BlueBerry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. június 6.

Kategória:   Testápolás

Minden bőrtípusra használható, szabályozza a faggyútermelést, fertőzés- és gyulladásgátló hatása van. Pattanásokat, ekcémát hatékonyan kezeli. De jó hatással van a száraz, öregedő bőrre is. A rózsaszín agyag csodálatos ápolószere az érzékeny, száraz bőrnek.

Kiszerelés: 90 g (± 5 gramm)

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Palmitate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Palmitate

Nem szabványos INCI név, az összetevő nem található sem a CosIng sem pedig az EWG adatbázisában. A Sanoll oldala szerint elszappanosított napraforgómag-olaj: nátronlúggal hagyományos eljárással hiegen szappanosított anyag.