Bioturm

Ár:   €10   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2015. november 5.

Ár:   €10
Kategória:   Tusfürdők

Intim mosakodóhab. Segít megőrizni az intim területek természetes egyensúlyát, védelmét.

Tvylvis

2016. január 19.

Tudom én, hogy nem vagyok rajongója ezeknek a felhabzós, pumpás termékeknek, mégis sikerült megvennem. Míg a márka intim mosakodó géljét nagyon szeretem, ez nem jött be igazán. Nem csíp, nem irritál, kíméletes, illatmentes. Eddig minden tökéletesen rendben is van. Még a pumpás adagoló is nagyon jó lenne. De valahogy ez a hab állag megcsúszik, lecsúszik szárazon a kezemről, olyan, mintha csak vízzel mosakodnék. Elég bugyután hangzik ez így, de nem tudom jobban leírni. Kap egy hármast, mert egyébként intim mosakodónak jó, el is használtam, de ilyet többet nem fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 19.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine

Lac