Biopark Cosmetics

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Nooora, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2021. szeptember 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Különösen alkalmas kombinált vagy zsíros bőr ápolására, de más bőrtípusokon is jól működik. Felszívja a bőrben található felesleges faggyút, eltávolítja a szennyeződéseket és toxinokat, revitalizálja a bőrt és ösztönzi a természetes sejtképződést. Antiszeptikus hatása van és puhítja a bőrt. Fito-tápanyagokban gazdag, sok ásványi anyagot és nyomelemet biztosít a bőrnek.

Ár: 1699 Ft , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen