Biotherm

Ár:   16 990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ddius, Módosítva: 2020. február 21.

Ár:   16 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Pórusösszehúzó, ragyogást adó tisztító maszk

Antioxidáns tartalmú 3perces tisztító maszk ásványi agyaggal, mely pórusösszehúzó és fokozza az egészséges ragyogást. Nem szárít és megtisztítja az eltömődött pórusokat. Tiszta és egészségesebb bőr 2 héten belül. Kevésbé látható pórusok 4 héten belül.

Minden bőtípuson tesztelt, érzékenyen is.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Wey1122

2019. január 17.

Nemigazàn nèztem eddig a Biotherm termèkeket,egyszer pàr ève vettem egy arckrèmet na az valahogy nem jött be,ìgy azòta kicsit elkerültem.Vàsàrlàshoz kaptam egy 20 ml-s maszkot. Halvànyzöld tènyleg gyorsan szàrad,ès könnyű lemosni. Utànna azt èrzem tènyleg tiszta a bőr,mintha jobban is " lèlegezne"!
Nem mondom,hogy csodaszer,de nagyon tetszik:) ès mivel tetszik ezèrt rendeltem belőle.
Èn 18-19 èves korom òta hasznàlok maszkokat heti 2-3 alkalommal,az utòbbi időben heti 2-3 alkalommal màr mindig àltalàba 2 fèle maszkot hasznàlok! Minèl idősebb leszel annàl több időt töltök arcàpolàssal!
Vegyes idősödő bőrre is ideàlis,de az èn tàg pòrusaimat màr biztos nem fogja megvàltoztatni,sem viszketèst ,se allergiàt nem vàltot ki! Na ès a csomagolàsa az is szemey gyönyörködtető!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

mnikolett

2018. november 26.

Nem rossz termék bár szerintem indokolatlanul túl van árazva. Tudom, hogy a Biotherm egy felsőbb kategóriás márka, de szerintem semmivel sem tud többet mint a Loreal hasonló maszkja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Hunnor25

2018. január 9.

Nekem total kiszaritotta a boromet,alig vartam hogy elteljen az a 3 perc. Porusokkal semmit nem kezdetett,pedig ezt is igeri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Ulhan

2017. július 10.

Ez egy csodaszer. A legjobb maszk, amit valaha próbáltam! Nagyon szép tiszta és puha lesz tőle a bőr. Apró kis szemcséket is tartalmaz, így lemosáskor peeling hatása is van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.