Biotherm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Martili, Módosítva: 2011. november 1.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A fénylő bőr és a látható pórusok megjelenését csökkenti.

lil

2012. június 29.

Az elottem szólóval teljesen egyet értek! Ugyanúgy mint a tobbi Biopur termék, ugyan kellemes és nem irritál, de nem is igazán használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 29.

Martili

2011. október 21.

Használtam ezt a lemosót, kellemes volt és nem szárított. Valóban tiszta érzet maradt utána a bőrömön, az illata is kiváló. Szerintem a mitesszerekkel és a pórusok láthatóságával nem sokat tudott kezdeni. Nem vettem újra. Ugyan nagy előnye, hogy nem feszült utána a bőröm és nem lett tőle érzékeny, de valahogy semmi különös az árához képest. Viszont sokat köszönhetek neki abban, hogy cinket tartalmaz és mikor ezt az információt megláttam a dobozán, utána néztem, hogy miért jó ez a bőrömnek. Azóta naponta szedek cinket és a pattanások után maradó nyomok láthatóan gyorsabban gyógyulnak a cink szedésével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 21.

Hidratálók: Glycerin, Argilla

Lauric Acid ti I eu 4 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.