Blumarine

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ssyakaky, Módosítva: 2017. augusztus 9.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Fejjegyek: bazsalikom, körte, rózsabors

Szívjegyek: rózsa, frézia, magnólia

Alapjegyek: kasmír fa, fehér ámbra, pacsuli

Blumarine Dange-Rose 50ml
Ár: 6000 ft + postaköltség , Eladó: Torpece
Állapot: Vadonatúj, hiánytalan, Helyszín: Miskolc, fizetés: Csak foxposttal tudom küldeni!

kvin

2020. szeptember 18.

Csere alkalmával jutott hozzám, miszerint ez "a nem rózsás" rózsa illat. Van benne valami.
Fekete, veszélyt sejtető hegyes kupak, egyszerű, de lényegre törő külső. Na, lássuk, mit tartogat.
A kupakot leemelve is nagyon erőteljes, tudod, hogy elég lesz egy fújás és jelen van. A kérdés innentől kezdve csak az, hogy tudsz-e vele azonosulni vagy elnyom.
Mi felvettük egymással a harcot, nem tudott lenyomni, de én sem őt bekebelezni. Mandarinos-mandula felhangos illat inkább, mint telibe rózsa, viszont hidegebb időben előbújik a régimódi nőiességet képviselő rózsasága. Nem rózsás akar ő lenni, hanem némafilmes időket idéző illat az elmúlt század hősnőinek hódolva. A társadalom szemében még törékeny réteg, mégis kitörni akaró, küzdőszellemű, szellemi szinten férfiakkal versengő, matekban, irodalomban is jeleskedő, olykor már nadrágot viselő, golfozó, krikettező, mégis még Marcell-hullámos, fűzőt viselő korszellem. Amit akkor jelentett nőnek lenni. Virgina Woolf lázadása, parafadugós üvegcsébe zárt rózsaolajjal nyakon öntve.
Nem ismerem a parfümőr Pierre-Constantine Guéros munkásságát, ez alapján nem is borulok le előtte, maximum némileg kíváncsivá tesz.
Négyest adok neki, ami rózsa illat-kerülőként nagy szó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Négyest adok neki, ami rózsa illat-kerülőként nagy szó.

Doridori

2020. június 9.

.....hááát, öööö, hogy is mondjam... : ) nagyon nagy reményeket fűztem hozzá: gyönyörű üveg, szép doboz, klassz "plakát", csábító összetevők.... elméletben tökéletesen működik.... ami a valóságot illeti: egy "lecsupaszított" rózsaillat, amely egy szimpla rózsaolajra hajaz... ennyi.... se több se kevesebb... én nem érzek benne semmi mást, csak a rózsát....na, jó kifújáskor mintha egy picit "teás" lenne, de utána csak a rózsa.... az utóbbi vakvásárlásaim egyik legnagyobb csalódása.... ha csak úgynevezett rózsaillatú parfümöt szerettem volna, akkor maradok a Paul Smith Rose-féle rózsánál, ami klasszisokkal jobb....
Danger Rose...hmm...nem is értem a névválasztást, egyáltalán semmi 'déndzsörös" nincs benne, hacsak az nem, hogy sokkot kaptam a csalódottságtól... egyébként én még ilyennel nem találkoztam, hogy "fel van sorolva" 9 összetevő, és abból csak egyetlenegy, a nyavalyás rózsa érződik, de az masszívan, mert brutál tartós, legalábbis rajtam... ezzel most úgy vagyok, mint az egyszeri ember az Állatkertben: áll a zsiráf előtt értetlenül, nézi, nézi majd így szól: "márpedig ilyen állat nincs..." : )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 9.

Torpece

2020. május 6.

Kellemes teás, picit fás rózsa illat. Szerintem aki szereti a Bvlgari Rose Essentielle illatát annak ő is tetszeni fog. Fragrantica-n olvastam, hogy hasonlítják a Lalique Encre Noir por Femme illatához, ami szerintem nem igaz...esetleg nagyon apró nyomokban, de én a Lalique-ban egyáltalán nem érzek rózsát, itt viszont határozottan jelen van. Részemről nagy öröm, hogy rátaláltam! Egyébként a csomagolása is megér egy-két szót. Az üveg úgy el volt rejtve a duplán lezárt dobozban, hogy alig találtam meg. A külső fedél felnyitás után rögtön egy szép papírba ütköztem, ami egy használati utasítást arról, hogyan is tud az ember hozzáférni az üveghez! A kupak külön, mellé csomagolva a dobozon belül. Az 50ml-es üvegem szerintem simán megvan 1,5-2kg! Esküszöm emberélet kioltására alkalmas az üveg kupakostól, női táskákba kötelező önvédelmi fegyverként ajánlanám. :) Talán pont erre utal a neve? Dange rose = Dangerous

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 6.

egyedszilvi

2019. november 15.

Ma kaptam ajándékba😊s el kell mesélnem Nektek,hogy az egyik legszebb, legerotikusabb rózsa illat! Mivel rózsa illat függő(is)vagyok, igy próbáltam sok-sokat közülük.
Nagyon tartós, de nem erőszakos.
Telt , lineális, kissé édesedik.Dögös.s kipróbálni kötelező!
Az üveg is nagyon szép.Harmonizál a benne rejlő illattal.
S annak külön örülök, (mert van egy kedvenc illatom Viktor&Rolf-tól,amire nagyon hasonlit,de sosem vettem meg sokaltam az árát)hogy barátnőm igy eltalálta az ízlésem.😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 15.

Nagyon tartós, de nem erőszakos.
Telt , lineális, kissé édesedik.Dögös.s kipróbálni kötelező!
Az üveg is nagyon szép.Harmonizál a benne rejlő illattal.

Vaslady

2017. október 31.

Mult hét pénteken Kedvesnek vettünk egy új illatot(de erről később),és akkor vettem le a polcről őt.
Papircsikon haza is hoztam,szépen illatozott a hétvégén.
Hétfőn visszamentünk,nem őt hoztam haza,mivel a drágámnak egy másik illat tetszett,sőt mindjárt kettő,na ők jöttek.
Viszont belőle is kértem fújást magamra,az eladólánytól,aki buzgóságában kettőt fújt a csuklómra,és még kettőt a pulóverem nyakára.:-D
Még jó,hogy semmi illat nem volt rajtam,mert akkor már biztos elájulok magamtól,igy sem kellett sok :-D.
Az autóban ülve már rájöttem,hogy nem kondezcsikot húzok magam után,hanem egy parfümösvödröt :-D,mert bizony ebből az illatból elég a max 2 fújás,ugyanis szuper tartós.
Délutáni főzés és mosogatás után is boldogan vettem tudomásul,hogy az illat,szuperwomanként ragaszkodik a csuklóm bőréhez,és a kettőnk szerelmét csak a tusolás,és az az utáni alapos testápolós kezelés vetette véget.
Kedvesnek mint irtam nem tetszik,rám annál nagyobb nyomást gyakorolt,jó értelemben.
Gyönyörű fekete üveg,különleges,és nagyon szép!
Az illat pedig rózsa és rózsa,pézsma alapon,körtésen,nagy adag pacsulival és a rózsaborstól bazsalikomtól pikánsan csipősen.
Senki és semmi nem nyom el semmit,az illat nagyon szépen komponált,számomra kellemes meglepetés.
Rózsa utálok ne próbálják,mert tuti le huzzák.
Rózsás illatoknál vannak a könnyebb verziók,ilyen számomra a DKNY Pure a Drop Of Rose vagy a Stella McCartney rózsája.
Na,Ő nem ezt a kategóriát képviseli,ettől nehezebb,mélyebb,bársonyosabb,fűszeresebb,és nekem ő egy téli illat.
Aki még ettől is komolyabb rózsa illatot keres,vagy szeret,nehezebb aldehides hatással,annak se fog tetszeni.
Aki oriflame enigmáját szereti,az ezt az illatot is fogja tudni értékelni.
Egyenlőre,mivel tele vagyok parfümökkel,igy nem vettem meg,viszont van egy 20% kupónom,január végéig érvényes,igy jövő év elején levásárolom.
Update még várható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 31.

Papircsikon haza is hoztam,szépen illatozott a hétvégén.
Gyönyörű fekete üveg,különleges,és nagyon szép!
Rózsa utálok ne próbálják,mert tuti le huzzák.
Aki oriflame enigmáját szereti,az ezt az illatot is fogja tudni értékelni.
Update még várható.