Bionsen

Ár:   800 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 6vilag, Módosítva: 2017. május 12.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

2 az 1-ben sampon és tusfürdő, frissítő mentával és ginzenggel.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

6vilag

2017. április 29.

Nyaraláskor, utazáskor tökéletes, nem kell annyi terméket cipelni.
Mind két funkciójának teljesen jól megfelel. Igazán finom erdei, bambuszos az illata számomra, így teljesen unisex.
Sampon szépen tisztít, de utána mindenképpen szükséges a balzsam, mert ember ki nem bontja a fél hosszú hajat a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 29.

Nyaraláskor, utazáskor tökéletes, nem kell annyi terméket cipelni.