Blanche

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KrémesenSzépAzÉlet, Módosítva: 2017. december 4.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

"A micella mágnesként vonzza magához az arcbőr felületén található szennyeződéseket. Egy könnyed mozdulattal eltávolíthatod a sminked is vele, csak egy vattakorong kell hozzá. A rózsavíz és a hamamelisz víz gondoskodik bőröd fertőtlenítéséről, a panthenol pedig nyugtatja, és hidratálja azt. Minden bőrtípusra alkalmazható. Hozzáadott illatanyagot nem tartalmaz, a kellemes illatát a rózsavíznek köszönheti."

Evike07

2018. március 9.

A Garnier micelles vizről váltottam erre, amikor megláttam, hogy épp feltörekvőben van egy uj magyar kozmetikai márka :) Kellemes rózsás illata van, szépen leszedi a szennyeződéseket és tisztitja az arcomat. Szerintem van egy kis hidratáló hatása is. Pici ragacsos érzetet hagy a bőrön miután használtam, de engem ez nem zavar. Szerintem maradok ennél a micelles viznél, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Vitaminok: Panthenol