BlueBerry

Ár:   1620 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lunita, Módosítva: 2013. szeptember 23.

Kategória:   Samponok

Kifejezetten hajmosásra készült ezt a szappan mandula és jojoba olajjal, rozmaring és borsmenta illóolajjal.  Elsősorban normál és zsíros hajra ajánljuk. Használatakor a szappant sok vízzel fel kell habosítani, a dús habot a hajon egyenletesen eloszlatni, majd alaposan leöblíteni. Száradás után a haj egészségesen fényes és selymes tapintású lesz.

Kiszerelés: 90 g

Sunchi

2016. február 1.

2 elhasználtam még a nyáron ! nagyon fincsi jó volt a melegbe hűsítős arcomra is kiprobáltam annak jót tett a hajamnak is de a fejbörömnek nem :( ! kijött az ekcémám , pedig nagyon szerettem volna szeretni . viszont szerintem az egyik legjobban müködő szappan hajra amit kiprobáltam :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 1.

Alexa21

2015. október 19.

Elégedett vagyok ezzel a hajmosó szappannal. Göndör, száraz hajam van és ez a sampon nagyon széppé teszi :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 19.

munoom

2015. augusztus 19.

Felváltva használtam a mannás hajmosó szappannal, kellemes szappan, de hosszútávon nekem nagyon elnehezítette, zsírossá tette a hajam 1-2 napon belül. A mannással kombinálva viszont jól bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

OCsilla

2015. július 22.

Az első hajmosó szappan, ami bevált. Csak havi 2-3 szor használom, almaecetes öblítéssel kiegészítve. Nagyon jól kimossa a hajból a hajápoló maradványokat. Folyamatosan nem merném ezt használni, félnék, hogy nem ápol rendesen és előbb-utóbb törni kezdene tőle a hajam, de erre a mélytisztításra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

sutokiss

2015. február 18.

Nagyon jó szappan, elégedett vagyok vele. Kellemes illata van, természetes összetevőkből áll, szépen tisztít, nyugtatja a fejbőrt. Rövid haj esetében nem kell már mást használni, szépen ki lehet öblíteni. Hosszú hajnál pedig érdemes más segítséget is bevetni (pl.almaecet), hogy ne maradjanak szappanmaradékok a hajban. Sokáig elég, november óta megvan, alig fogyott belőle, így gazdaságos is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.