contact dermatitist (a bőr súlyos, allergiás reakciója egy ellergénn vagy irritáló összetevőre) okozhat, így jobb kerülni. A növény kivonatának egyébként antioxidáns és gyulladás csökkentő hatása is van.

A lime héjából kivont illóolaj. A CosIng szerint maszkoló hatású összetevő, vagyis segít elfedni a kellemetlen illatokat. Mint minden citrusfélével érzékeny bőrűeknek érdemes óvatosnak lenni az összetevővel, mivel fototoxikus (fényérzékenyítő) hatással lehet a bőrre.