Blanche

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KrémesenSzépAzÉlet, Módosítva: 2017. december 1.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"A gazdagon tápláló, bőrszépítő olajokból álló elixírt olyan aktív hatóanyagokkal gazdagítottuk, melyek antioxidáns hatásuknak köszönhetően feszesebbé és ragyogóbbá tehetik arcbőrödet. A szérum  a Q10 tartalmának köszönhetően elősegíti a bőr természetes kollagén termelődését, ezáltal hozzájárul az apró ráncok mélységének csökkentéséhez. Textúrája miatt éjszakai szépségápoláshoz használd, ugyan könnyen felszívódó, száraz olajokból állítottuk össze a szérumot, de azért adj időt neki a felszívódásra. A szérum lágyságát tovább fokozza a kifinomult, púderes illat."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

BlackMagicWoman

2019. február 20.

Nagyon kellemes kis szérum, a bőröm elég gyorsan beszippantja. Inkább este használom, reggelre finom puha lesz tőle a bőröm. Szeretem és az ára is barátságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

burdokk

2018. január 4.

Annyi jót hallottam már az olajos bőrápolókról, és ezt ki is próbáltam. Szépen teszi a dolgát, reggelre nagyon finom puha a bőröm tőle. Megijedtem a parfüm miatt, de láttam a weboldalukon, hogy hipoallergén. Újra fogom venni, ha kifogyott, bár elég sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ubiquinone, Tocopherol, Squalene