Bobbi Brown

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: msz0315, Módosítva: 2013. július 5.

Kiszerelés:   3,4 g
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Bobbi eredeti formulája, puhítja ajkaid, matt hatású. E, C vitaminnal átitatott, méhviaszt tartalmaz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

titikutyus

2019. február 10.

A "Sandwash Pink" árnyalatot szereztem be azért, mert erről emlegetik leggyakrabban, hogy a Bobbi Brown univerzális esküvői rúzs színe, ami kvázi mindenkinek jól áll. Az angol királyi családban is előszeretettel használják az arák sminkelésénél. Az esküvőmön majd szeretném én elkészíteni a sminkemet, így nem szeretnék mellényúlni.
Ami a rúzst illeti, az alábbi pontokat adnám neki többszöri használat után:

Természetesség: 10/10
Elegancia: 10/10
Hidratálás: 8/10
Tartósság: 9/10

Hidratált ajkakra célszerű felvinni, nehogy beleüljön a rúzs az ajkak redőibe. Ezt a kis kommentet leszámítva azt hiszem, ha majd eljön a nagy nap, ezzel a rúzzsal nem lehet mellényúlni. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Ami a rúzst illeti, az alábbi pontokat adnám neki többszöri használat után:

Természetesség: 10/10
Elegancia: 10/10
Hidratálás: 8/10
Tartósság: 9/10

Makk Zsuzsó

2019. január 12.

Maga a rúzs remek, Orange árnyalat: matt, de nem szárít egyáltalán, precízen felvihető, viszonylag tartós, bár hajlamos kissé foltosan kopni, ami kivédhető, ha duplán visszük fel (egy réteg - papíros leitatás - még egy kör).
Ami miatt viszont nem adok 5 csillagot, az az elrepedt kupakja. Egyszer csak fogta magát és hosszában elrepedt, azóta nem zár rendesen. 10 ezer forintért nem mehet tönkre csomagolás! Pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

erika81

2017. április 8.

Csodálom, hogy még nem véleményeztem!
Amikor megnyílt a Bobbi Brown első pultja, természetesen meg kellett néznem a rúzsait és a Brown árnyalattal tértem haza. Mai szemmel nézve elég sötét árnyalatot sikerül választanom, de akkor olyanokat hordtam.
Azóta több árnyalatot is volt szerencsém magaménak tudni.
Jelenleg a Sandwash Pink és a Blondie Pink a kedvenceim. Tavaly év végén megvettem a Brownie árnyalatot is, de mivel mostanában világosabb rúzsok tetszenek magamon, így őt feltettem eladásra.
A rúzsról annyit, hogy ha tudom, hogy aznap nem nagyon lesz lehetőségem tükörbe nézni, biztos, hogy közülük teszek fel egyet. Nem fényes, de nem is matt. Nem igényli a szájkontúrt, mivel nem folyik túl az ajak vonalán. Tartós, nem szívja be a színét a szám. Nem hagy nyomot a poháron. Az illatát is nagyon szeretem. Nálam állandó kedvenc! 5 csillag, nem kérdés! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 8.

Csodálom, hogy még nem véleményeztem!
Azóta több árnyalatot is volt szerencsém magaménak tudni.

Regi84

2017. március 17.

21 Pale Pink ányalat van meg. Nagyon szeretem, kb az ajkam színével tökéletesen megegyezik. Kényelmes viselni, elegáns, tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

hajasbaba

2016. augusztus 7.

Szintén Sandwash Pink. Gyönyörű szín, félmatt textúra, ami egyébként a kedvencem. Viszonylag tartós, ivást bírja, bár nyomot hagy a poháron, de az evés már kifog rajta. Egyébként egy az egyben színre, textúrára és tartósságra is MAC-Brave(satin). Egyik oldalra az egyiket, másikra a másikat kentem és nem láttam különbséget se lámpafénynél, se napsütésben.
Nálam egyébként egyértelműen Bobbi nyert még a magas ára ellenére is, a márkaboltban dolgozó lányok hozzáállása és Bobbi filozófiája miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

nyafatka

2016. május 26.

Kedvenc kis nude rúzsom sandwash pink, maga a csoda: kérem, puha, matt, jó illatú és viszonylag sokáig tart. Szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Carnageous

2016. március 11.

Carnation árnyalat lett az enyém. Nagyon pigmentált és nagyon krémes, tápláló a formulája. Sokáig fent marad de van tartósabb rúzsom is. Evést annyira nem bírja, de inni sima lehet vele. Ennek ellenére én nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

eveheart

2016. január 19.

Sandwash Pink - ó ez maga a csoda!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Sandwash Pink - ó ez maga a csoda!

szappanka

2015. október 21.

a csodálatos Tulip árnyalatot birtoklom, amely egy rózsaszínes-narancsos szín, és pontosan csak annyira üt el a szám természetes színétől, amennyire azt én egy hétköznapi, egyszerű smink részeként el tudom képzelni. nagyon kellemes, krémes állagú, könnyű kenni, de precízen lehet vele dolgozni, nem szárít, az evést, ivást jól bírja, napjában maximum kétszer szoktam korrigálni. két apró szépséghibája azért van, egyrészt az ára, másrészt az, hogy semennyire sem csókálló, de hát így jár az, aki szereti a rúzst és a csókokat - valamelyikről le kell mondani, úgyhogy az én rúzsom lassan fog elfogyni ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

despoina

2014. november 21.

Életem első rúzsa volt amit saját magam vásároltam 2008 körül.
Úgy mentem be a Mammut II Douglass Bobbi Brown részéhez, hogy akkor én olyan rúzst szeretnék mint amit a Barbie baba visel... :D :D:D:D
Meg is kaptam, egy igazi mély pink szín. Emlékszem hogy sose volt rajtam az útcán mert vártam a megfelelő alkalmat. Nagyon jó állagú, matt rúzs gyönyörű csomagolásban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

Életem első rúzsa volt amit saját magam vásároltam 2008 körül.