Biovanne

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   100 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eo, Módosítva: 2016. március 7.

Kiszerelés:   100 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

Ajánlott: a haj, bőr és köröm vitaminhiány okozta problémáira. A készítmény a haj, bőr és köröm egészséges növekedéséhez és működéséhez szükséges hatóanyagokat tartalmaz. Összetevői aktívan táplálják a haj, bőr és köröm regenerációjáért felelős sejteket. A Biovanne szépségvitamin a haj, bőr és köröm vitaminhiány okozta problémáira ajánlott. A készítmény a haj, bőr és köröm egészséges növekedéséhez és működéséhez szükséges hatóanyagokat tartalmaz. Összetevői aktívan táplálják a haj, bőr és köröm regenerációjáért felelős sejteket. A Biovanne szépségvitamin egy alap vitamin- és ásványi anyag kombináció a szép hajért, üde bőrért és erős körmökért. A készítmény összetételét a magyar táplálkozási szokásoknak megfelelően fejlesztették ki, pl. jódot is tartalmaz, amelyből hazánk lakossága nagy részének hiánya van. A benne levő élesztőt a természet "csodatápanyagának" tartják, mivel többek közt a B-komplex vitaminok és a szerves vas egyik leggazdagabb forrása.

Tápanyagok két kapszulában: A vitamin 800 mcg, B1 vitamin 1,4 mg, B2 vitamin 1,6 mg, B6 vitamin 1,64 mg, B12 vitamin 1 mcg, Niacin 18 mg, E vitamin 20 mg, jód 200 mcg.

ficeglobog

2019. február 14.

Hajhullással küzdöttem mint annyian mások. Ehhez társult, hogy a körmeim szó szerint széthullottak. 2 dobozzal vettem, amit becsülettel be is szedtem. Változás talán annyi, hogy kevésbé rosszak a körmeim. Még így is katasztrofálisak persze. . Igazán sajnálom, de máshoz kellett fordulnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 14.

Zsfanni

2018. december 17.

A bőröm nagyon pattanásos lett tőle, így csak egy hónapig szedtem. Kár érte, hiszen a hajam láthatóan javult tőle, szebb és erősebb lett, viszont a bőröm valóban nagyon csúnya lett. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.

Bogoo92

2018. július 17.

Sajnos nem tudtam végig szedni egy teljes kúrát. Az első két hét után elkezdtem érezni, hogy kezdenek felszaladni a plusz kilók, ezért bár megvettem de abba is hagytam a szedését.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Kittyki

2018. június 1.

Régebben szedtük ezt édesanyámmal. Neki használt, nekem semmikt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

Régebben szedtük ezt édesanyámmal. Neki használt, nekem semmikt.

Narbeleth

2018. március 1.

Majd három hónapig szedtem, az égvilágon semmit nem csinált. A hajam ugyanúgy hullott, de nem lett se erősebb, se fényesebb, a körmömön se láttam semmi eredményét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

fruzskai

2018. március 1.

Őszintén nem tudom mi jót írhatnék erről a termékről. Nagyon bánom, hogy nem néztem meg az itteni véleményeket a vásárlás előtt, de a márkanév és a reklámok meggyőztek. Sajnos. Most fejezem be a 90 napos kúrát, de bárcsak el sem kezdtem volna. Konkrétan ki is dobálhattam volna a pénzemet az ablakon, az legalább minimálisan szórakoztató.A kúra kezdete óta egyre jobban hullik a hajam, úgy, hogy azelőtt max 1-2 szál hullott ki hajmosáskor és fésüléskor, mostanra ez legalább 15-20 szál lett... a körmeim gyengébbek mint valaha, a bőrömmel szimplán semmi nem történt (hálistennek, tegyük hozzá). Szívem szerint 0 csillagos termék lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 1.

arendask

2018. január 21.

Elkezdtem a kúrát, úgy ahogy leírták és 1-2 héten belül láttam a változást, a hajam sokkal de sokkal dúsabb lett pedig nekem alapvetően az volt, de mégis hihetetlenül lehetett látni a változást, illetve azt figyeltem meg hogy szinte nem is zsírosodott. A körmöm alapvetően nagyon erős, így annál változást nem észleltem. A bőröm fehér és eléggé érzékeny, így annál viszont láttam a változást hogy szebb lett, kevésbé száraz. 3 hónap után befejeztem a kúrát, majd ahogy azt írták fél év kihagyás után újrakezdtem mert nem bírtam betelni vele annyira csodát tett velem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

postareb

2017. november 26.

Hát, ha valami átverés, akkor az ez a termék! Nagyon drága és semmi hatása nincsen, de tényleg semmi. Kétszer is megvásároltam, mert azt hittem, hogy hosszabb idő múlva fejti ki a hatását, de nagyot tévedtem. Van más olcsóbb kategóriás termék is, aminek viszont igenis elképesztő hatása van és a Biovanne elbújhat mellette. Egyáltalán nem ajánlom, totális pénzkidobás! Csak a márkát fizeted meg, ha megvásárolod.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

WVV

2016. november 2.

Kipróbáltam, de sajnos nem hozta a várt eredményt. Nekem a hajam vékonyszálú és hullásra hajlamos, a bőröm pedig fénytelen és gyakran van pattanásom, mitesszerem is, azonban a termék semmit nem javított ezeken, semmi változást nem tapasztaltam. A körmöm mindig is erős, egészséges volt, így arra nem tudom milyen hatással volt. Próbálkozom tovább más termékekkel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

bedonori

2016. szeptember 17.

Nálam semmi hatást nem ert el ez a termek, hiába csinaltam végig tobb kúrát is. A hajam ugyanúgy hullik, egyáltalán nem no gyorsabban es a kormom is beszakad. Pénzkidobás

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.