Biovène

Ár:   990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Panka86, Módosítva: 2018. november 19.

Kiszerelés:
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A mitesszer eltávolító tapasz bambusz alapú faszenet tartalmaz, amelynek erős mitesszer és olajos váladék felszívó képessége van. Póruscsökkentő összetevőket is tartalmaz, szép és sima bőrt eredményez.

Ann86

2019. február 28.

Ajándékba kaptam egy rendelésem mellé. Nekem konkrétan semmit nem csinált a mitesszereimmel. Ár- érték arányban szerintem rablás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

brigitta001

2019. január 15.

Pink Pandás rendelés mellé kaptam ajándékba egy ilyen tapaszt. Elsőre megdöbbentett az ára, mert egy picivel többért remek több alkalomra való terméket is lehet már venni. Nálam már a használat sem volt egyszerű. A mitesszereim ugyanis az orrcimpa- arc találkozásánál vannak, ráadásul nagyon pisze az orrformám. A tapasz pedig egyszerűen túl vastag ahhoz, hogy odaférjen a problémás területre és a mérete sem megfelelő. Talán ezért nem is volt túl hatékony. Összesen két mitesszert szedett ki, úgyhogy utána még bőven volt munkám az arctisztítással. Ráadásul fekete foltokat is hagyott, igaz az tonikkal hamar lejött. Szóval nekem egyáltalán nem jött be, bár a márkáról eddig csak jókat hallottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

Panka86

2018. november 9.

Igaz ajándékba kaptam a rendelésemhez, ettől függetlenül értékelésemnél a valódi árát veszem alapul. Közel ezer forint egy használatra. Ezért az árért már tökéletes terméket szeretnénk kapni. A használata egyszerű, a hatása számomra kétséges. A pólusokat mintha valóban összébb húzta volna, viszont a miteszereket nem igazán távolította el :( Érzékeny bőröm nem irritálta, viszont lehúzás után fekete maradványok maradtak az arcomon. Ha fele ennyibe kerülne se venném újra, hiszen a legfontosabb küldetését a miteszereltávolítást sem teljesíti. Azért két csillag, mert ezek mellé drága is. Sajnálom, mert nagy reményeim voltak, de azt is el tudom képzelni, hogy csak az én bőrömön működött így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Antioxidánsok: Aloe Barbadensis Leaf/Sucrose Ferment Filtrate
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol