Bioturm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. december 5.

Kategória:   Fürdőtermékek

A BIOTURM Olaj-savó fürdő a bio napraforgóolaj és a Lacto-Intensiv-Komplex kiváló keveréke. A bőrhöz hasonló összetétele által visszazsírosító hatású és selymesen sima érzetet biztosít. A fürdővízhez keverve egyedülálló kényeztető élményt nyújt.

Tvylvis

2018. április 13.

Az egyik olyan fürdőtermék, ahol valóban érezni az ápoló hatást. Szeretem a Kneipp, Tetesept, Dresdner Essenz termékeit is, de azok leginkább addig jutnak - egy-két kivétellel - , hogy nem szárítják a bőrt. Ez a fürdő valóban ápol, egyáltalán nincs szükség utána testápolóra. Az olajos, írós keverék tejszerűvé teszi a vizet, valamennyi hab is képződik. Illata egyáltalán nincs, tehát ha valakinek ez fontos, akkor kifejezetten ajánlom. Nekem személy szerint az illatos, levendulás társa jobban tetszett, de ettől függetlenül nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil