Bobbi Brown

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2013. március 19.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Poopika

2013. május 10.

Megvettem az illata miatt. A levendulas, gyogynovenyes illata elso osztalyu. A hatasa mar kevesbe. Van utoerzete a boron. Kifejezetten ragad Ami annyira zavaro, hogy vizzel oblitettem utana. Nem is fogyasztottam el, kidobtam a vegen.

En ezt csak erett, vagy nagyon szaraz boron tudom elkepzelni. Nagy kiszerelesu uvegben van, mindig feltem, ha leverem a polcrol a nehez uveg osszetori a mosdot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 10.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Methyl Gluceth-20, Glycereth-26, PEG-6, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Acetyl Glucosamine

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!