BK

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eo, Módosítva: 2013. július 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Sötétben világító körömlakk. 12 ml.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

eo

2013. július 30.

Két színt rendeltem belőle, egy sima fehéret, illetve egy bogyószínt. Alapvetően az állaguk megegyezik, teljesen normális, se nem túl híg, se nem túl sűrű. Ami felkelti a figyelmemet, az az illat. Már olvastam róla tesztet, ahol említették, hogy milyen finom, egyáltalán nem körömlakkos illatuk van ezeknek. Háát.. azzal egyetértek, hogy nem tipikus körömlakk illatról van szó, de azért a kellemestől - számomra - távol áll. Ez szerencsére száradás után azért elillan. A fedéssel elégedett vagyok, már egy rétegben remekül teljesítenek, de én akkor is 2 réteges lány vagyok. A száradási idő nem nyűgözött le, de nem vészes. Viszont észrevettem, hogy a bogyószínű félmattra szárad, érdekes így is, fedőlakkal azonban simán lehet orvosolni, ha valaki nem szereti így. A fehéret francia manikűrhöz használtam, így arról nem tudok túl sokat elmondani, azon kívül, hogy szépen fed, de azért nem kelt hibajavító hatást. A világító hatást viszont sajnos egyáltalán nem érzékeltem. Állítólag fényre kell tenni, hogy "feltöltődjön", én oké, hogy nem tettem ki állandóan direkt fénynek, de azért volt napon meg lámpa alatt is bőven, világítást viszont mégsem tapasztaltam egyiknél sem. Ezt kicsit sajnálom. Összességében viszont tetszenek ezek a lakkok, jó áron lehet elég nagy mennyiséghez hozzájutni, a színválaszték pedig figyelemre méltó, szóval már az is komoly kihívás, hogy sikerüljön választani közülük..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.