Blue Nature

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: mackle, Módosítva: 2016. december 19.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A Silver Action fogkrém hatékonyságának titka az ezüst kolloid mikroszkopikus részecskéiben rejlik, melyek eltávolítják a gombát, penészt, valamint több mint 650 kórokozót és élősködőt öl meg, gyulladáscsökkentő hatású és az egészségre nézve teljesen biztonságos. Nem rakódik le a szervezetben, nem sérti fel a nyálkahártyát és nem mérgező.

Innovatív és hatékony fogkrém ezüst részecskékkel, mely a fog alapos tisztítását és a fogíny ápolását teszi lehetővé. A száj komplex higiéniai ellátást biztosítja. Enyhe fogfehérítő hatása is van.

A fogkrém emellett tartalmaz még szegfűszeg olajat, melynek fertőtlenítő, parazitaellenes és vírusírtó hatása már régen bebizonyításra került. Ezen kívül enyhíti az íny és a száj gyulladásos állapotát. A termék több különböző gyógynövény kivonatát is tartalmazza, többek között: gránátalma, körömvirág, orbáncfű, rozmaring, vagy akác kivonat. A termék egésze 100%-ban természetes

jetroh

2018. október 14.

Borzalmas. Az íze szörnyü, a szine riasztó, de ezzel nem is lenne gond. Nem habzik, ès konkretan semmit de semmit nem csinál. A felénèl meguntam, es kidobtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.