Biotique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diamia, az összetevőket feltöltötte: Batka, Módosítva: 2013. május 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Hajnövesztő terápiás olaj. Ez egy ősi recept, amely tartalmaz Bhringrajt, Indiai egrest és Centellát, amelyeket kókuszolajjal és kecsketejjel kevernek össze.

Bettiiyy

2019. június 3.

Az egyik nagy kedvencem volt egy időben, és most is újra fogom venni. Nagyon kellemes illatú olaj, és külön jó, hogy nem ez a tömör olaj, hanem könnyű vele dolgozni. Nekem rendszeres használat mellett 2-2,5 cm-t nőtt havonta. Nagyon szépen végig tudtam dokumentálni a hajas naplómban anno, hogy magamhoz képest nőtt a hajacskám, mint a gomba. Igazi csodaszernek tartom. Kár, hogy itthon nem lehet kapni. Én amazonról rendeltem régen, de most ebay-ról fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

kisenikoke

2015. május 17.

Neten rendeltem, 120ml 3500ft volt.
És hát na, elájulva nem vagyok...sőt.
Ennyi pénzért csinálhatott is volna valamit. Becsületesen használtam minden hajmosás előtt (hetente) a fejbőrömre, masszírozgattam, folpackoztam és mindent, ahogy a nagy könyvben meg van írva. Hajam gyorsabban nem nőtt, se babahaj, sem dúsulás, sem kevésbé hullás. Igaz, én növesztés céljából vettem.
Csak azért nem 1*, mert nagyjából természetes anyagokból áll.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

Neten rendeltem, 120ml 3500ft volt.
És hát na, elájulva nem vagyok...sőt.
Csak azért nem 1*, mert nagyjából természetes anyagokból áll.

bogárkabogárka

2014. március 4.

Ha valakit esetleg érdekel, szeretne venni, az írjon bátran:

cucu.duncu@gmail.com

Ugyan kis időbe telt, mire rájöttem, de tényleg csodaszer! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

Ha valakit esetleg érdekel, szeretne venni, az írjon bátran:

cucu.duncu@gmail.com

Ugyan kis időbe telt, mire rájöttem, de tényleg csodaszer! :)

eanett19

2013. szeptember 14.

Sziasztok! Én is használtam és nekem is nagyon sokat segített ez az olaj. Az indiai nők haja nem hiába annyira szép, dús, egészséges és hosszú. A vaterán meg tudjátok vásárolni. Üdv

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

Batka

2013. május 19.

Remélem ez ugyanaz,mint a "Bio Bhringraj".Nekem az van,ugyanettől a gyártótól(némiképp más a címkéje).Egy flakonnal használtam el belőle(egy héten minimum 1 x).Amit szerettem volna,hogy a növendék hajak őrült rohamban sokasodjanak,ez nem történt meg és hennázásnál vagy hajmosásnál ugyanannyi hullik ki,mint eddig,viszont kifejezetten gyorsabban nőtt tőle a már meglévő hajam:egyik nap ránéztem,és nem értettem mikor nőtt ekkorát(egy hónap alatt többet a szokásosnál).Tehát mindenféleképpen van hajnövesztő hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 19.

Az indiai köszméte (Phyllanthus Emblica) néven ismert amla, egy C-vitaminban kiemelkedően gazdag ehető gyümölcs. A növény minden részét felhasználják, gyümölcse mellett magját, gyökerét, levelét, kérgét széles körben alkalmazzák. A kozmetikában a gyümölcse használatos, firssen és szárítva is. Paula Begoun szerint a gyümölcs kivonata antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal rendelkezik. A truthanaging ezen kívül úgy tudja, hogy az amla szabályozza a bőr melanin termelését, csökkenti öregségi foltok kialakulását és gátolja a leégést.