BlueBerry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. június 10.

Kategória:   Szappanok

A kókusztej hidratáló hatása ruganyossá teszi a bőrt, zsíros arcbőr esetén is segítséget nyújt. Kókuszreszléket is tartalmaz amely segít eltávolítani az elhalt hámsejteket.

CeCeDrake

2015. december 16.

Volt egy időszak, amikor úgy gondoltam, hogy kipróbàlom a natúr szappanokat tusoláshoz. Hát...ez valami rettentő büdös. Bűzt áraszt. Mindent beterít. Kidobtam, mert kézmosáshoz is büdös. Egyáltalán egy légtérben ezzel lenni egy büntetés. Lecseréltem mannára...ott végetért a szappanos tusolási korszak. Ezek nem jók. Szerintem egy cseppet sem hidratál. Elhiszem, hogy natúr, meg divat, de ami nem jó, az a divattal sem lesz jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

Alexa21

2015. október 19.

Imádom ezt a szappant! Állandó bőrviszketéstől szenvedtem, főleg a lábszáramnál. Elkezdtem használni ezt a szappant és pár nap alatt megszüntette a bőrszárazságot és vele a viszketést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 19.

Noncsikaaa

2015. február 5.

Most már biztosra veszem, hogy a natúr szappanok teljesen alkalmatlanok arra, hogy hidratálják a bőrt. Utolsó kísérlet volt ez a márka, és úgy érzem, most hagytam fel a használatukkal! :( Nagyon szomorú vagyok, mert nagyon sokan el vannak ájulva tőlük, hogy még testápoló sem kell utánuk... Na mindegy, ezek szerint teljesen más az elképzelésünk a hidratált bőrről. Nem azt mondom, hogy szörnyen rossz, mert nem igaz. Az illatát imádom, jó ötlet volt bele a kókuszreszelék, szépen eltávolítja az elhalt hámsejteket, biztosan el fogom használni, de akkor is szárít és húzódik utána a bőr, nem tudom ti miből vagytok! :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

Sunflower147

2014. november 5.

Jó minőségű szappan, fahéj illattal. Kókuszreszeléket tartalmaz, ami az elhalt hámsejteket hivatott eltávolítani, viszont nekem kicsit durva, kaparós a felülete. Nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 5.

margoca24

2013. július 14.

Imádom ezt a szappant :-) Igaz, hogy még csak egy mintát használok, melyet a rendelésem mellé kaptam,. de ha elfogy, teljes méretben fogom rendelni. A termékismertetőben leírtaknak megfelelően nagyon jól hidratálja a bőrt, egyáltalán nem szárít. nagyon jó komfortérzetet biztosít és illata pedig ellenállhatatlan, igaz hogy a szegfűszeg miatt kicsit télies a hangulata, de nekem most a nyár közepén nagyon jól esik használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 14.

wishes

2013. június 10.

Nagyon megörültem, hogy kókusztej az alapja ennek a szappannak, hát még annak, hogy magas az illóolaj tartalma, emiatt nem hagy erőteljes, natúr szappaokra jellemző illatot a bőrömön.
Nem szárít, kellemes vele fürdeni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

Nem szárít, kellemes vele fürdeni.

Hidratálók: Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice

Nem szabványos INCI név, az összetevő nem található sem a CosIng sem pedig az EWG adatbázisában. A Sanoll oldala szerint elszappanosított napraforgómag-olaj: nátronlúggal hagyományos eljárással hiegen szappanosított anyag.

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.