Bobbi Brown

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. augusztus 1.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Gyöngyházfényű ajakfény.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

godot

2012. szeptember 5.

Nem nehéz, ragacsos viselet, mint az általam eddig próbált többi szájfény, hanem könnyű és nem zavaró a jelenléte. Elég vékonyan felvinni, és a színe, csillogása és tartóssága teljesértékű lesz.
A tartóssága nagyon meglepett, nem találkoztam még ennyire ragaszkodó szájfénnyel, pl épp reggeli után vagyok, és elképedve nyugtázom,hogy meg se moccant.
Az én árnyalatom a "twilight" színű, lilásbarna cucc a tégelyt tekintve, de bátran ajánlom mindenkinek, mert hordva nem harsány még ez a (palettán) legsötétebb árnyalat sem. A pultnál ki lehet próbálni, hogy áll (nem csak kézfejen), szóval javaslom mindenkinek, aki egy kicsit félszegebb színválasztás terén, hogy próbálkozzon a durvábbnak tűnő tégelyekkel is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

wishes

2012. augusztus 1.

Most mit mondjak.... :) Igazából Imádom Bobbit és imádom a szájfényeit, ez a kettő együtt már garantálja a max. pontot, de adnék én 6ot is ezekért a kis csodákért, ha lehetne.
Nagyon tartós, nagyon magasfényű, és csodásan kivehető benne az apró irizáló gyöngyházas pigmentek árnyalata.
Amúgy nekem a Brightening Nude kollekció Pink Opalja van meg, amit a neve tökéletesen jellemez , tényleg olyan, mintha halvány rózsaszín opálfátyollal lenne bevonva az ajkam. Csillogós natúr szemfestéssel valami mesésen fest, és még a pasimnak is tetszik rajtam, pedig ő nagyon kritikus:):)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 1.